اجاره اکسیژن ساز در محله پونک

اجاره اکسیژن ساز در محله پونک

دستگاه اکسیژن ساز یا همان غلیظ کننده اکسیژن از مهمترین وسایل کمک درمانی است ،اکسیژن مورد نیاز بیمار را با غلیظ کردن هوای اطراف و تبدیل مداوم آن به اکسیژن خالص به بیمار تحویل می دهد.

مزیت اجاره اکسیژن ساز در محله پونک:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پونک تهران برای بیمارانی که در منزل نیاز به اکسیژن دارند و توانایی خرید آنرا ندارند مورد مصرف زیادی دارد.

انواع اکسیژن سازهای خانگی:

  • دستگاه اکسیژن ساز ثابت:

این دستگاهها در ظرفیتهای ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ موجود است.که اکسیژن مورد نیاز را بصورت پیوسته تولید می کند و حمل و نقل آن با استفاده از چرخهایی که در قسمت زیر دستگاه تعبیه شده آسان شده است.

  • دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل):

ظرفیت های این اکسیژن ساز ۲ و ۳ و ۵ لیتر می باشد، که وزن کمتر است.و دارای باتری قابل شارژ داخلی است.

معمولا پزشکان ، مقدار اکسیژن مقدار اکسیژن مورد نیاز بیماران را با واحد لیتر در دقیقه محاسبه می کنند.(وقتی می گویند یک اکسیژن ساز ۵ لیتری است.یعنی مقدار اکسیژنی که در دقیقه تحویل بیمار خواهد شد ۵ لیتر در دقیقه است)

چه زمانی یک فرد نیاز به دستگاه اکسیژن ساز دارد؟

در حال حاضر افراد زیادی از بیماری های ریوی و قلبی و دیگر بیماری های تنفسی رنج می برند ، که بسیاری از آنها نیاز به دستگاههای کمک تنفسی در خانه یا بیمارستان دارند و اکسیژن تراپی و اجاره اکسیژن ساز در محله پونک، بهترین و راحتترین درمان برای آنهاست ،که با اجاره اکسیژن ساز در محله ستارخان این امر برایتان ساده تر خواهد بود.

چند ساعت در روز می توانید از دستگاه استفاده کنید؟

ساعت های استفاده از تغلیظ کننده، بسته به تجویز پزشک معالج از ۱ تا ۲۴ ساعت متغیر است. اما بهتر است که هر یک ساعت دستگاه را به مدت ده دقیقه خاموش کنید.

اجزای تشکیل دهنده دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ و نحوه استفاده از دستگاه چگونه است ؟

شما در وبلاگ های آموزشی تندیس آنلاین با لوازم جانبی دستگاه اکسیژن ساز آشنا خواهید شد و همچنین نحوه استفاده از دستگاه را هم خواهید دید .

تندیس :

در مجموعه خدمات درمانی و پزشکی تندیس آنلاین که شامل کادری مجرب و ماهر می باشد شما می توانید هماهنگی لازم را در زمینه اجاره و خرید تجهیزات پزشکی مانند اجاره اکسیژن ساز در محله پونک و… و همچنین اعزام آمبولانس خصوصی و اخذ نوبت بهترین متخصصین (مانند جراح عمل دیسک کمر و ارتوپد و زیبایی و …) در بهترین بیمارستانهای طرف قرارداد تهران انجام دهید.

می توانید در  اینستاگرام نیز تندیس آنلاین را دنبال کنید.

اجاره اکسیژن ساز در محله پونک

متخصص بیماری های عفونی