مقالات مربوط به تجهیزات پزشکی

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

تجهیزات کمک درمانی سالمندان
۵
(۳)

ما می توانیم تجهیزات کمک درمانی سالمندان و تجهیزات پزشکی مربوط به آن را با بروز ترین متدها و قیمت مناسب در کوتاه ترین زمان برای شما توسط کارشناسان خبره تندیس ارسال کنیم. تمامی دستگاههای ما بصورت رایگان و بدون ضامن برای شما اعزام می شوند. در صورت بروز هر گونه مشکل در هر زمان از شبانه روز ما برای پشتیبانی در کنار شما هستیم.

اجاره تجهیزات کمک درمانی سالمندان

تجهیزات سالمندان دستگاه های پرکاربر و مدرنی هستند و به افراد در سنین بالا کمک می‌کنند تا با مشکلات و عوارض بیماری ها مقابله کنند. به عنوان مثال کنترل سطح گردش خون، فشار شریانی ضروری است. با استفاده از تجهیزات کمک درمانی سالمندان و وسایل کمکی توانبخشی در مرحله ای از زندگی، فرد در کهنسالی تا حد امکان با آرامش زندگی می کند، به طوری که می توان بر پیشرفت بیماری غلبه کرد.

تندیس آنلاین تمامی تجهیزات پزشکی برای سالمندان را اجاره می دهد، فقط کافیست با شماره های ما تماس بگیرید. تجهیزات برای اجاره بسیار زیاد هستند. ما در کنار شما هستیم تا نیاز بیمارتان را برآورده کنیم.

ویلچر

این وسیله از تجهیزات پزشکی بسیار کاربردی است که برای راحتی و جا به جایی افراد معلول و سالمند و بیمارانی که تازه جراحی کرده اند بسیار کارآیی دارد.

ویلچر دستی

یک نوع ویلچر یا چرخ دستی که اغلب از فولاد ساخته می شود. با قدرت دستان فرد یا با کمک شخص دیگری حرکت می کند. محبوب ترین نوع ویلچر برای استفاده، ویلچرهای سبک و کم وزن هستند.

ویلچر برقی

چرخ دستی های برقی برای فرمان آسان برای انجام حرکت های روزمره که مخصوصا برای معلولین بسیار کارآیی دارد. آن ها را می توان هم در داخل منزل و هم در فضای باز استفاده کرد. آنها حرکت سریع و ایمن افراد را تضمین می کنند.

این دو نوع از ویلچرها امکان جمع شدن و جا به جایی آسان را دارد به این صورت که شما می توانید آن را جمع کرد در صندوق عقب ماشین یا هرمکانی بگذارید.

ویلچر های خاص

افرادی که سنگین وزن هستند، ویلچر شناور برای استفاده در آب می خواهند و یا موارد استفاده ورزشی دارند می توانند از ویلچر های مخصوص استفاده نمایند. ویلچر حمامی هم وجود دارد که جنس آن از موادی است که به راحتی د حمام مورد استفاده قرار می گیرد.

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

اجاره ویلچر

تخت بیمارستانی

این تخت های بیمارستانی عموما قابلیت تنظیم ارتفاع و بالا و پایین شدن زیر سر, کمر و زیر پا را دارند.

تخت های برقی

 توسط یک ریموت از راه دور کنترل می شوند و در نتیجه آزادی بیشتری را برای بیمار فراهم می کنند، زیرا او می تواند بدون نیاز به همراه تخت را به تنهایی تنظیم کند.

تخت برقی بیمارستانی یا توانبخشی نوع خاصی از تخت است که نیازهای تجهیزات پزشکی را برآورده می کند که به لطف آن بیمار می تواند پس از آسیب یا جراحی روند بهبودی را آغاز کند. آنها همچنین مراقبت از افراد بی حرکت دائمی و کسانی که نیاز به درمان طولانی مدت در وضعیت خوابیده به پشت دارند را تسهیل می کنند.

تخت های مکانیکی

 امکان تنظیم در این تخت ها هم فراهم است، اما  بیمار قادر به انجام آن نخواهد بود و حتما باید همراه یا مراقب آن را انجام دهد.

مدل بسیار ساده تر آن نیز وجود دارد. که قابلیت تنظیم ارتفاع (ارتفاع ثابت ۴۵ سانتی متر) را ندارد و تنها قابلیت تنظیم دستی پشتی را دارد. مجهز به ریل های جانبی دوبل قابل پایین آمدن، بازوی کششی و چرخ با قفل فلزی است. این به عنوان گزینه اصلی توسط بیمارستان ها و خانه های سالمندان انتخاب شده است.

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

اجاره تخت بیمارستانی

تشک مواج

این تشکهای بیمارستانی در مدل های مختلف

تشک مواج سلولی

از لایه های سلول سلول تشکیل شده که توسط پمپ باد می شوند و پمپ آن به گونه ای تعبیه شده که لایه ها یک در میان باد آن ها پر و خالی می شوند. تا بیمار راحتی بیشتری را حس کند. این تشک ها بهترین گزینه برای بیماران زخم بستر یا بیماران سالمندی است که مدت زمان طولانی در بستر می مانند.

تشک تخم مرغی

همانطور که از نامش پیداست شکل ظاهری مانند تخم مرغ دارد که به دلیل خطوط منحنی و نرم آن است. این تشک ها هم مانند سلولی توسط پمپ مخصوص باد می شوند. قیمت اجاره تشک بادی تخم مرغی از تشک مواج سلولی پایینتر است.

تشک اسفنجی یا ابری

این نوع تشک که عمدتا در بیمارستان ها استفاده می شود. شامل چندین لایه و روکش ضد آب می باشد. فوم ها به لطف ساختار سلولی بازشان به خنک شدن بدن در تابستان و گرم نگه داشتن شما در زمستان کمک می کنند. آنها رطوبت را از داخل کاملاً از بین می برند، بنابراین تشک شما همیشه تازه و خشک می ماند. این یک انتخاب عالی برای افرادی است که از آسم یا سایر آلرژی ها رنج می برند.

فشارسنج خون یا اسفیگمومانومتر

از فشارسنج های متداول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فشار سنج دیجیتال بازویی

دستگاه فشار سنج دیجیتالی فشار خون را با استفاده از روش بازو اندازه گیری می کند، شایان ذکر است که این نوع از فشار سنج دارای یک مانیتور فشار بزرگ و شفاف است که دقت اندازه گیری بالایی دارد.

فشار سنج عقربه ای بازویی

این دستگاه از طریق مکانیسم عقربه های متحرک فشار خون را نشان می دهد.

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

فروش و اجاره دستگاه فشار سنج

دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن ساز پرتابل یا قابل حمل

یک گزینه نسبتا جدید یک دستگاه تولید اکسیژن فوق العاده کوچک است که می تواند تقریباً ۴.۵ کیلوگرم وزن داشته باشد. این واحدها با هر دو جریان متناوب برق خانگی و  از سوکت فندک) شارژ شوند یا کار می کنند و متحرک هستند. می توان آن ها را به راحتی از یک اتاق به اتاق دیگر منتقل کرد. و حتی در محیط بیرون از خانه از آن ها استفاده کرد.

اکسیژن ساز ثابت

متمرکز کننده های ثابت خانگی یک منبع اکسیژن بدون وقفه با جریانی از ۵، ۸ یا ۱۰  فراهم می کنند. میانگین وزن آن ها حدود ۱۰ کیلوگرم است. آن ها دارای چندین دستگیره ای در بالای دستگاه هستند تا گزینه هایی برای بلند کردن یا چرخاندن دستگاه ارائه دهند. شما می توانید با اجاره دستگاه اکسیژن ساز هزینه های درمانی سالمند خود را کاهش دهید.

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

اجاره اکسیژن ساز

دستگاه ساکشن

دستگاه مکنده یا ساکشن ریه در منزل برای سالمندانی که بیماری ریوی دارند کاربرد دارد.

ساکشن قابل حمل

این نوع از ساکشن نیازی به برق ندارد زیرا با باتری کار می کند. آن ها سبک وزن، قابل حمل هستند. همچنین استفاده از ساکشن قابل حمل بسیار آسان است. ساکشن پرتابل برای مصارف خانگی و یا در مواقع اضطراری که دسترسی به برق غیر ممکن است. مناسب می باشد.

ساکشن ثابت

در دو نوع موجود هستند.

دستگاه های ساکشن برقی

این دستگاه ها که باید با برق خانگی کار کنند. و حتما باید در جایی استفاده شوند که برق وجود دارد.

دستگاه ساکشن مکانیکی

(با پدال دستی یا پا کار می کند. که نیازی به برق ندارند. آنها سبک وزن، قابل حمل و استفاده آسان هستند. مکنده های مکانیکی برای مصارف خانگی و یا در مواقع اضطراری که دسترسی به برق وجود ندارد مناسب هستند.

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

اجاره دستگاه ساکشن

دستگاه مانیتور پزشکی

مانیتورینگ علائم حیاتی اندازه گیری  و پایش فشار خون، ریتم و تعداد ضربان قلب، دمای بدن و تعداد تنفس بیمار را بر عهده دارد که بسیار کار آمد است. این ها معمولا دارای باطری داخلی در هنگام قطعی برق هستند.

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

اجاره دستگاه مانیتورینگ علائم حیاتی

دستگاه ونتیلاتور

بیمارانی که قادر به تنفس عادی نیستند. از این دستگاه استفاده می کنند، ونتیلاتور با ایجاد فشار هوای مثبت در مجرای تنفسی بیمار،هوی تنفسی بیمار ر ا تامین می کند. به آن دستگاه تنفس مصنوعی هم گفته می شود.

تجهیزات کمک درمانی سالمندان

اجاره دستگاه ونتیلاتور

کلام آخر

غیر از این دستگاه های ذکر شده در بالا، وسایل کمک درمانی دیگر نیز وجود دارند که با استفاده از این تجهیزات می توانید راحتی را برای نزدیکان سالمند خود به ارمغان بیاورید، می توانید از تندیس جهت اجاره تجهیزات سالمندان عزیز خود کمک بگیرید. با در تماس باشید. اینستاگرام ما دنبال نمائید.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۳

بازگشت به لیست