دستگاه اکسیژن ساز که گاهی اوقات به آن “مولد اکسیژن” نیز می گویند یک دستگاه پزشکی است،.برای رساندن اکسیژن به افرادی که به آن نیاز دارند.استفاده می شود.

کارایی اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله نظام الملک

افراد در صورت داشتن شرایطی که باعث یا منجر به سطوح پایین اکسیژن در خونشان می شود، ممکن است به دستگاه نیاز داشته باشند. این تغلیظ کننده های اکسیژن یا دستگاههای اکسیژن ساز، باید با تجویز پزشک فراهم و استفاده شوند.یک متمرکز کننده اکسیژن تا آنجا که می تواند هوای تازه را از محیط اطراف خود جذب می کند.و هوا را فشرده می کند.و همچنین نیتروژن را از آن جدا می کند. بنابراین، خروجی از آن اکسیژن خالص شده.با بالاترین درجه است.هوا می تواند.مستقیماً از طریق یک کانول بینی یا ماسک به مریض تحویل داده شود. تغلیظ کننده های اکسیژن با اتصال به پریز برق یا باتری تغذیه می شوند. اگر متمرکز کننده با باتری الکتریکی تغذیه شود، آن باتری باید با وصل کردن به پریز شارژ شود.

بعضی از دستگاه هایی که برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله نظام الملک  هستند دارای ورودی نبولایزر هستند که از این قسمت می توان برای داروهای استنشاقی استفاده کرد.

دستگاه اکسیژن ساز چگونه کار می کند؟

  1. جدا کردن اکسیژن خالص از هوای محیط
  2. حذف نیتروژن از هوا از طریق صافی یا فیلتر
  3. رساندن اکسیژن تصفیه شده توسط نازال یا ماسک بینی

ویژگیهای دستگاه اکسیژن ساز

یک کنسانتره اکسیژن بسیار شبیه یک واحد تهویه مطبوع پنجره ای عمل می کند: هوا را می گیرد، آن را اصلاح می کند و برای استفاده توسط افرادی که به دلیل سطح پایین اکسیژن در خونشان به اکسیژن پزشکی نیاز دارند، تحویل می دهد.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله نظام الملک با برق خانگی کار می کند و بصورت نامحدود اکسیژن خالص را تولید می کند.

در صورت داشتن اطلاعات درباره دستگاه اکسیژن ساز می دانید که این دستگاه در جایی که نیاز به گاز اکسیژن بیشتر است، توصیه می شود. مثلاً اگر در یک بیمارستان بزرگ با تخت، به جای پرداخت هزینه بالا می توانید از یک دستگاه اکسیژن ساز استفاده نمایید و در هزینه های درمان صرفه جویی کنید.

نحوه استفاده از دستگاه

بعد از دستگاه اکسیژن ساز در محله نظام الملک  ژنراتور را به پریز برقی وصل کنید و کلید روشن/خاموش را درگیر کنید. یک بوق طولانی ایجاد می کند. پس از چند ثانیه، صدای بوق طولانی قطع می شود و فقط چراغ سبز روشن می شود. اگر این اتفاق نیفتاد، لطفاً بررسی کنید که پریز برق دارد. دوباره امتحان کنید یا از یک پریز دیگر استفاده کنید. اگر بعد از مدتی کارکرد دستگاه، صدای بیپ ممتد رخ داد، لطفاً با ما تماس بگیرید.

استفاده صحیح از کنتراسته در هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله نظام الملک

اگر کاملا به کار با دستگاه اکسیژن ساز را بدانید، می توانید نرخ جریان اکسیژن را با استفاده از صفحه کوچک جلوی دستگاه ببینید و همچنین میتوانید میزان اکسیژن دریافتی براساس دقیقه را با اهرمی بنام فلومتر تنظیم کنید.دقت کنید که لیوان مرطوب کننده به درستی بسته شده باشد.و برای پر کردن آن از آب مقطر یا آب تصفیه شده.استفاده نمایید.و دو سوم از حجم لیوان را از آب پر کنید. لوله تنفس یا نازال اکسیژن را به دستگاه اکسیژن ساز وصل کنید.و سر دیگر لوله را که به دو انشعاب تقسیم می شود.را درون بینی قرار داده.و (به بینی، بالای گوش و پشت در مقابل خود) تنظیم کنید.اگر می خواهید بدانید موارد ایمنی دستگاه اکسیژن ساز چیست، باید به توصیه های زیر توجه کامل کنید

موارد ایمنی دستگاه اکسیژن ساز

  • در هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله نظام الملک دمای اتاق را متعادل نگه دارید
  • از نزدیک کردن دستگاه به مواد قابل سیگار
  • مواد نفتی و قابل اشتعال بپرهیزید
  • حتما دستگاه از هر سمت دیوار حدود نیم متر فاصله داشته باشد
  •  دستگاه روی فرش و موکت و وسایل پرزدار قرار ندهید

همکاری تندیس آنلاین

کارشناسان ما در تندیس آنلاین جهت سهولت کار بیماران و هموطنان عزیز بطور ۲۴ ساعته در خدمت هستند تا با مشاوره رایگان در خصوص کاربرد دستگاه اکسیژن ساز و نحوه کار با آن، توضیحات لازم را حضورتان ارائه کنند تا بتوانید از دستگاه اکسیژن ساز خانگی نهایت استفاده را بهره مند شوید. جهت تماس و ارتباط با ما می توانید.با شماره های درج شده.در سایت تماس بگیرید. می توانید مجموعه خدمات درمانی و پزشکی تندیس آنلاین را در اینستاگرام نیز دنبال نمایید.

Rate this page