اجاره دستگاه ساکشن

اجاره دستگاه ساکشن

اجاره دستگاه ساکشن خانگی :

اجاره دستگاه ساکشن خانگی توسط تندیس آنلاین: وسیله طبی برای بیمارانی است که به علت ترشح و تجمع خون و عفونت در مجاری تنفسی و عدم توانایی در دفع این مایعات امکان خفگی شان وجود دارد .

دستگاه ساکشن چیست؟

دستگاه های پزشکی هستند که به وسیله پمپ مکش و با به وجود آوردن فضای خالی سبب ایجاد فشار منفی شده و باعث مکش مایعات و هوا می شود.و برای خارج کرذن مایعات و مخاط های اضافی بیمار ( ساکشن تراشه، پاک سازی و تخلیه مخاط از دهان و گلو و… ) مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه :

دستگاه ساکشن خانگی دارای یک دستگاه پمپاژ برقی است.که قادر است انواع مایعات ترشح شده در نواحی گلو را خارج سازد و در داخل مخزن شیشه ای تعبیه شده در کنار دستگاه ذخیره می کند. دستگاه دارای پیچ تنظیم قدرت مکش است.که شما به راحتی می توانید متناسب با وضعیت بیمار قدرت مکندگی دستگاه را تنظیم کنید. همچنین دستگاه دارای یک فیلتر HPEA می باشد.که مانع از ورود ترشحات و مایعات به داخل دستگاه می شود.

اهمیت اجاره دستگاه:

نگهداری بیمار در منزل نیاز به یادگیری آموزش های درمانی و داشتن وسایل و امکانات مورد نیاز دارد . هزینه های گزاف و سنگین نگهداری بیمار در بیمارستان و جو آلوده آن می تواند.برای بیمار و خانواده او از نظر روانی و مالی مشکلاتی را به همراه داشته باشد . اگر فردی بیماری را در خانواده خود دارید که نیازمند به استفاده از دستگاه می باشد.می توانید با اجاره کردن دستگاه از مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین، وبا صرفه جویی در هزینه ها نسبت به بستری کردن بیمار در بیمارستان باعث افزایش آرامش بیمار خود در محیط منزل شوید.

اجاره دستگاه ساکشن

ساکشن پدالی

موارد کاربرد و اجاره دستگاه ساکشن خانگی :

استفاده از چنین دستگاه‌هایی معمولاً توسط پزشک تجویز می‌شود. اما به‌طور کلی :
• اگر سرفه‌های طولانی‌مدتی دارید.که خلط را در لوله‌های تنفسی خود احساس می‌کنید؛ امکان استفاده از چنین تجهیزاتی را دارید.
• همچنین افرادی که به تشخیص پزشک متخصص دارای ترشحات مشکوک معده یا سیستم تنفسی فوقانی هستند؛ ملزم به استفاده از دستگاه ساکشن خانگی طی چند هفته خواهند بود.
 همچنین بسیاری از افرادی که دچار کاهش ظرفیتی حیاتی یا اشباع اکسیژن در ریه‌ها می‌شوند؛ با بهره‌گیری از چنین سیستم‌هایی بهبود می‌یابند.

انواع دستگاه ساکشن خانگی :

این دستگاه در دو مدل تک شیشه و دو شیشه باکیفیت عرضه می شود. بیمار باید پیش از خرید دستگاه ساکشن پزشکی خانگی به تک شیشه ای یا دو شیشه ای بودن آن توجه نمایند و با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنند.
بیمارانی که دارای وضعیت بهتری هستند می توانند از ساکشن های تک شیشه ای و بیمارانی که دارای وضعیت حساس تر هستند بهتر است از ساکشن دو شیشه استفاده کنند.

• اجاره دستگاه  تک شیشه:

دستگاه تک شیشه ای برای بخش هایی از بدن به کار برده می شود که احتیاج به قدرت زیادی ندارند مثل ریه، گوش و بخش هایی که بافت نرم دارند.

• اجاره دستگاه  دو شیشه:

دستگاه دو شیشه ای برای قسمت هایی از بدن به کار برده می شود که دارای عفونت بالایی باشند مانند شکم.

تندیس:

دستگاه های ساکشن موجود در مرکز ما به بیماران بستری در منزل کمک می کنند.تا با آرامش بیشتری این دوران را سپری کنند. وجود موتورهای قوی که هر گونه بو و مواد آلوده را از ریه ها و دهان بیمار خارج می کند و از وارد شدن آن در اندام های داخلی و یا ریخته شدن آن به داخل اتاق جلوگیری می کند، از ویژگی های این محصول به شمار می آید. مرکز خدمات پزشکی ندیس آنلاین برای اجاره دستگاه ساکشن خانگی بهترین نوع این محصول را انتخاب کرده.و در اختیار شما قرار داده است. این دستگاه ها از فناوری های هوشمند برای انجام کارهای خود استفاده می کنند.

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اجاره دستگاه ساکشن

اجاره دستگاه ساکشن

اجاره دستگاه ساکشن

اجاره دستگاه ساکشن