یکی دیگر از خدمات مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین در راستای رفاه حال خانواده بیماران است، شما را قادر خواهید بود تا محیط بستر بیماران را مطابق با نیازهای بالینی منحصر به فرد آنها تنظیم کنید. با توجه به بالا بودن هزینه خرید تخت بیمار بسیار مقرون به صرفه بوده و خانواده ها می توانند.با اجاره تخت بیمارستانی در هزینه های خود صرفه جویی کنند.

اجاره تخت بیمارستانی

انواع تخت بیمارستانی

اجاره تخت بیمارستانی

.تخت بیمارستانی تختی است که برای آرامش حال بیماران طراحی و ساخته می گردد. با توجه به اینکه نام آن بیمارستانی است.اما امروزه عمدتا آن را برای استفاده بیماران و عزیزان خود در خانه استفاده می کنند

یک تخت خوب دارای ویژگی های زیر است:

  • بهتر است که ارتفاع تخت، قسمت سری یا بالایی آن و قسمت پایین تخت قابل تنظیم باشد.
  •  کنترل زیر سر بیمار جهت سهولت در غذا خوردن جابجایی و مسلط شدن حرکت های بیمار.
  • تنظیم زیر پای بیمار جهت تقسیم فشار بر نقاط مختلف بدن.
  • تنظیم ارتفاع تخت جهت سهولت کار پرستار و یا همراه بیمار.
  •  دارا بودن ریل ها و حفاظ های محکم با قابلیت باز و بسته شدن برای جلوگیری از افتادن بیمار از روی تخت باشد.
  • دارای تنظیم کننده هایی برای کنترل اتوماتیک باشد.
  •  قابلت شستشو و ضد عفونی  داشته باشد.
اجاره تخت بیمارستانی

اجاره تخت مکانیکی

انواع تخت ها

  1.  تخت های مکانیکی: این تخت ها جز ساده ترین مدل تخت های بیمارستانی هستند.و کنترل ارتفاع و سر و پای تخت باید به صورت دستی و بوسیله اهرم انجام می شود.
  2. تخت های برقی : در این تخت ها کنترل ارتفاع تخت به همراه تنظیمات سر و پای تخت به صورت اتوماتیک و توسط ریموت انجام می گیرد.
انواع تخت های بیمارستانی برقی :

در تخت های برقی بر  اساس اینکه زاویه تخت از چند قسمت قابل تغییر است یا اصطلاحا شکسته می شود.به سه بخش تقسیم می شوند. مدلهای آن برای راحتی بیمار با افزایش تعداد شکن ها افزایش می یابند:
• تخت های تک شکن: در این تخت ها فقط زاویه قسمت یالایی یا سر تغییر می کند.
•انواع دو شکن: در این مدل تختها قسمت سر و پایین تخت تغییر زاویه می دهند.
• تخت های سه شکن: جالبترین و بهترین مدل تختهای بیمارستانی هستند که علاوه بر سر و پای تخت قسمت میانی آن نیز متحرک است.

اجاره تخت بیمارستانی

تخت بیمارستانی برقی

مزایای اجاره تخت در منزل :

در سالهای اخیر و با روی کار آمدن و جایگزینی تختهای برقی بجای تختهای مکانیکی در بیمارستان به دلیل راحتی بسیار زیاد برای پرستار در مواقع غذا دادن به بیمار و پیاده کردن بیمار از روی تخت و قابل تنظیم بودن شکن ها و تنظیم ارتفاع بدست خود بیمار در صورت دلخواه و نبود پرستار که این در تخت های مکانیکی انجام پذیر نمی باشد.پس بیماران ترجیح می دهند این امکانات در منزل  نیز وجود داشته باشد.و به دلیل اینکه خیلی از بیماران نیاز دارند.تا مدت زمان کوتاهی از تخت بیمارستانی استفاده کنند، در نتیجه اقدام به اجاره تخت بیمارستانی می کنند.

نکات مهم هنگام اجاره تخت بیمارستانی :

امروزه که اجاره تخت بیمارستانی در خانه نیز مرسوم و باب شده تا بیماران عزیز ما در منزل نیز در راحتی کامل باشند.بهتر است.چند نکته  را در انتخاب تخت های بیمارستانی در نظر گرفت:
• اگر بیمار فردی سالخورده می باشد.که مدت زیادی را در طی روز بر روی تخت استراحت خواهد کرد.حتما به شما توصیه می کنیم که از انواع برقی سه شکن استفاده نمایید. تختهای سه شکن همه حالت های نشستن، دراز کش و نیمه درازکش را برای بیمار فراهم می کند.
• لطفا توجه داشته باشید.که باز و بسته کردن ریل های محافظ دو طرف تخت راحت و آسان باشد.
• مدت زمانی که بیمار شما قرار است از تخت استفاده کند اهمیت دارد. ما به شما توصیه می کنیم.در صورتی که بیمار مدت زمان طولانی از تخت استفاده می کند بهتر است که بهترین مدل را در نظر بگیرید.

اجاره تخت بیمارستانی

نکات مهم درباره تخت بیمارستانی

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین با در اختیار داشتن تیم با تجربه و متخصص و مشاوره به بیماران، آماده ی ارائه ی بهترین خدمات اجاره تخت بیمارستانی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به شما بیماران عزیز می باشد.

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره اکسیژن ساز در محله امامزاده عبدالله