مقالات مربوط به اکسیژن ساز

کوچک ترین دستگاه اکسیژن ساز

کوچکترین دستگاه اکسیژن ساز

در صورت تجویز پزشک، استفاده از اکسیژن مکمل به شما کمک می کند. کمتر احساس تنگی نفس و خستگی کنید. هنگامی که دستگاه اکسیژن ساز استفاده می کنید، ممکن است.احساس انرژی بیشتری نمائید، بهتر بخوابید و کیفیت زندگی خود را بهبود بخشید. به لطف کوچک ترین دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل، می توانید مزایای اکسیژن درمانی را در خارج از خانه خود تجربه کنید.

دستگاه اکسیژن ساز کوچک کدامند؟

به آن اکسیژن ساز مینیاتوری قابل حمل هم گفته می شود. کوچک ترین دستگاه اکسیژن ساز همه شامل دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل می شود. که به خاطر جابجایی راحت تر بسیار کوچک ساخته شده اند.

چرا داشتن یک اکسیژن ساز کوچک و سبک قابل حمل مهم است؟

اصطلاح اکسیژن قابل حمل به این معنی است که، دستگاه سبک وزن، بادوام، آسان برای استفاده و مهمتر از همه کوچک باشد. دقیقاً مانند نحوه جابجایی تلفن همراه خود که در جیب تان به راحتی حمل و نقل می کنید، متمرکز کننده ها را نیز می توان با گذاشتن بند آن روی شانه جا به جا کرد. هرچه دستگاه متمرکز کننده کوچکتر باشد، راحت تر می توانید.آن را با خود برای رفتن به هر مکانی حمل کنید.

دستگاه اکسیژن ساز ایرسپ

دستگاه اکسیژن ساز مینیاتوری قابل حمل Airsep Focus کوچکترین و سبک ترین دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل موجود در بازار تا به امروز است. تنها در صورت نیاز، اکسیژن را با سرعت جریان ۲ لیتر فراهم می کند.

با وزن باورنکردنی ۰.۸ کیلوگرم، اولین متمرکز کننده جیبی است. که به کاربران دسترسی به اکسیژن را می دهد. وسیله ای ایده آل برای بیماران سرپایی که برای حمل سیلندر اکسیژن اذیت می شوند.

AirSep Focus یک پیشرفت بزرگ در فناوری اکسیژن قابل حمل است، زیرا کوچکترین و سبک ترین دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل در جهان است.

این نوآوری سبک وزن، دارای فناوری برتر است. و اکسیژن پزشکی را با غلظت و ظزفیت ۲ لیتردر دقیقه فراهم می کند.

این اکسیژن ساز قابل حمل به یک بند شانه ای سخت متصل است، بسته استاندارد آن، با باتری های قابل شارژ ارائه می شود. که هر باتری دستگاه، ۱.۵ ساعت اکسیژن رسانی می کند. شما می توانید باتری های اضافی را خریداری کنید.

دستگاه اکسیژن ساز اینوژن

Inogen One G4 یکی از کوچک‌ترین، سبک‌ترین و بی‌صداترین دستگاه‌های اکسیژن ساز قابل حمل است. با وزن ۱.۵ کیلوگرم طوری طراحی شده است. که به بیماران نیازمند به اکسیژن امکان می دهد در هر زمان، از روز یا شب (هر زمان که باتری کار می کند) از اکسیژن درمانی قابل حمل استفاده کنند.

هوای محیط اطراف ما تنها حدود ۲۱ درصد اکسیژن دارد. افراد مبتلا به بیماری های مزمن که در تنفس آن ها اختلال وجود دارد، مانند بیماران آمفیزم و COPD، به اکسیژن پزشکی نیاز دارند. تغلیظ کننده های اکسیژن قابل حمل (POC) با جذب هوا از طریق فیلتر و فشرده سازی آن کار می کنند.

ویژگی های کوچک ترین دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

این راهی است برای استخراج اکسیژن از هوا و حذف نیتروژن به طوری که غلظت اکسیژن بیشتر از هوای محیط باشد. این مخازن اکسیژن با فشار کنترل شده، ایمن تر و مقرون به صرفه تر هستند. استفاده از آن و راحت تر و حمل و نقل آن‌ها نیز آسان‌تر است، زیرا حجیم یا سنگین نیستند.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز پرتابل، از دستگاه های اکسیژن ساز ثابت بالاتر است. اما چون برای استفاده تمام وقت و مطابق با سبک زندگی شما طراحی شده است. مزایای زیادی دارد. هنگامی که در خانه هستید، منبع تغذیه AC را می توان به هر پریز استاندارد وصل کرد. وقتی بیرون  از خانه هستید، باتری تکی تا ۶ ساعت و نیم دوام می آورد. باتری دوگانه اختیاری می تواند تا ۱۳ ساعت در صورت استفاده در پایین ترین حالت دوام بیاورد. تحویل دوز پالس دارای شش تنظیم جریان می باشد. و حداکثر خروجی اکسیژن ۵ لیتر در دقیقه (ml/min) را ارائه می دهد.

قابلیت های دیگر دستگاه اکسیژن ساز کوچک

آن ها با هشدارهای صوتی در صورت قطع برق، هشدارهای تشخیص عدم تنفس و بررسی خلوص اکسیژن سلامت شما را در اولویت قرار می دهند. اکسیژن ساز خود را با استفاده از عملکردهای کنترلی ساده روی صفحه نمایش LCD خوانا تنظیم کنید. و آمار خود را در زمان واقعی با برنامه تلفن همراه دنبال کنید. طراحی بی نظیر کیف حمل، سفر شما را با استفاده از دستگاه پزشکی آسان و راحت می سازد. این یکی از سبک ترین و بی صداترین تغلیظ کننده های اکسیژن قابل حمل موجود است. و  می تواند مناسب ترین انتخاب برای بیمار شما باشد. آن ها در شرکت های بهترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز عرضه می شوند.

درباره تندیس آنلاین

برای خرید کوچک ترین دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل با ما تماس بگیرید. تا مشاوران و کارشناسان تندیس آنلاین شما را برای انتخاب بهتر یاری کنند. در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this post
بازگشت به لیست