مقالات مربوط به اکسیژن ساز

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی مانند گیاهان مولد اکسیژن هستند یعنی اکسیژن خالص را تولید و به بیمارانی که دچار کمبود اکسیژن هستند عرضه می کنند.

چگونگی ساخت بهترین اکسیژن ساز ایرانی

ایران از چندین سال پیش تا به الان پیشرفت قابل توجهی در داشتن سالمندی سالم و فعال با هدف بهبود سلامت اجتماعی و خدمات بهداشتی داشته است و این مسئله توجه کارخانه داران را به سمت ساخت بهترین اکسیژن ساز ایرانی معطوف کرده است.

با بحران بی سابقه جهانی و همه گیری covid-19 همچنین ازدیاد عفونت و بیماری های دیگر و به خطر افتادن سلامت و رفاه جامعه، شکی نیست که افراد مسن و بیماران قلبی و ریوی بیشترین قشر آسیب پذیر در مقابل این بیماری ها هستند. پس تصمیم به ارتقای تکنولوژی و خدمات بهداشتی اتخاذ شد.

با کم بودن دستگاه های اکسیژن ساز و دستگاه های مخصوص کرونا و دیگر دستگاه های کمک تنفسی در کشور، تولید کنندگان ما به فکر ساخت بهترین اکسیژن ساز ایرانی افتاده اند. ما اجاره دستگاه اکسیژن ایرانی و خارجی را در مجموعه خود ارائه می کنیم.

بهترین اکسیژن ساز خانگی

دستگاه های اکسیژن ساز ایرانی

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی چه کاربردی دارد؟

ژنراتورهای کوچک اکسیژن یا دستگاه اکسیژن ساز که تولید کننده گاز اکسیژن هستند، بیشتر در بیمارستان ها و مراکز درمانی و یا حتی منازل کاربرد دارند، آنها دارای ویژگی های زیادی مانند نصب و راه اندازی آسان و حمل و نقل هوایی و نگهداری راحت و هزینه کم هستند.

بهترین اکسیژن ساز ایرانی چه مشخصاتی دارد؟

 • قابلیت استفاده هم زمان برای دو بیمار
 • خلوص اکسیژن حدود ۹۵%
 • سنسور هشدار فشار بالا و پایین، قطع برق، افت غلظت اکسیژن
 • صدای کمپرسور دستگاه از ۴۰ دسی بل بیشتر نباشد، یعنی آرام و بی صدا باشد.
 • داشتن تایمر
 • فیلتر هوای ورودی تنفسی
 • فیلتر جهت جلوگیری از گرد و غبار
 • وجود چرخ در زیر دستگاه جهت جابجایی
 • خروجی اکسیژن قابل تنظیم از ۱۲۵.۰تا ۵ لیتر در دقیقه
 • مجهز به سیستم تنظیم فلومتر خروجی بر روی دستگاه
 • از خصوصیات بهترین اکسیژن ساز ایرانی دارا بودن کلید قطع اضطراری جهت فشار بالا یا پایین و همچنین قطع یا نواسان برق است.
 • دارای مانیتور جهت نمایش خلوص

اکسیژن ساز ایرانی مدل اکسازOxas:

میزان اکسیژن خروجی این دستگاه ۵ لیتر در دقیقه است، خلوص اکسیژن تحویلی آن ۹۵% و دارای نمایشگر ال سی دی در قسمت جلوی دستگاه جهت نمایش میزان خلوص دستگاه، بسیار کم حجم به همراه یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. ابعاد دستگاه اکساز ۳۶*۳۰*۶۰  سانتی متر، وزن ۲۲ کیلوگرم، صدای موتور ۵۰Db است.

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

دستگاه اکسیژن ساز OXAS

اکسیژن ساز ۵ لیتری پلاس Oxygen plus News

این دستگاه جزء بهترین اکسیژن ساز ایرانی است که در هنگام استفاده بسیار بی صدا،کم حجم و سبک است. قابل استفاده در بیمارستان ها و منازل می باشد.

کارایی این دستگاه ها نسبت به مدل خارجی آنها بسیار مقرون به صرفه تر است. زئولیت آن ساخت کشور فرانسه است و به صورت ۲۴ ساعته می توان از آن استفاده کرد.

توان مصرف برق ۲۸۰ وات است و خلوص اکسیژن آن ۹۶% و فشار خروجی آن ۷۰ کیلو است. از مزایای بهترین اکسیژن ساز ایرانی داشتن  فیلتر خارجی ثابت است که نیاز به تعویض ندارد و دستگاه Oxygen plus News این قابلیت را دارا است. میزان اکسیژن خروجی آن ۱ تا ۵ لیتر در دقیقه است و مجهز به سیستم خلوص سنج اکسیژن می باشد. وزن این دستگاه ۱۳ کیلوگرم است و منبع تغذیه آن برق شهری است.

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

دستگاه اکسیژن ساز پلاس

اکسیژن ساز ایرانی سوشیاSoshya :

دستگاه اکسیژن ساز نفس یار یک محصول ایرانی است که دارای انواع و لیتراژ های مختلفی می باشد، این برند اکسیژن ساز های خود را با نام سوشیا ارائه می کند. علارغم طراحی زیبای این دستگاه، کیفیت ساخت آن نیز نسبت به دیگر محصولات بسیار عالی می باشد به همین دلیل جزء بهترین اکسیژن ساز ایرانی محسوب می شود. طرز کار دستگاه اکسیژن ساز ایرانی نفس یار همانند دیگر دستگاه های اکسیژن ساز بسیار آسان است. این دستگاه، دارای یک صفحه مانیتورینگ است. که نمایشگر درجه خلوص و ساعت کارکرد دستگاه می باشد. تولید اکسیژن این سیستم با خلوص ۹۶% است و کمپرسور آن بسیارکم صدا می باشد و جهت کارکرد شبانه روزی بسیار کاربردی است، همچنین دارای خروجی نبولایزر و سنسورهای تشخیص خلوص اکسیژن می باشد. از مزایای دیگر این دستگاه داشتن برد هوشمند و آلارم خطای خودکار برای بالا رفتن حرارت و فشار اکسیژن و قطع برق است. این دستگاه دارای سیستم زمان سنج جهت تنظیم خاموش شدن خودکار و مجهز به سیستم ذخیره اطلاعات کارکرد دستگاه است.

بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

دستگاه اکسیژن ساز سوشیا

سرویس دهی تندیس آنلاین جهت ارائه بهترین دستگاه اکسیژن ساز ایرانی چگونه است؟

مجموعه ما با تلاش شبانه روزی جهت خدمات رسانی و مشاوره آماده کمک رسانی به هموطنان عزیز می باشد، کافیست دکمه تماس را بفشارید و یا در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مقاله های مرتبط:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

مزایای دستگاه اکسیژن ساز

 

 

Rate this post
بازگشت به لیست