مقالات مربوط به اکسیژن ساز

میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

در اینجا درباره ویژگی های عملکرد متمرکز کننده اکسیژن و میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز به گفتگو می پردازیم. اخیراً اغلب مشتریان با خرابی هایی مواجه می شوند.که دلایل آن این است.که دستورالعمل های استاندارد عملیاتی توضیح داده نشده است.و در نهایت با مشکل تعمیر دستگاه اکسیژن ساز مواجه می شوند.

میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

در اینجا به تجزیه و تحلیل خواهیم پرداخت:

  • قوانین عملکرد غلیظ کننده های اکسیژن
  • تفاوت اصلی بین متمرکز کننده های اکسیژن
  • مدت زمان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز چقدر است

قوانین عملکرد غلیظ کننده های اکسیژن

قبل از استفاده از دستگاه، لطفا راهنمای دستورالعمل را به طور کامل مطالعه کنید. به طور کلی همه دستگاه های اکسیژن ساز دستگاه های بسیار قابل اعتمادی هستند. در داخل آنها کمپرسورهای معمولی وجود دارد.که یک جریان هوای قدرتمند برای فیلتراسیون بعدی آن در ستون‌های زئولیت (فیلتراسیون هوا برای اکسیژن و سایر گازها) ایجاد می‌کند.

  • در ابتدا میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز  فیلترها را فراموش نکنید، به هر حال، خلوص اکسیژنی که به یک فرد می رسد.به خلوص فیلترهای دستگاه شما بستگی دارد.
  • ثانیاً باید به رطوبت ساز اکسیژن توجه ویژه ای شود. از آنجایی که اکسیژن خالص غشای مخاطی را خشک می کند، هر متمرکز کننده اکسیژن دارای یک مرطوب کننده اکسیژن است.که به همین دلیل مخلوط گاز در خروجی برای تنفس ایمن مرطوب می شود. در این صورت میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز و کارآیی آن بالا برود.
  • ثالثاً قرار دادن اکسیژن ساز در فاصله نزدیک از دیوار، نصب در فضای بسته یا پوشاندن آن با چیزی مجاز نیست. از چهار طرف باید دسترسی هوای آزاد به دستگاه فراهم شود.

رطوبت ساز اکسیژن

اگر به جای آب مقطر از آب معمولی استفاده شود، احتمال زیادی وجود دارد.که نبولایزر و دریچه خروجی رطوبت ساز اکسیژن مسدود شده.و به درستی کار نکنند.

بنابراین استفاده از آب معمولی در رطوبت ساز اکسیژن منجر به گرفتگی دریچه می شود.و این به نوبه خود می تواند.منجر به از کار افتادن خود دستگاه شود.

هر مرطوب کننده دارای حداقل و حداکثر علامت است، مقدار آب مورد نیاز باید با این محدودیت ها مطابقت داشته باشد.تا میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بهینه شود

در صورت رعایت قوانین عملکردی که در بالا توضیح داده شد، دستگاه خریداری شده مدت زیادی دوام می آورد.و از خرید ناامید نخواهید شد.

جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز  و مشاور جهت انتخاب و میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز با ما در تماس باشید و از طریق اینستاگرام ما را دنبال کنید.

سوالات متداول در مورد میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز

آیا استفاده از دستگاه اکسیژن ساز در خانه خطرناک است؟

بر خلاف سیلندرهای اکسیژن مایع، تغلیظ کننده های اکسیژن خانگی قابل انفجار نیستند. اصل به دست آوردن.اکسیژن بر اساس فناوری جذب (تغییر غلظت) هوا است. بنابراین، متمرکز کننده اکسیژن فقط حاوی هوا است.و خطرناک نیست.

Rate this post

آیا باید دستگاه اکسیژن ساز خود را شارژ کنم؟

نه، نیازی نیست تغلیظ کننده اکسیژن از هوای اتمسفر اکسیژن تولید می کند.و نیازی به پر کردن مجدد ندارد.

Rate this post

از دستگاه های اکسیژن ساز عمدتاً در کجا استفاده می شود؟

متمرکز کننده های اکسیژن عمدتاً در پزشکی استفاده می شوند: آنها در اتاق های عمل، بیمارستان ها، آمبولانس ها و در خانه نصب می شوند، همچنین از اکسیژن ساز برای مقاصد دیگر استفاده می شود، مانند برای اشباع آکواریوم با اکسیژن،.

Rate this post

آیا دستگاه اکسیژن ساز می تواند ۲۴ ساعت شبانه روز کار کند؟

بله. کنسانتره اکسیژن برای کار مداوم و مداوم طراحی شده است.

Rate this post

یک متمرکز کننده اکسیژن چقدر انرژی مصرف می کند؟

همه چیز به مدل متمرکز کننده اکسیژن و غلظت اکسیژنی که تولید می کند.بستگی دارد.

Rate this post

آیا دستگاه اکسیژن ساز صدای زیادی تولید می کند؟

سطح سر و صدای هر متمرکز کننده اکسیژن برای گوش انسان قابل شنیدن است، اما برخی از مدل ها تقریبا بی صدا کار می کنند، علاوه بر این، در بیشتر موارد، یک لوله بلند همراه با متمرکز کننده اکسیژن عرضه می شود.که به شما امکان می دهد.متمرکز کننده را در یک اتاق قرار دهید.و از اکسیژن استفاده کنید.

Rate this post

مقالات مرتبط:

آی سی یو در منزل

دستگاه اکسیژن ساز اجاره ای

خدمات مرتبط:

تزریقات و انواع آن

نمونه گیری در محل

Rate this post
بازگشت به لیست