مقالات مربوط به آمبولانس خصوصی

شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران

شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران
۵
(۱)

امروزه استفاده از خدمات آمبولانس خصوصی بسیار پرطرفدار شده است زیرا حمل بیمار با مراقبت های ویژه به بیمارستان ها، شهرها و دیگر کشور ها با آمبولانس خصوصی بسیار راخت و ایمن امکان پذیر است، اگر شما هم به دنبال یک مرکز معتبر دارای سال ها سابقه درخشان در این زمینه می باشید، تندیس آنلاین با جدیدترین و بروزترین تجهیزات پزشکی آماده ارسال آمبولانس به محل مورد نظر شما در کوتاهترین زمان می باشد. برای دریافت سرویس رسانی از مجموعه ما کافیست با شماره تلفن آمبولانس خصوصی در تهران یعنی ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ یا ۰۲۱۳۳۷۴۲۲۳۱ در تماس باشید.

شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران

مرکز آمبولانس خصوصی در مجموعه تندیس آنلاین با کمک های سریع و با کیفیتی که به سالمندان، کودکان، معلولان، بیماران بستری به صورت شبانه روزی  ارائه می دهد. آرامش خاطر را برای بستگان بیماران به ارمغان می آورد.

تمامی آمبولانس ها مجهز به تجهیزات پزشکی لازم با همراهی یک متخصص تیم پزشکی برای شما فراهم می باشد.

همچنین در صورت نیاز می توانید.به خدمات پزشکی در جاده، و مناطق بین راهی به تندیس اعتماد کنید.

ما تیم های آمبولانس را در سریعا بعد از تماس شما می فرستیم، حتی اگر بیمار شما، نیاز به کمک اضطراری نداشته باشد.

مزایا و تضمین های ما برای خدمات رسانی

از طریق تماس با شماره تلفن آمبولانس خصوصی در تهران این مزایای آمبولانس را دریافت می کنید:

 • خودروهای ما مجهز به دفیبریلاتور، کاردیوگراف و سایر تجهیزاتی هستند که به ما امکان می‌دهد بیماران را با حداقل خطر انتقال دهیم.
 • تندیس آنلاین رسیدن به موقع آمبولانس به محل را تضمین می کند.
 • همه تیم هایی که برای ما کار می کنند تجربه عملی طولانی مدت دارند.
 • اپراتور با دریافت اطلاعات از شما در مورد سوژه، بلافاصله یک تیم اورژانس، یک احیاگر، یک تیم آمبولانس با پزشک عمومی یا متخصص اطفال و… را اعزام می کند.
شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران

آمبولانس خصوصی تهران

شماره اعزام آمبولانس خصوصی

از مهمانی های خصوصی گرفته تا تعطیلات عمومی شهر، از جمله مسابقات ورزشی، تعطیلات شرکتی، کنفرانس ها، عروسی ها و رویدادهای دیگر. تیم های پزشکی مجرب در صورت آسیب دیدگی، مسمومیت، از دست دادن هوشیاری و سایر اختلالات کمک فوری ارائه می کنند.

چگونه می توان امبولانس خصوصی اعزام کرد ؟

ما بدون در نظر گرفتن روز کاری یا تعطیلی، سفارشات را ۲۴ ساعته می پذیریم. برای سفارش خدمات، لطفا با ما با شماره ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس بگیرید. در طول مکالمه، نه تنها می توانید سفارش دهید، بلکه می توانید مشاوره جامع و پاسخ به سوالات آرا نیز دریافت کنید.

 هزینه حمل و نقل با آمبولانس خصوصی چقدر است؟

هزینه حمل و نقل پزشکی با آمبولانس خصوصی عوامل زیادی بستگی دارد. این ها شامل تعداد کیلومترهایی است. که تیم باید طی کند، علاوه بر این، وضعیت سلامتی بیمار نیز در این مورد مهم است. که بر مقدار و نوع تجهیزاتی که باید در آمبولانس باشد و همچنین متخصصانی که مسئولیت اطمینان از ایمنی و مراقبت جامع از بیمار را بر عهده دارند تأثیر می گذارد.

تفاوت آمبولانس خصوصی و عمومی در چیست؟

آمبولانس عمومی از طرف دولت برپا شده و برای عموم مردم فقط تنها با تجهیزات اورژانس در دسترس است، اما آمبولانس خصوصی توسط شرکت ها و ارگان های جدا از دولت اداره می شود، که معمولا تجهیزات پزشکی کامل تر و بهتری نسبت به آمبولانس های عمومی دارند.

آمبولانس خصوصی و عمومی از لحاظ عملکرد چه تفاوت هایی دارند؟

یکی از تفاوت های اصلی بین آمبولانس خصوصی و عمومی نوع خدماتی که ارائه می دهند، برای مثال امبولانس خصوصی حتی برای بیماری که اوضاع اورژانسی ندارد. نیز اعزام می شود. و او را به مراکز درمانی گفته شده توسط همراهان بیمار می برد.

آمبولانس عمومی با توجه به دولتی بودن و محدودیت خدمات رایگان می باشد. اما تمامی خدمات انجام شده توسط آمبولانس خصوصی دارای هزینه می باشد.

یکی از تفاوت های چشمگیر بین این دو آمبولانس پرسنل می باشند، به این صورت که پزشکان مجربی در آمبولانس خصوصی حضور دارند. که در امبولانس دولتی راننده و پرستار کمک های اولیه حضور دارد.

شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران

شماره تلفن آمبولانس خصوصی تهران

نشانه هایی برای بستری شدن فوری در بیمارستان

فهرست نشانه های اصلی برای داشتن شماره تلفن آمبولانس خصوصی در تهران و انتقال اورژانسی بیمار به بیمارستان شامل موارد زیر است:

 • بیماری هایی که سلامت و زندگی انسان را تهدید می کند (حمله قلبی، سکته مغزی، آپاندیسیت و غیره)
 • آسیب های جمجمه مغزی، ستون فقرات و سایر آسیب های شدید
 • تشدید وضعیت بیمار (کما، مشکلات تنفسی و غیره)
 • امتناع از بستری شدن در بیمارستان به دلیل نبود سهمیه رایگان در کلینیک انتخابی
 • شوک درد (با کولیک کلیوی، دررفتگی استخوان ها و مفاصل، پارگی رباط ها، شکستگی شدید اندام ها)
 • تأخیر یا امتناع از خروج از منزل تیپ ایستگاه آمبولانس شهرستان (در صورت حجم کار یا به دلایل دیگر)
 • نیاز به معاینه تشخیصی فوری در بخش قلب و عروق، مغز و اعصاب یا سایر بخش های تخصصی

کلام آخر

اگر یکی از عزیزان به حمل و نقل پزشکی یا بهداشتی نیاز دارد، درنگ نکنید. با ما تماس بگیرید. مشاوران ما به شما در انتخاب نوع بهینه حمل و نقل (خودرو یا هوایی) کمک می کنند. تیم مناسبی را برای نیازهای شما انتخاب می کنند. مشاوران ۲۴ ساعت شبانه روز و ۳۶۵ روز سال در دسترس هستند. در اینستاگرام تندیس ما را همراهی کنید.

 

 

 

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۱

بازگشت به لیست