۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

تکنسین رادیولوژی :

وظیفه تهیه عکس رادیوگرافی به عهده تکنیسن رادیولوژی است. بعضی از تکنیسین های رادیولوژی فیلم های رادیولوژی ساده را تهیه میکنند. بعضی دیگر فیلم های تخصصی تر مانند سی تی اسکن و یا ام آر آی را تهیه میکنند.

یک تکنیسن رادیولوژی به بیمار کمک میکند تا در وضعیت مناسب در کنار.دستگاه تصویربرداری قرار گرفته و پس از تنظیم کردن دستگاه از بیمار عکس میگیرد. سپس عکس را چاپ کرده و یا اگر به صورت دیجیتال تهیه شده باشد آن را در شبکه کامپیوتری قرار میدهد.

متخصص رادیولوژی تندیس آنلاین

متخصص رادیولوژی تندیس آنلاین

تکنیسین رادیولوژی تصاویر تهیه شده را تفسیر نمیکند. از او نمیتوان خواست تا با دیدن عکس تشخیص دهد بیمار دچار چه مشکلی است.

وظیفه تفسیر تصویر رادیولوژی با کیست :

وظیفه تفسیر تصویر رادیولوژی با متخصص رادیولوژی است. یک متخصص رادیولوژی یا یک رادیولوژیست کسی است.که از دانشکده پزشکی مدرک پزشکی دارد. سپس دوره تخصصی رادیولوژی را طی کرده است.

یک متخصص رادیولوژی میتواند انواع فیلم ها مانند رادیولوژی ساده، سی تی اسکن و ام آر آی را تفسیر کند. او میتواند با دیدن تصاویر رادیولوژی متوجه شود که آیا قسمتی که از آن عکسبرداری شده سالم یا بیمار است و اگر بیمار است چه بیماری دارد. متخصص رادیولوژی همچنین سونوگرافی هم میکند.

کار متخصص رادیولوژی تندیس آنلاین چیست :

یک تکنیسین رادیولوژی میتواند بسیاری از عکس های رنگی را تهیه کند. با این حال برای تهیه بعضی از این عکس ها وجود یک متخصص رادیولوژی هم ضروری است.

گاهی اوقات متخصص رادیولوژی با کمک وسایل تصویربرداری مانند.سی تی اسکن از بافت های دن نمونه برداری میکند. این نمونه برداری ها بصورت بسته انجام میشوند.

بیمار بر روی تخت سی تی اسکن دراز کشیده و سپس متخصص رادیولوژی با کمک تصاویر سی تی اسکن سوزن مخصوص نمونه برداری را در.جهت مناسب از روی پوست به درون بافت مورد نظر هدایت و وارد کرده و نمونه برداری را انجام میدهد.

تندیس :

جهت هماهنگی در ارتباط با متخصص رادیولوژی تندیس آنلاین،مجموعه خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

متخصص رادیولوژی تندیس آنلاین

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله جهاد