متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس

متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس (دستگاه گوارش, پستان, شکم و لگن)

آشنایی با متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس

جراحی یکی از شیوه‌های درمانی در پزشکی است. در این روش معمولاً از برش برای برداشتن بخشی از بدن ) مانند کیسه صفرا، لوزه یا آپاندیس) یا بافت عفونی یا سرطانی و یا کارگذاشتن وسیله‌ای (مانند پروتز یا دریچه مصنوعی) یا دستکاری و اصلاح نقصی (مانند دوختن آنوریسم یا باز کردن رگ( استفاده می‌شود. به احتمال قوی جراحی همزمان با پیدایش پزشکی بوجود آمده است.

متخصص جراحی عمومی چه کسی هست؟

به فردی که توانایی انجام صحیح جراحی را دارد،دکتر جراح یا متخصص جراحی عمومی می گویند.

جراحی ها انواع مختلفی دارند از جمله:

جراحی قلب، جراحی مغز و اعصاب، جراحی زنان و زایمان، جراحی زیبایی و … که هر کدام را فوق تخصص جراحی عمومی آن رشته انجام می دهد.

متخصص جراح عمومی باید به بیمارانش آرامش داده و اعتماد و اطمینان آنها را برانگیزد. او باید فشار کاری زیادی را تحمل کرده.و تصمیمات درست و سریعی بگیرد. جراح باید دانش زیاد و عمیقی در حوزه های مختلف علوم پزشکی به ویژه فیزیولوژی، بیوشیمی، پاتولوژی و آناتومی داشته باشد.

کار جراح سنگین و دشوار است. ساعت کار جراح معمولا طولانی است و گاهی در روزهای تعطیل و شب ها نیز ادامه می یابد. بسیاری از جراحان طبق مقررات باید در بخشی از ساعات غیرکاری هم در دسترس باشند. بنابراین ورود به این شغل (متخصص جراحی عمومی )  نیازمند روحیه ای خستگی ناپذیر است.

کار متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس چیست ؟

جراح عمومی (general surgeon ) برخلاف نامش، تخصص جراحی‌ای است که بر اندام‌های شکمی (مانند روده‌ها) تمرکز دارد،.که شامل مری، معده، روده کوچک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا

و مجراهای صفرا، و اغلب غده تیروئید (به نسبت میزان دسترسی به متخصصان جراحی سر و گردن) می‌شود. متخصص جراح عمومی همچنین با بیماری‌های دربردارنده ی پوست، پستان، و فتق سروکار دارد. آن‌ها عمدتاً با تنه سروکار دارند .

تندیس :

جهت هماهنگی در ارتباط با متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس هفت روز هفته ، ۲۴ ساعت شبانه‌روز در تندیس آنلاین پاسخگوی شما هستیم.برای اعزام بیمار به بیمارستان تندیس آنلاین آمبولانس خصوصی در اختیار شما قرار خواهد داد.
شماره تلفن: ۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳ – ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳
آدرس ایمیل: info@tandisonline.co
ما را در اینستا گرام دنبال کنید.

متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس

کلینیک فوق تخصص عفونی