متخصص بیهوشی بیمارستان تندیس

متخصص بیهوشی بیمارستان تندیس

۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳

متخصص بیهوشی, فوق تخصص درد

متخصص بیهوشی چه کسی است؟

متخصص بیهوشی (Anesthesiologist) به پزشکی میگویند که به بیهوشی و فرایندهای مربوط به عمل جراحی می‌پردازد.

آنها پزشک متخصصی هستند که در مدیریت درد، بیهوشی های جراحی، انواع بی حسی ها و مراقبت های ویژه مهارت دارد. او معمولا با وضعیت های اورژانسی و انجام عمل احیای قلبی و ریوی نیز سر و کار دارد.

نام کامل رشته بصورت بیهوشی، مراقبتهای ویژه و درد میباشد که امروزه دایره فعالیتهای یک متخصص بیهوشی علاوه بر انجام بیهوشی و بیحسی های داخل اتاق عمل ، شامل فعالیت درمانی در بخش مراقبتهای ویژه ( آی سی یو) و کنترل دردهای حاد مثل درد بعد از عمل جراحی و کنترل دردهای مزمن همچون دردهای بیماریهای مفصلی و سرطانی است.که شما میتوانید از خدمات بیمارستان تندیس اعم از متخصص بیهوشی بیمارستان تندیس استفاده کنید .

برا چه از بیهوشی استفاده می شود ؟

برای انجام انواع اعمال جراحی و برخی درمان های دردآور نیاز است که ابتدا بیمار بی درد شود و این بی دردی در طول کار و گاهی حتی پس از آن ادامه پیدا کند. وظیفه این کار به عهده متخصص بیهوشی و دستیاران او است.

انواع بی‌هوشی برای عمل جراحی

قبل از عمل شخص را بیهوش میکنند.تا هیچ گونه احساسی از درد در زمان عمل احساس نکند.نوع و اندازه بیهوشی را متخصصین بیهوشی تنظیم میکنند. و همچنین نوع داروی بیهوشی بستگی به عمل و وضعیت بیمار دارد (.متخصص بیهوشی بیمارستان تندیس)

انواع داروهای بی هوشی

۱- بی حس کننده موضعی : به طور موقت برای جلوگیری از بروز درد در یک قسمت خاص از بدن استفاده می شوند . در طول این بی حسی، بیماران هوشیار هستند.
برای جراحی های کوچک, ماده بی حسی به نقطه موردنظر برای جراحی, تزریق می شوند.

۲- بی حس کننده منطقه ای :  متخصص بیهوشی منطقه ای را که باید جراحی شوند, بی حس می کند. که معمولا, تزریق ماده بی حسی در منطقه ای از اعصاب است که از احساس درد قسمتی از بدن جلوگیری میکند.

بیمارستان تندیس کجاست :

بیمارستان تندیس با دارا بودن پزشکان حاذق در خدمت هموطنان عزیز میباشد .

آدرس بیمارستان : خیابان جردن – خیابان تندیس
کد پستی : ۱۹۱۵۶۱۳۴۹۱
شماره تلفن : ۷۵۲۵۴۰۰۰

شرکت خدماتی پزشکی تندیس آنلاین :

کافیست با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳  در تندیس آنلاین جهت هماهنگی  با متخصص بیهوشی تماس حاصل فرمایید.

تندیس آنلاین را در اینستا دنبال کنید.

متخصص بیهوشی بیمارستان تندیس

کلینیک فوق تخصص گوارش