تندیس آنلاین یکی از مجهزترین در تهران می باشد که دارای تیم پزشکی متخصص و خبره می باشد و بخشهای تخصصی است .

بخشهای تندیس آنلاین

بیمارستان تندیس شامل بخش های بستری، سرپایی، کلینیکی و پاراکلینیکی بوده و با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و متعهد و تجهیزات پزشکی مدرن و پیشرفته روز دنیا، آماده ارائه خدمات تشخیصی درمانی مطلوب در سطح ملی و بین الملل می باشد.

فهرست بخشهای تندیس آنلاین

بخش‌های بستری

بخش‌های جراحی

بخش‌های مراقبت ویژه شامل ICU ، CCU و NICU

بلوک زایمان دارای دو اتاق LDR

بخش اورژانس

کلینک های تخصصی و درمانگاه

بخش های پاراکلینیکی:

بخش تصویربرداری (سونوگرافی، رادیولوژی، سی تی اسکن, فلوروسکوپی, ماموگرافی, سنجش تراکم استخوان , OPG )

بخش آزمایشگاه و آسیب شناسی

بخش فیزیوتراپی

بخش شنوایی سنجی

بخش زنان

بخش زنان از بخش‌های تخصصی تندیس آنلاین دارای سه اتاق وی آی پی , دو اتاق سه تخته و یک اتاق ایزوله, جمعا ۱۰ تخت فعال است و بیماران بطور مداوم و شبانه‌روزی تحت مراقبت قرار دارند. بخش زنان در طبقه دوم ساختمان بیمارستان تندیس قرار دارد.

در این بخش کلیه امکانات جهت امور مادران باردار و زنان در اختیار پزشکان و بیماران محترم قرار می گیرد. بلوک زایمان جهت زایمان طبیعی , اتاق‌های عمل برای انجام عمل سزارین و آی سی یو نوزادان با یک طبقه فاصله و همچنین مجاورت با بخش‌های مراقبت ویژه, دسترسی سریع و آسان به تمامی امکانات مورد نیاز, در موارد لزوم میسر است .

بخش بستری

بخش بستری درطبقه چهارم تندیس قرار گرفته که پذیرای بیماران با مشکلات داخلی و جهت انجام جراحی های مختلف است. در این بخش اتاقی برای کودکان در نظر گرفته شده . تمامی اطاق ها دارای سرویس بهداشتی و حمام جداگانه است.

CCU

این بخش در طبقه دوم تندیس قرارگرفته دارای  چهار تخت و  یک تخت / اتاق ایزوله . مجهز به دستگاه اکو پرتابل , پرفیوزر, ونتیلاتور , دستگاه شوک, EKG , دستگاه تست قند خون, مانیتورینگ سانترال و سایر تجهیزات پیشرفته و همچین بهرمندی ازحضور پرسنل متخصص و مجرب در امر مراقبت از بیماران قلبی بوده که  تسلط کامل بر روند احیاء قلبی – ریوی از مهارتهایشان است.

ICU

بخش ICU در تندیس بسیار تخصصی و مدرن طراحی و تجهیز شده .در این بخش بیماران به‌طور لحظه‌ای و شبانه روز تحت مراقبت ویژه قرار دارند.

پرستاران این بخش دارای توانایی ها و آگاهی های لازم در زمینه مراقبت از بیماران بدحال بوده و در نتیجه نقش مهمی در پیشرفت روند بهبودی بیمار دارند. بخش ICU در طبقه دوم بیمارستان تندیس قرار دارد. این بخش دارای۴ تخت در بهترین فضای فیزیکی که هر کدام از تختها، تمام اتوماتیک جهت انواع پوزیشن ها و تشک مواج جهت پیش‌گیری از عوارض ثانویه‌ استراحت طولانی مدت هستند.

از دیگر تجهیزات ICU :

دستگاه ونتیلاتور, پرفیوزر, دستگاه شوک, EKG , دستگاه تست قندخون , نبولایزر, بخور سرد و گرم,  وارم تاچ , پمپ آی سی پی , پمپ سرم و مانیتورینگ سانترال و همچنین امکان ملاقات تصویری از راه دور از طریق اینترنت.

NICU

NICU بخشی تخصصی جهت مراقبت ویژه و اختصاصی از نوزادان بدحال است که نیاز به درمان های خاص دارند. این بخش امکانات و تجهیزات خاص که فقط برای نوزادان طراحی شده است را در اختیار دارد. پرستاران شاغل در این بخش با گذراندن دوره های تخصصی توانائیهای لازم جهت مراقبت از نوزادان را داشته و در نتیجه نقش مهمی در پیشرفت روند بهبودی نوزاد دارند.

بخش NICU در طبقه سوم در مجاورت بلوک زایمان و یک طبقه فاصله از اتاق عمل قرار گرفته که امکان دسترسی سریع به نوزادن زایمان طبیعی و سزارین را قراهم می‌کند. در NICU تندیس مجهزترین مانیتورینگ جهت ارائه خدمات درمانی به نوزادان وجود دارد. همچنین امکان ملاقات تصویری از راه دور, بدون نیاز به حضور در بیمارستان از طریق اینترنت مهیاست .[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

تندیس :

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین با در اختیار داشتن تیم با تجربه و متخصص و مشاوره به بیماران ، آماده ی ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت به شما بیماران عزیز می باشد .

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.