مقالات مربوط به دیسک کمر, مقالات و مطالب آموزشی

جراحی ستون فقرات چند نوع است ؟

انواع جراحی ستون فقرات

در مقالات آموزشی تندیس شما می توانید اطلاعات مختلف درباره چگونگی ، انواع ، علت مشکلات دیسک کمر و انواع بیماری های ستون فقرات و جراحی ستون فقرات و … دریافت کنید.

انواع جراحی ستون فقرات

 

انواع جراحی ستون فقرات و عمل دیسک کمر صرف نظر از نوع قدیمی و کم تهاجمی شامل :

 

  • لامینکتومی :

 

 

این روش جراحی در درمان فشار وارده به اعصاب ستون فقرات و دیسک کمر قابل استفاده می باشد ، به اینگونه که با ایجاد برش در پشت ستون فقرات و برداشت استخوان و رباط هایی که باعث وارد شدن فشار به اعصاب پشت بدن می شوند فراهم می گردد.

 

  • میکرودیسکتومی :

 

انواع جراحی ستون فقرات

 

از این روش جراحی در درمان دردهای عصبی ناشی از بیرون زدگی دیسک و وارد آمدن فشار به عصب ستون فقرات استفاده می شود. به این صورت است که شامل ایجاد برشی کوچک در پشت بدن می باشد و فشار از روی اعصاب برداشته خواهد شد.

 

  • جوش خوردن ستون فقرات

 

انواع جراحی ستون فقرات

 

از این روش جراحی ، در درمان انحنای ستون فقرات ، بیرون زدگی دیسک و مشکلات مربوط به ستون فقرات ، بیرون زدگی دیسک و مشکلات مربوط به ستون فقرات ، بیرون زدگی دیسک و مشکلات مربوط به ستون فقرات استفاده می شود. روند جراحی به این صورت است که استخوان از سایر قسمت های بدن به یکی از مهره ها و یا سایر مهره ها جوش داده می شود.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید. درباره ما بیشتر بدانید.

انواع جراحی ستون فقرات

Rate this post
بازگشت به لیست