سونوگرافی درمحل

سونوگرافی درمحل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

سونوگرافی درمحل

برخی اوقات برای تشخیص نهایی بیماری و اطمینان خاطر پزشک لازم است تا سونوگرافی درمحل انجام شود تا دکتر اطمینان خاطر پیدا کند که تشخیصش درست بوده و یا خیر و بدون انجام سونوگرافی دکتر قادر به تشخیص درست بیماری نخواهد بود . در سونوگرافی از امواج اولتراسوند یا امواج صوتی با فراکانس بالا استفاده می شود. البته باید بگوییم که انجام سونوگرافی در منزل کاملا بی خطر و بدون آسیب به دیگران بوده و مانند پرتوهای رادیولوژی دارای اثرات سو نمی باشد زیرا رادیولوژی دارای اشعه ی ایکس است.

کاربرد:

از این روش می توان برای بررسی احشاء داخل شکم و لگن مانند : کلیه ها و مجاری ادراری، رحم و تخمدان ها، کبد و کیسه صفرا و مجاری صفراوی، پروستات، مثانه، طحال و همچنین بیضه ها و تیروئید و عروق خونی استفاده کرد.

مزایای انجام سونوگرافی در منزل:

مزایای استفاده از سونوگرافی در منزل، صرفاً به سهولتِ کار خلاصه نمی شود. گاهی دریافت خدمات پزشکی در منزل به جای بیمارستان، بیش از آنکه یک ترجیح یا انتخاب باشد، نوعی الزام و ضرورت است. در ایامی که با شیوع ترسناک ویروس کرونا مواجهیم و بیمارستان ها و مراکز درمانی، خود به یک منشأ بالقوه برای انتشار این ویروس تبدیل شده اند، توقف طولانی مدت در این محیط ها، خصوصاً برای افراد سالمند و مبتلایان به بیماری های زمینه ای و اساساً همه افراد، اقدامی شدیداً خطرناک می باشد.

دیگر مزایا:

از این گذشته، انتقال سالمندان و نیز گروه های خاص مثل عزیزان معلول، همواره باید با ملاحظات خاصی صورت بگیرد.در غیراین صورت جابجایی آن ها می تواند مشکل آفرین شود. به همین دلیل استفاده از خدمات سونوگرافی و رادیولوژی در منزل برای این دسته از افراد،منطقی ترین اقدام ممکن می تواند باشد.
صرفه جویی زمانی، کیفیت دستگاه های سونوگرافی پرتابل، دقت عکس های تهیه شده توسط آن ها و نیز امکان چاپ فوری تصاویر از دیگر دلایلی هستند.که استفاده از خدمات سونوگرافی در منزل را به یک ترجیح قوی تبدیل می کنند.

سونوگرافی در محل چگونه انجام می شود؟

رشد سریع فناوری، امکان دسترسی به خدمات سونوگرافی به طور سیار و غیرمتمرکز را برای همه مقدور کرده است. وجود دستگاه های کوچک، کارآمد، قابل حمل و به اصطلاح پرتابل باعث شده که تقاضا برای انجام سونوگرافی در منزل، سیر صعودی داشته باشد. اگر سونوگرافی در منزل را به سونوگرافی در بیمارستان ترجیح می دهید،..می توانید پس از حصول اطمینان از لزوم سونوگرافی به تشخیص پزشک، با ما برای دریافت خدمات سونوگرافی در منزل تماس بگیرید تا یک متخصص سونوگرافی یا سونولوژیست را همراه با تجهیزات کامل به منزلتان اعزام کنیم

در این راستا مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین، امکان دسترسی به بهترین خدمات سونوگرافی در منزل را برای شما عزیزان مقدور کرده است. ما امکانات، تخصص و تجربه را در حداقل زمان و با مناسب ترین قیمت تقدیمتان می کنیم. همراهی با شما از ابتدا تا انتهای مسیری که به سلامت و رضایتتان ختم شود،..هدف نهایی و افتخار بزرگ ماست.

 

تندیس :

،در این راستا مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین امکان دسترسی به بهترین خدمات سونوگرافی در منزل را برای شما عزیزان مقدور کرده است. ما امکانات، تخصص و تجربه را در حداقل زمان و با مناسب ترین قیمت تقدیمتان می کنیم. همراهی با شما از ابتدا تا انتهای مسیری که به سلامت و رضایتتان ختم شود،هدف نهایی و افتخار بزرگ ماست.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

tandisonline.com@gmail.com

سونوگرافی درمحل

اجاره اکسیژن ساز در محله امامزاده عبدالله