رادیولوژی درمحل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

رادیولوژی درمحل:

استفاده از تکنیک های تصویر برداری ورادیولوژی یکی از مراحل لازم در روند درمان بیمار به منظور تشخیص قطعی بیماری می باشد. وجود ترافیک های سنگین در مسیرها و نیز حضور در صف های طولانی و شلوغ کلینیک های تصویر برداری واز همه مهمتر با توجه گسترش ویروس کرونا در سرتاسر جهان و لزوم حضور در منزل و رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، موجب آن شده است که بیماران نتوانند در این مکان ها حضور یافته و آزمایشات لازم را انجام دهند. خدمات پاراکلینیک در منزل و رادیولوژی درمحل که نوعی درمان در منزل می باشد، به منظور رفاه حال این گروه از انسان ها و نیز کمک به آن ها، به انجام تصویر برداری در محل زندگی این اشخاص می پردازد.

رادیولوژی درمحل برای کدام دسته از افراد مناسب می باشد؟

انجام رادیوگرافی ( رادیولوژی پرتابل ) به آن دسته از افرادی توصیه می شود که توانایی مراجعه به مراکز تصویر برداری را ندارد.

گروه هایی که به خدمات تصویر برداری در منزل نیازمند هستند شامل:

• افراد سالمند

• بیماران دارای شکستگی لگن و…

• بیماران با عدم قابلیت حرکتی
• افراد دچار سکته مغزی و یا آسیب های مغزی نخاعی
• در زمان آلودگی هوا برای بیماران مستعد آسم و…
• بیمارانی که در منزل بستری و دارای Traction (وزنه) هستند.

معرفی متخصص رادیولوژی:

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین در موارد فوق و بنا به درخواست شما یا پزشک معالج دستگاه رادیوگرافی را به همراه کارشناس متخصص رادیولوژی به بالین بیمار شما می آورد و با استفاده از به روزترین تجهیزات مولد اشعه ایکس در سریعترین زمان، عکسبرداری پزشکی را انجام داده و به همراه گزارش پزشک متخصص رادیولوژی به شما تحویل می دهد.
بدیهی استکه گروه خدمات درمانی تندیس آنلاین آماده ارائه خدمات رادیولوژی در منزل وانجام تمامی رادیوگرافی های درخواستی شامل قفسه سینه، مهره ها، لگن، اندامها، استخوان جمجمه و…را دارد.

تندیس:

گروه خدمات پزشکی تندیس آنلاین با بهره گیری از دستگاه های رادیولوژی و فلوروسکوپی کاملا دیجیتال با فلت پنل دتکتود و نیز دستگاه پرتابل، رادیوگرافی های ساده و تخصصی ( رنگی ) را با حداقل دوز اشعه و با کیفیت بیشتر به صورت دیجیتال را فراهم میکند. بررسی های اختصاصی از مری و معده، روده ی باریک، کلیه و مجاری ادراری و مثانه روده‌ی بزرگ، پیشابراه، رحم و لوله های رحمی و تخمدان ها، میلوگرافی، آرتروگرافی، نفرستوگرافی، یورتر و گرافی،تحت هدایت فلوروسکوپی دیجیتال از جمله روش های اختصاصی می باشدکه توسط گروه خدمات درمانی تندیس آنلاین انجام می شود. از دیگر خدمات تندیس آنلاین اعزام آمبولانس خصوصی در تهران می باشد کافیست با شماره تلفن های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید.

tandisonline.com@gmail.comآدرس ایمیل:
ما را در اینستا گرام دنبال کنید

Paper writing services enables paper dolls get dressed and research, create theses and compose the perfect essays on Saturdays which essay writing services can not be prepared about ordinary paper and also present the info at a clear and coordinated manner. All these newspaper writing solutions are often supplied by colleges and universities to the use in their pupils, school and lecturers. You’ll find a number of sorts of instructional paper that may be created.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *