اکوی قلب درمحل

اکوی قلب درمحل

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

اکوی قلب درمحل

امروزه اکثر مردم به دلیل مشغله کاری و روزمره که دارند..وقت ورزش کردن و تغذیه مناسبی ندارند این موارد باعث شده سلامت آنها به خطر بی‌افتد. مصرف بی رویه غذاهای چرب و با کلسترول بالا باعث شده دریچه‌های قبلی بسته شود و دچار بیماری‌های خطرناک و سکته شود . برخی از افراد به دلیل کهولت سن و بیماری هایی که دارند نمی توانند از منزل خارج شوند و به مراکز درمانی بروند تا اکوی قلب انجام دهند، در این صورت می ‌توانند از خدمات اکوی قلب در منزل بهره‌مند شوند.

اکوی قلب چیست :

اکوی قلب یک روش پیچیده تر و تخصصی تر از نوار قلب است. برای انجام این کار نسبت به نوار قلب که مدت بیشتری صرف می شود. نماد حقیقی دیواره های قلبی و دریچه های قلب ابتدای سرخک های بزرگ را نشان می دهد . در اصل اکوی قلب امکان این را می دهد که ضربان قلب بیمار و پمپاژ قلب را پزشک مشاهده کند . البته باید توجه داشته باشید که داشتن دانش این کار و تخصص انجام دادن این کار برای افراد غیر از افراد متخصص امکان پذیر نمی باشد تندیس آنلاین انجام اکوی قلب درمحل را برای شما محیا می سازد..یکی از مزایای اکوی قلب یا دستگاه اکوکاردیوگرافی قلب این است که متخصص میتواند قلب را در حال حرکت ببیند و اینکه قلب به چه صورتی خون را پمپاژ می کند و همچنین نحوه عملکرد دریچه های قلب را نیز نشان می دهد.

اکوی قلب در منزل چگونه انجام می شود ؟

در صورتی که مشکلات قلبی دارید و باید تحت مراقبت و پیگیری پزشک قرار بگیرید، بهتر است..که به جای رفتن به بیمارستان و قرار گرفتن در محیط آلوده باتوجه به گسترش و شیوع کرونا ، از خدمات در منزل و یا اکوی قلب در منزل استفاده کنید. این خدمات می ‌تواند به شما این امکان را بدهد تا در منزل خود تحت درمان باشید. قرارگیری در محیط منزلتان می تواند باعث شود.تا استرس از شما دور شود و نتایج آزمایش اکو قلب شما نیز درست تر و قابل اعتماد تر باشد. با خیال راحت و بدون هیچ نگرانی اکو قلب را در منزل انجام دهید.

معرفی متخصص :

در این راستا مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین، امکان دسترسی به بهترین خدمات اکوی قلب درمحل را توسط مجرب ترین کادر پزشکی و پیشرفته ترین تجهیزات برای شما عزیزان مقدور کرده است. ما امکانات، تخصص و تجربه را در حداقل زمان و با مناسب ترین قیمت تقدیمتان می کنیم. از دیگر خدمات عمده تندیس آنلاین اعزام آمبولانس خصوصی در تهران می باشد.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه  اکوی قلب در منزل و تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اکوی قلب درمحل

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله جهاد