ویزیت پزشک عمومی در محل

ویزیت پزشک عمومی

۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳

ویزیت پزشک عمومی در محل :

اهمیت دادن به سلامتی برای همه آشکار است.اما با توجه گسترش ویروس کرونا در سرتاسر جهان و لزوم حضور در منزل و رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند.تا از خدمات غیرحضوری ویزیت توسط پزشک بهره‌مند شده.و فرآیند ویزیت ، معاینه و مشاوره توسط پزشک عمومی در محل انجام پذیرد.


یکی از خدمات مرکز مشاوره آنلاین تندیس ویزیت پزشک عمومی در محل است. مرکز ما با داشتن پزشکان حاذق و متعهد جهت ویزیت در منزل آماده ارائه خدمات شامل ویزیت، مشاوره، معاینه و تجویز دارو در تمامی مناطق تهران و در هر ساعت از شبانه روز ، به شما عزیزان می باشد.

محدودیت مکان :

بدون هیچ گونه محدودیتی در محل زندگی،.در هرکدام از مناطق تهران که باشید پزشکان ما خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به شما می‌رسانند تا خدمات‌رسانی به بهترین شکل و با کمترین سختی برای بیمار شما، انجام شود. هدف ما آسایش بیماران است تا به‌جز تمرکز بر درمان بیماری و طی کردن روند بهبودی، نگرانی و دغدغه‌ی دیگری نداشته باشند. با سرویس ویزیت پزشک ، امکان حضور  و ویزیت پزشک عمومی در.منزل و ارائه‌ی خدمات پزشکی در منزل بیمار در هر کجای شهر فراهم است.

در زمان تماس با ما چه اطلاعاتی باید بدهید ؟

هنگامی که میخواهید از طریق تماس تلفنی اقدام به سفارش ویزیت پزشک عمومی به منزل کنید باید اطلاعات زیر را آماده کنید و به کارشناس ما بدهید .
• نام و سن بیمار
• سابقه بیماری
• داروهایی که در حال حاضر استفاده میکند.
• علائم بیماری (ضعف،تب،لرز،بی اشتهایی،سردرد،عفونت،درد)
• اگر درد دارد در کدام قسمت بدن احساس درد میکند و زمان ایجاد درد
در نهایت پزشک عمومی که با وضعیت بیمار و منطقه شما متناسب باشد انتخاب می شود در نهایت برای هماهنگی زمان مراجعه و اعزام پزشک در محل با شما تماس میگیرد.

تندیس :

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین مفتخر است جهت رفاه حال شهروندان گرامی و در راستای رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، فرآیند ویزیت پزشک عمومی را توسط پزشکان مجرب و موردتأیید و همچنین رعایت تمامی پروتکل ها ودستورالعمل های بهداشتی، انجام دهد.کافیست جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ۲۲۶۱۵۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید.از خدمات عمده ما اعزام آمبولانس خصوصی در تهران است.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید .

ویزیت پزشک عمومی در محل

کلینیک فوق تخصص عفونی