مقالات مربوط به اکسیژن ساز

فروش دستگاه اکسیژن ساز در برندهای مختلف

فروش دستگاه اکسیژن ساز

فروش دستگاه اکسیژن ساز

تولید اکسیژن نامحدود از ویژگی های یک دستگاه اکسیژن ساز با کیفیت است.  دستگاه اکسیژن ساز در ظرفیت های مختلفی وجود دارد. به علاوه، این دستگاه ها دارای انواع مختلفی مانند ایرانی، چینی، سوئیسی و آلمانی هستند که هر یک ویژگی ها و قابلیت های مخصوصی دارند. مجموعه تندیس آنلاین به فروش بهترین برند های دستگاه اکسیژن ساز می پردازد. بنابراین در ادامه به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:

معرفی دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی نایدک  Nidek  

فروش دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی نایدک به عنوان یکی از پر فروش ترین و پر کاربرد ترین تجهیزات پزشکی برای افرادی که نیاز به یک دستگاه اکسیژن ساز با کیفیت دارند، توصیه می شود. این دستگاه در ظرفیت های مختلفی شامل ۵ لیتر، ۸ لیتر و ۱۰ لیتر عرضه می شود که دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی است. به طور مثال صدای کمپرسور این دستگاه پایین است و وزن کم و کیفیت عالی دارد. هم چنین به طور شبانه روز می توان از این دستگاه استفاده کرد. علاوه بر این، فروش دستگاه اکسیژن ساز نایدک با ضمانت و گارانتی پس از فروش انجام می گیرد.

اکسیژن ساز آمریکایی ایرسپ ۵ لیتری

افرادی که دچار بیماری های تنفسی و ریوی هستند، می توانند بر اساس نیاز خود ظرفیت های مختلفی از این دستگاه مانند ۵ لیتری و ۸ لیتری را از بهترین مراکز فروش دستگاه اکسیژن ساز خریداری نمایند. در صد خلوص اکسیژن خروجی این دستگاه ۹۵ در صد است.

فروش دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن ساز آمریکایی

دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی دویل بیس ۵ لیتری

دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی devilbiss از دیگر دستگاه های پر فروش می باشد که ویژگی های منحصر به فردی دارد. به طور مثال، صدایی که کمپرسور این دستگاه دارد، از ۴۰ دسی بل کم تر است و میزان در صد خلوص اکسیژنی که عرضه می کند،۹۳ در صد یا بالاتر از آن است. به علاوه، طراحی این دستگاه، بدون تنظیم فلومتر انجام گرفته است. هم چنین، این دستگاه با وزن ۱۶ کیلوگرم در بازار موجود است. دستگاه اکسیژن ساز دودل بیس با میزان خروجی اکسیژن ۵ لیتر در دقیقه برای بیماران دارای مشکل تنفسی انجام می گیرد.

دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی فیلیپس ۵ لیتری

طراحی دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی فیلیپس ۵ لیتری ساده، زیبا و شیک است که در صد خلوص اکسیژن آن بالای ۹۰ در صد است. فروش دستگاه اکسیژن ساز فیلیپس که ساخت کشور آمریکاست برای افرادی که در طول شبانه روز به دستگاه اکسیژن نیاز دارند، توصیه می شود. از ویژگی های بارز این دستگاه می توان به آلارم هشدار آن اشاره کرد که در مواقعی که برق قطع می شود و یا مشکلی به وجود می آید، بسیار کاربردی است. هم چنین، میزان برقی که این دستگاه مصرف می کند، ۳۰۰ وات می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز خانگی زیگلاس ۵ لیتری

فروش دستگاه اکسیژن ساز زیگلاس به علت طراحی زیبای آن بسیار پر طرفدار است. هم چنین این دستگاه دارای تکنولوژی PSA است که با حجم ۵ لیتر عرضه می شود که در صد خلوص اکسیژن آن از ۹۰ در صد بیش تر است.

فروش دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز آلمانی

دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری تایوانی

در صد خلوص اکسیژن این دستگاه ۹۰ تا ۹۳ در صد است. هم چنین این دستگاه به آلارم افت فشار و سنسور خلوص سنج مجهز است و صدای این دستگاه در بازه ۴۸ تا ۵۰ دسی بل است. به همین دلیل عرضه دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری تایوانی بسیار گسترش یافته است.

فروش دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز تایوانی

دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری زنیت مد

اکسیژن ساز ۵ لیتری زنیت مد از جمله دستگاه های کم‌حجم و سبک است که وزن آن ۱۴ کیلوگرم می باشد و زمانی که درصد خلوص اکسیژن به شدت کاهش می یابد، آلارم آن به صدا در می آید. به علاوه، میزان اکسیژن خروجی این دستگاه ۵ لیتر در دقیقه است. فروش دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری زنیت مد که تحت لیسانس کشور چین و سوئیس می باشد، به بیماران ریوی توصیه می شود.

 دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری ایرانی سوشیا

دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری ایرانی سوشیا قابلیت استفاده در طول شبانه روز را دارد که در صد خلوص اکسیژن آن ۹۶ در صد می باشد. این دستگاه مجهز به مانیتوری برای ثبت در صد خلوص اکسیژن خروجی است که با استفاده از سنسور اکسیژن امکان پذیر است.

فروش دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز ایرانی

تندیس آنلاین کلیه خدمات پس از فروش را به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.از طریق شماره های ثبت شده در سایت و همینطور اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

هزینه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز ارزان

Rate this post
بازگشت به لیست