اکسیژن ساز

اجاره اکسیژن ساز در منزل

اجاره اکسیژن ساز در منزل
۰
(۰)

اکسیژن درمانی یک روش مدرن برای درمان انواع بیماری های تنفسی است، همچنین از آن برای توانبخشی، بهبودی و رفاه عمومی استفاده می شود. تغلیظ کننده های اکسیژن دستگاهی ارگونومیک برای تولید مخلوط هوای اکسیژن دار از هوای محیط هستند. اجاره اکسیژن ساز در منزل هم برای اکسیژن درمانی و هم برای تولید کوکتل های اکسیژن کاربردی هستند.

اجاره اکسیژن ساز در منزل

تندیس آنلاین طیف قابل توجهی از دستگاه ها را برای اجاره با مطلوب ترین شرایط ارائه می دهد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای کسانی است که می خواهند دستگاه را آزمایش کنند و قبل از خرید آن را امتحان کنند یا یک دوره کوتاه مدت اکسیژن درمانی را با حداقل هزینه انجام دهند و همچنین ترجیح می دهند بیماران خود را در خانه نگه داری کنند.

مزایای اکسیژن ساز اجاره ای در خانه

با اجاره یک اکسیژن ساز، می توانید به راحتی از آن در خانه استفاده کنید و به طور مستقل برنامه و تنظیمات درمان را انجام دهید. متخصصان ما توضیحات دقیقی در مورد کارکرد دستگاه انتخاب شده ارائه می دهند. و با آموزش های لازم، به تمام سوالات شما پاسخ می دهند.

چگونگی اجاره و ارسال دستگاه اکسیژن ساز در منزل

شرکت ما طیف گسترده ای از مدل های غلیظ کننده اکسیژن را از بهترین برند دستگاه اکسیژن ساز مانند دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی، آلمانی، تایوانی، سوئیسی، چینی و سایر کشورها ارائه می دهد. تمام کنسانتره های اکسیژن دارای مجوز هستند. و با قابلیت اطمینان، کیفیت و عملکرد مدرن متمایز می شوند. تجهیزات پزشکی اجاره ای قبل از اجاره تحت بررسی فنی کامل و استریل کامل قرار می گیرند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز شامل چیست؟

اکسیژن ساز اجاره ای دارای یک سیستم رطوبت ساز (لیوان دستگاه اکسیژن ساز) برای استفاده از آب مقطر می باشد. برای اجاره اکسیژن ساز در منزل به انتخاب خودتان، پکیج اجاره ای شما با ماسک تنفسی یا کانول بینی تکمیل می شود. کلیه لوازم جانبی اکسیژن تراپی نو و استریل عرضه می گردد.

هنگام بروز مشکل در دستگاه اکسیژن ساز

ما همچنین خدمات کامل تعمیر و نگهداری دستگاه های خود را در مرکز واحد تعمیر دستگاه اکسیژن ساز انجام می دهیم. خدمات اجاره اکسیژن ساز در تهران و حومه، توسط یک متخصص فنی نه توسط پیک در اسرع وقت برای عملیات نصب و راه اندازی تحویل داده می شود.

کارشناسان شرکت ما آماده اند.تا به شما برای انتخاب مدل مشاوره لازم را ارائه کنند.و در انتخاب عملکرد مناسب و بهینه اکسیژن ساز برای اکسیژن درمانی موثر کمک کنند.

Tandisonlineمدل های متمرکز کننده اکسیژن را برای استفاده خانگی و حرفه ای ارائه می دهد. دستگاه اکسیژن ساز را می توان در موسسات کودکان و آموزشی، کلینیک های پزشکی، استراحتگاه های بهداشتی، بیمارستان ها و حتی در منزل نیز مستقر کرد.

سوالهای احتمالی همراهان بیمار هنگام اجاره اکسیژن ساز در منزل

آیا بابت خرابی دستگاه تاوان دریافت می کنید؟

۰
(۰)

در صورت خرابی دستگاه هیچ جریمه ای وجود ندارد اما در صورت آسیب فیزیکی به دستگاه اکسیژن ساز مانند شکستگی یا ترک خوردگی، خراش های عمیق، مفقود شدن فیلتر، گم شدن یا آسیب دیدن رطوبت ساز، کار نکردن کنترل کننده سرعت جریان (فلومتر) شامل تاوان خسارت خواهد شد.

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰

غلیظ کننده اکسیژن یا سیلندر اکسیژن کدام بهتر است؟

۰
(۰)

بستگی به شرایط خاص دارد. یک دستگاه اکسیژن ساز برای تامین مداوم اکسیژن در بیمارستان توصیه می شود. راحت است که یک کپسول اکسیژن هم با خود ببرید و در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰

آیا فیلترها و کانولاها به همراه ارسال دستگاه ارائه خواهند شد؟

۰
(۰)

بله. پس از هر بار اجاره، دستگاه تحت سرویس و نگهداری قرار می گیرد و در صورت نیاز، کلیه فیلترها تعویض می شوند. ماسک و نازال همیشه نو تحویل داده می شود.

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰

اگر قبل از پایان دوره اجاره، دستگاه را برگردانیم، می توانیم بازپرداخت کنیم؟

۰
(۰)

قرارداد های اجاره دستگاه به صورت دو هفته ای و یک ماهه منعقد می شود و مبلغ اجاره دستگاه اکسیژن ساز هنگام تحویل دستگاه دریافت می گردد. در صورت برگشت زودتر دستگاه هیچ هزینه ای عودت داده نمی شود.

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰

از کجا می توانیم یک غلیظ کننده اکسیژن بگیریم؟ و بعد از اجاره به کجا برگردانیم؟

۰
(۰)

ما خودمان دستگاه را به همراه کارشناس تحویل می دهیم و در صورت عدم نیاز آن را تحویل می گیریم.

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰

جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در منزل از طریق شماره های درج شده در سایت با ما تماس حاصل نمائید.و اینستاگرام ما را دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

چه زمانی باید از مرطوب کننده دستگاه اکسیژن ساز استفاده کرد؟

انواع وسایل اکسیژن تراپی

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه