عمومی

قیمت اکسیژن ساز پرتابل

قیمت اکسیژن ساز پرتابل
۵
(۲)

دستگاه اکسیژن ساز پرتابل برای مشکلات تنفسی

ممکن است شما هم در اطرافتان کسانی را دیده باشید که به کمک دستگاه های اکسیژن ساز پرتابل نفس می کشند. اگر یکی از عزیزان شما درگیر این مسئله باشد، حتما می دانید.که رساندن اکسیژن به آن ها کاری حیاتی و دلهره آور است. برای کسانی که دچار مشکلات تنفسی هستند، پزشک مربوطه ممکن است.چند دستگاه پزشکی را پیشنهاد دهد که فرد بر اساس سبک زندگی خود می تواند بهترین گزینه را انتخاب کند. اکسیژن ساز قابل حمل نیز ممکن است یکی از این گزینه ها باشد و برای افرادی مناسب است که زمان زیادی را در خارج از خانه سپری می کنند. مزایای اکسیژن ساز پرتابل چیست؟ قیمت اکسیژن ساز پرتابل چقدر است؟ در ادامه به این سوالات پاسخ خواهیم داد.

قیمت اکسیژن ساز پرتابل چیست؟

دستگاه های اکسیژن ساز، اکسیژن مورد نیاز را از محیط اطراف می گیرند و نیازی به کپسول یا مخازنی که به طور مرتب باید پر شوند ندارند. همین مسئله باعث محبوبیت دستگاه های اکسیژن ساز شده است؛ چرا که در زمان صرفه جویی می کنند.و به نگهداری کمتری نیاز دارند. اکسیژن ساز ها می توانند کاربردی تر باشند.و به صورت پرتابل یا قابل حمل ساخته شوند. قیمت اکسیژن ساز پرتابل با توجه به انواع موجود در بازار متفاوت می باشد.

قابل حمل بودن اکسیژن ساز پرتابل یک مزیت محسوب می شود.و این امکان را به شما می دهد که در هر جایی از آن استفاده کنید. از آنجایی که برخی افراد نیاز دارند که در هر زمان و مکانی به این دستگاه دسترسی داشته باشند، سازندگان معمولا آن ها را به شکل کوله پشتی طراحی می کنند تا فرد بتواند به راحتی آن را حمل کند.

قیمت اکسیژن ساز پرتابل

قیمت اکسیژن ساز پرتابل

نحوه عملکرد اکسیژن ساز پرتابل

معمولا دستگاهی که خریداری می کنید دارای دفترچه راهنما می باشد و تمامی اطلاعاتی که به آن نیاز دارید را درون آن می توانید پیدا کنید. قیمت اکسیژن ساز پرتابل به نسبت کارایی فوق العاده ای که دارد بسیار مناسب می باشد.

به طور کلی نحوه عملکرد دستگاه اکسیژن ساز به این صورت است که در اولین مرحله، اکسیژن را از محیط اطراف می گیرد، درون دستگاه آن را فشرده می کند، نیتروژن موجود در آن را فیلتر می کند، حال اکسیژن خالص در دسترس فرد قرار دارد.و به کمک کانولای بینی یا ماسک می تواند آن را تنفس کند. در هر کجا که باشید فرقی ندارد، اکسیژن ساز پرتابل تمامی این مراحل را طی می کند تا اکسیژن خالص به شما برساند.

قیمت اکسیژن ساز پرتابل

قیمت اکسیژن ساز پرتابل

مزایای اکسیژن ساز های پرتابل

این دستگاه ها مزایای بی شماری برای مصرف کنندگان به دنبال دارند شامل:

  • باعث بهبود خواب بیماران می شوند. در افرادی با ریه سالم هم در زمان خواب سطح اکسیژن کاهش می یابد. این کاهش اکسیژن در افرادی که مشکل تنفسی دارند ممکن است آزار دهنده باشد و باعث ایجاد مشکلاتی برای آن ها گردد. اگر نمی توانید به درستی بخوابید و احساس خفگی دارید، با پزشک خود مشورت کنید. او ممکن است یک اکسیژن ساز پرتابل را به شما پیشنهاد دهد. قیمت اکسیژن ساز پرتابل بین بازه ۱۵ الی ۸۰ میلیون می باشد.
  • از آنجایی که به صورت پرتابل هستند، آن ها را به گونه ای طراحی می کنند که به راحتی قابل حمل باشند. این دستگاه ها انواع مختلفی دارند که ارتفاع و وزن آن ها متفاوت است.
  • با آن می توانید ورزش کنید. اگر در حین ورزش احساس خفگی داشتید حتما به این معنا است که سطح اکسیژن شما افت کرده است. با وجود این اکسیژن ساز پرتابل، چنین مشکلی نخواهید داشت.
  • بر اساس نیاز های بیمار تنظیم می شود. میزان اکسیژنی که هر بیمار نیاز دارد با بیمار دیگر متفاوت است. تکنولوژی این دستگاه ها به گونه ای می باشد که همه نیاز های بیمار اعم از جریان پالس یا جریان مداوم و یا هر دو را برطرف می کند.
قیمت اکسیژن ساز پرتابل

قیمت اکسیژن ساز پرتابل

سخن پایانی

دستگاه های اکسیژن ساز که روز به روز درحال پیشرفت هستند، جزو کاربردی ترین فناوری های امروزه به شمار می روند. اگر از نوع پرتابل این دستگاه استفاده کنید، این امکان برای شما فراهم می شود که در هر مکان و زمانی به اکسیژن مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید. در خیابان، پارک، مرکز خرید، هواپیما، مسافرت و هر مکان دیگری که احساس کردید.سطح اکسیژن شما کم شده است، به کمک دستگاه اکسیژن ساز پرتابل که به صورت کوله پشتی است.می توانید اکسیژن را به ریه های خود هدیه دهید و از مشکلات و بیماری های تنفسی در امان باشید. قیمت اکسیژن ساز پرتابل با توجه به ابعاد، برند متفاوت می باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

 

 

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۲

بازگشت به لیست