اکسیژن ساز, مطالب آموزشی

قیمت دستگاه اکسی‍ژن ساز

قیمت دستگاه اکسیژن ساز
۰
(۰)

قیمت دستگاه اکسی‍ژن ساز براساس حجم و ظرفیتی که دارد و همینطور برندهای مختلف سنجیده می­شود.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

دستگاه اکسیژن ساز یکی از دستگاههای کمک درمانی و کمک تنفسی برای بیمارانی است که مشکل قلبی و ریوی دارند.اکسیژن ساز با تجزیه گازهای موجود در هوا و غلیظ کردنآن در هوای محیط و ذخیره آن در یک مخزن خاص، اکسیژن خالص را تولید می­کند و به بیمار تحویل می­دهد، البته ظرفیت دستگاهها با هم فرق دارد و این مورد در قیمت دستگاه اکسیژن ساز تاثیرگذار است.این دستگاه با برق خانگی کار می­کند و در نوعی دیگر با باطری داخلی هم قابل استفاده است که به شکل نامحدود اکسیژن میزان اکسیژن مورد نیاز بیماررا تولید و در اختیار او قرار می­دهد.دستگاه دارای یک اهرم شناور(فلومتر) است که در بالای آن قرار دارد و با تنظیم و چرخاندن پیچ فلومتر می­توان میزان حجم اکسیژن درخواستی را مدیریت کرد.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز

قیمت انواع دستگاه اکسیژن ساز

کارکرد دستگاه چه تاثیری بر قیمت دستگاه اکسیژن ساز دارد؟

دستگاههای مختلف براساس حجم و مدل، کارآیی متفاوتی دارند و قیمت دستگاه اکسیژن ساز بر این اساس سنجیده می شود.منظورازکارکردمقدار اکسیژنی است که دستگاه طی فاصله‌ها ی زمانی تنظیم شده تولیدمی­کند. بهتراست بدانیدکه در زمان اکسیژن‌سازی مداوم،دستگاه نامحدود و بدون وقفه، اکسیژن تولیدمی‌کند.

مزایای دستگاه اکسیژن ساز در چیست؟

دستگاه اکسیژن ساز مانند  کپسول اکسیژن نیست که نیاز به پر کردن و مشکلات رفت و آمد ندارد و فقط کافی است که آنرابهبرقزدهواکسیژنخالصبافشارقابلتنظیم شونده دریافت کنیم.

 

دستگاه اکسیژن ساز ثابت دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل
با برق خانگی کار می کند با باطری قابل شارژ کار می کند
در زیر آن چرخی جهت جابجایی وجود دارد به دلیل کوچک بودن در ساک یا کیف قابل حمل است
میزان اکسیژن خروجی قابل تنظیم است میزان اکسیژن خروجی قابل تنظیم است

تقسم بندی انواع اکسیژن ساز به این صورت است

·       دستگاه اکسیژن ساز مدل ثابت

دستگاهی است که به برق خانگی متصل می شود و در انواع مختلف و با حجمهای ۵، ۸ و۱۰ وجود دارد، که به صورت مداوم و نامحدود اکسیژن تولید می­کند، که قیمت دستگاه اکسیژن ساز براساس ظرفیت آن نیز محاسبه می شود.و با تجویز پزشک دستگاه مورد نیاز بیمار ارائه خواهد شد. در قسمت زیرین دستگاه اکسیژن ساز ثابت چرخهایی تعبیه شده.که کار جابجایی از یک اتاق به اناق دیر را راحت کند.

نکته قابل توجه است است که بهتر است دستگاه با هر طرف نیم متر با دیوار یا مانع فاصله داشته باشد و زیر دستگاه فرش یا موکت یا هرچیز پرزدار قرار نگیرد.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز

قیمت دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

·       دستگاه اکسیژن ساز مدل قابل حمل یا پرتابل

دستگاهی که دارای باطری داخلی و قابل شارژ است و از لحاظ حجم از دستگاههای ثابت کوچکتر است و به راحتی داخل کیف یا کوله قابل حمل می­باشد.

مقدار حجم اکسیژن تحویلی به بیمار نیز قابل تنظیم است.می توان به صورت دستی براساس با نیاز بیمار توسط نمایشگرتنظیم شونده که روی دستگاه نصب است.تغییر داد. این دستگاه حتما باید با تجویز پزشک استفاده شود و بهتر است.که بصورت دائمی مورد استفاده قرار نگیرد چون دارای باطری داخلی است.و به دلیل اتمام شارژ باطری در زمان محدود قابل استفاده است.و این را هم بدانید که قیمت اجاره دستگاه پروتابل بالاتر از دستگاههای ثابت می­باشد.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز

قیمت دستگاه اکسیژن ساز پرتابل

پیشنهاد تندیس آنلاین

پیشنهاد ما جهت تهیه دستگاه برای بیمارانی که مدت زمان طولانی نیز به استفاده از آن را ندارند.و خرید دستگاه به دلیل قسیمت بالای آن مقرون به صرفه نیست اجاره دستگاه اکسیژن سازاستو همچنین بیمارانی هستند که توانایی خرید دستگاه را ندارند.بهتر است از گزینه اجاره استفاده کنند.قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز بصورت ماهانه یا دو هفتگی محاسبه می­شود، که تندیس آنلاین آن را با یک تماس و دریافت آدرس به همراه کارشناسان مجرب در سریعترین زمان ممکن بصورت رایگان برای شما ارسال می کند.و تکنسین های ما توضیحات لازم جهت نصب و راه اندازی و چگونگی کارکرد آن خدمتتان ارائه می کنند.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز

قیمت دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری

اجاره دستگاه اکسیژن ساز درتندیس آنلاین

یکی از عمده خدمات مجموعه درمانی و پزشکی تندیس آنلاین فروش و اجاره تجهیزات پزشکی اعم از اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی و قابل حمل می باشد، که توسط کارشناسان مجرب و ایاب ذهاب رایگان خدمت شما هموطنان عزیز ارسال خواهد شد.در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

قیمت دستگاه اکسیژن ساز

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰

بازگشت به لیست