اجاره دستگاه اکسیژن ساز درقم

اجاره دستگاه اکسیژن ساز درقم

اکسیژن درمانی یک روش مدرن برای درمان بیماری های تنفسی مختلف است، همچنین از آن برای توانبخشی، بهبود رفاه عمومی استفاده می شود. اجاره دستگاه اکسیژن ساز در قم برای تولید مخلوط هوای اکسیژن دار از هوای محیط هستند. چنین دستگاه هایی هم برای اکسیژن درمانی و هم برای تولید کوکتل های اکسیژن مناسب هستند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در قم 

tandisinline طیف قابل توجهی از کنسانتره های اکسیژن را برای اجاره با مطلوب ترین شرایط ارائه می دهد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز در قم یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای کسانی است.که می خواهند دستگاه را قبل از استفاده آزمایش کرده و یا برای یک دوره کوتاه مدت اکسیژن درمانی با حداقل هزینه از آن استفاده کنند.

خدمات رسانی تندیس آنلاین به چه صورت است؟

با اجاره  یک متمرکز کننده، می توانید به راحتی از آن در خانه استفاده کنید.و به طور مستقل برنامه و تنظیمات درمان را تنظیم کنید. متخصصان ما دستورالعمل دقیقی در مورد عملکرد استفاده از دستگاه انتخاب شده  را برای شما انجام می دهند و به تمام سوالات تان پاسخ می دهند.
شرکت ما طیف گسترده ای از مدل های متمرکز کننده اکسیژن را از برندهای معروف  آمریکا، آلمان، فرانسه،سوئیس و چین و سایر کشورها ارائه می دهد. تمام کنسانتره های اکسیژن دارای مجوز هستند و با قابلیت اطمینان، کیفیت و عملکرد مدرن متمایز می شوند. تجهیزات اجاره ای قبل از اجاره تحت بررسی فنی اجباری و استریل کامل قرار می گیرند.
وسایل مورد نیاز به همراه اجاره دستگاه اکسیژن ساز در قم دارای یک لیوان رطوبت ساز برای آن می باشد وبه انتخاب شما، ماسک تنفسی یا کانول بینی عرضه می شود. کلیه لوازم جانبی اکسیژن تراپی نو و استریل عرضه می گردد.

در صورت بروز خطا یا اشکال در دستگاه چه خواهید کرد؟

ما همچنین خدمات کامل تعمیر و نگهداری دستگاه های خود را در مرکز دارای مجوز خود انجام می دهیم. تغلیظ کننده های اکسیژن در سرتاسر تهران در اسرع وقت نه توسط یک پیک، بلکه توسط یک متخصص فنی که تجهیزات را برای عملیات بیشتر نصب، مونتاژ و پیکربندی می کند، تحویل داده می شود. کارشناسان ما برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در قم به صورت حضوری دستگاه را درب منزل تحویل شما خواهد داد.
متخصصین ماهر ما آماده اند تا به صورت حرفه ای به شما در هنگام انتخاب مدل مشاوره داده و همچنین در انتخاب عملکرد مناسب و کارایی بهینه غلیظ کننده برای اکسیژن درمانی موثر کمک کنند.

تندیس آنلاین مدل های متمرکز کننده اکسیژن را برای استفاده خانگی و حرفه ای ارائه می دهد. کنسانتره های اکسیژن را می توان با موسسات کودکان و آموزشی، موسسات پزشکی، استراحتگاه های بهداشتی نیز مجهز کرد.

مزایای اصلی اجاره دستگاه اکسیژن ساز

علاوه بر فرصت ارزیابی شخصی تمام مزایای یک دستگاه خاص، حقایق زیر به نفع اجاره صحبت می کنند:

  • صرفه جویی مالی قابل توجه در تفاوت هزینه اجاره  یک دستگاه اکسیژن ساز.
  • صرفه جویی در زمان و تلاش برای مراجعه به مراکز درمانی: شما می توانید با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در قم روش های سلامتی را در خانه انجام دهید.
  • توانایی انتخاب تجهیزات مطابق با نیازها، نه بودجه خواهید داشت.
  • در زمان اجاره شما خود دستگاه، راهنمایی های لازم توسط کارشناس و لوازم جانبی لازم شامل، کانول و رطوبت ساز را تحویل خواهید گرفت.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز سودآور است!

طیف وسیعی از تجهیزات اکسیژن درمانی در منزل و بیمارستان که برای اجاره موقت در دسترس است، شامل دستگاه های حرفه ای و خانگی می باشد. هزینه اجاره بسته به عملکرد دستگاه، عملکرد آن و مدت زمان درمان متفاوت است.

ما اجاره اکسیژن ساز در قم را با مطلوب ترین شرایط ارائه می دهیم. مشتری ما شوید و شخصاً مزایای همکاری با تامین کننده قابل اعتماد تجهیزات پزشکی را تجربه کنید:

همیشه انتخاب گسترده ای از دستگاه ها با بهره وری از ۳ تا ۱۰ لیتر اکسیژن در دقیقه در دسترس است.
پشتیبانی جامع در مورد مسائل مربوط به عملیات و مشاوره واجد شرایط توسط متخصصان ماهر.
به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اجاره دستگاه اکسیژن ساز در قم، اسناد همراه و هزینه خدمات، با شماره های موجود درسایت تماس بگیرید یا سؤال خود را در وب سایت tandisonline.com بپرسید و همچنین از طریق اینستاگرام هم ما را دنبال کنید.

مقالات مرتبط:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهران

اجاره کپسول اکسیژن 

خدمات ما:

اعزام آمبولانس خصوصی

اجاره اکسیژن ساز در شهرهای مختلف کشور