قرارداد اجاره دستگاه اکسیژن ساز در رودبار قصران بین ارائه دهنده اجاره تجهیزات پزشکی (تندیس آنلاین) و مشتری مصرف کننده آن (بیمار) منعقد می شود. که تا پایان زمان قرارداد این برگه نزد شرکت تندیس خواهد ماند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در رودبار قصران

تغلیظ کننده اکسیژن (یا استخراج کننده اکسیژن) جریان مداوم O2 را ارائه می دهد. این دستگاه می تواند ثابت یا قابل حمل باشد.

نحوه کار دستگاه اکسیژن ساز

به عنوان یادآوری، یک متمرکز کننده اکسیژن یک دستگاه پزشکی الکتریکی است، که امکان تولید هوای غنی شده با اکسیژن در محل استفاده، از هوای محیط را فراهم می کند و منجر به غلظت اکسیژن در گاز تولید شده می شود. این دستگاه‌ها برای اهداف پیشگیری، نظارت، درمان یا کاهش بیماری های تنفسی استفاده می‌شوند.

اصول ایمنی قانونی قابل اعمال در مورد اکسیژن پزشکی

استفاده از اکسیژن برای مصارف پزشکی مستلزم خطرات قابل توجهی است. باید در هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز در رودبار قصران ضوابط ایمنی مطابق با مقررات، رعایت شود. این اقدامات ایمنی در مورد اکسیژن موجود در سیلندرها یا مخازن برودتی و همچنین برای هوای غنی شده با اکسیژن تولید شده توسط متمرکز کننده ها اعمال می شود.

بهتر است بدانید:

نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

کنترل کیفیت دستگاه های اکسیژن ساز چگونه است؟

قبل از راه اندازی، باید آن ها را سرویس کنید، سپس به طور منظم هر شش ماه یک بار چکاب نمائید. ما هنگام ارائه خدمات اجاره دستگاه اکسیژن ساز در رودبار قصران تضمین می نمائیم، یک سیستم با کیفیت مناسب برای تولید اکسیژن برای مصارف پزشکی ایجاد می کنیم و اکسیژن دارویی توزیع شده توسط مؤسسات دارویی مجاز ساخته شده است. که از شیوه های تولید خوب قابل استفاده برای این نوع تولید استفاده می شود.

در مورد تعمیر و نگهداری از اکسیژن ساز چه کنیم؟

هیچ عملیات تعمیر و نگهداری نمی تواند توسط ساختار تامین اکسیژن روی کپسول های اکسیژن دارویی انجام شود. به ویژه، روغن کاری دریچه ها، اتصالات، رگولاتورها و سایر وسایل پزشکی در تماس با اکسیژن دارویی اکیداً ممنوع است. تنظیم کردن آن به دلیل خطرات خاصی که ایجاد می کند، باید توسط تکنسین یا یک تعمیرکار انجام شود. با ما تماس بگیرید و سرویس اکسیژن ساز خود را به ما بسپارید.

زمان سرویس دستگاه اکسیژن ساز

اکسیژن درمانی کوتاه مدت برای بیماران

در اجاره دستگاه اکسیژن ساز در رودبار قصران به صورت کوتاه مدت برای بیماران تنفسی، شرایط تجویز بستگی به نسخه دارد. یعنی هر پزشکی می‌تواند برای مدت معین اکسیژن پزشکی تجویز کند.

دستگاه اکسیژن ساز برای چه بیمارانی استفاده می شود؟

  • بیمارانی که از بستری شدن در بیمارستان با اکسیژن درمانی ترخیص می شوند، در حال جدا شدن از اکسیژن درمانی و نیاز به اکسیژن درمانی بیشتر از۴ لیتر در دقیقه برای حفظ اشباع بیش از ۹۲ درصد در حالت استراحت، بدون معیارهای خروج.
  • بیماران غیر بستری، با اشباع بین ۹۰ تا ۹۲ درصد در حالت استراحت، بدون معیارهای خروج
  • اکسیژن درمانی برای بیماران قلبی و عروقی
  • ما در اجاره دستگاه اکسیژن ساز در رودبار قصران از بیمارانی که از مشکلات تنفسی رنج می برند و به اکسیژن درمانی در خانه نیاز دارند، از جمله کسانی که از نارسایی تنفسی گذرا رنجور هستند، حمایت می کنیم.

اکسیژن درمانی

بسته اکسیژن درمانی کوتاه مدت را به انتخاب خود به صورت آنلاین انتخاب کنید، یا با شماره ۰۲۱۲۲۶۱۵۰۵۳ تماس بگیرید تا مستقیماً با یکی از مشاوران ما (شنبه تا جمعه به صورت شبانه روزی) در تماس باشید. ما در سراسر تهران اجاره دستگاه اکسیژن ساز را ارائه می دهیم.

ماهیت منبع اکسیژن

در صورت امکان، نیاز به سیلندرهای اکسیژن گازی به عنوان منبع متحرک برای زمانی که نیاز به رفتن به مکانی دیگر دارید کاربرد دارد.

دوز نشان دهنده جریان اکسیژن L/min یا موقعیت، و همچنین مدت زمان مصرف روزانه (تعداد ساعت در روز)

رابط مدیریت اکسیژن: نازال یا ماسک

لوازم جانبی، به عنوان مثال رطوبت ساز، در صورت لزوم

نصب در خانه توسط تکنسین متخصص انجام می شود: فراتر از نصب دستگاه اکسیژن ساز، مأموریت او آموزش استفاده از آن به بیمار و اطرافیان و اقدامات احتیاطی در طول درمان است. نظارت و کمک ۲۴ ساعته برای جلوگیری از هرگونه اختلال در تحویل اکسیژن وجود دارد. اشباع اکسیژن خون بیمار را می توان با دستگاه پالس اکسیمتر اندازه گیری کرد.

اکسیژن درمانی کوتاه مدت چیست؟

درمان اکسیژن درمانی در صورت تجویز حداکثر ۳ ماه کوتاه مدت (یا کوتاه مدت) است. هنگامی که درمان باید طولانی شود، به ویژه در صورت نارسایی مزمن تنفسی، بیمار با اکسیژن درمانی طولانی مدت و نه با اکسیژن درمانی کوتاه مدت درمان می شود.

تعهدات ما برای اکسیژن درمانی در خانه

اول، ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. تیم ما در تمام مراحل از درخواست آنلاین (اجاره اکسیژن ساز در رودبار قصران) تا تعمیر و نگهداری تجهیزات اکسیژن درمانی شما را همراهی می کند. ما وسایل تان را درمنزل به شما تحویل می دهیم و خودمان در اتاق مورد نظر شما نصب می کنیم. ما همیشه با گنجاندن کمک و نگهداری از خانه در بسته‌های اجاره‌ای خود، کیفیت بالا را تضمین می‌کنیم. در نهایت، زمانی که دیگر به آن نیاز ندارید، ما نیز آن را از خانه شما برمی‌گردانیم.

تماس با تندیس آنلاین

در نهایت آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما هستیم. از تماس با ما غافل نشوید تا مناسب ترین دستگاه را برای اجاره اکسیژن ساز در رودبار قصران با توجه به شرایط تان به شما ارائه دهیم.

هنگامی که تجهیزات شما تحویل داده می شود، ما همچنین آموزش استفاده از دستگاه پزشکی را به شما ارائه می دهیم و تمام عملکردهای آن و دستورالعمل های ایمنی را که باید هنگام استفاده از آن رعایت شود، توضیح می دهیم. تمام دستگاه های ما مشمول یک پروتکل بررسی و تست (کنترل، تمیز کردن و ضد عفونی) هستند. تا کمتر دچار عوارض اکسیژن تراپی شوید.

در پایان

اثربخشی درمان شما بستگی بعد از اجاره اکسیژن ساز در رودبار قصران به رعایت دقیق نسخه پزشکی شما دارد. هرگز جریان یا مدت درمان خود را تغییر ندهید. در صورت دریافت نسخه پزشکی جدید، لطفا در اسرع وقت برای تداوم مراقبت خود با ما تماس بگیرید در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this page