۰
(۰)

یکی از عمده دستگاه های کمک تنفسی اکسیژن ساز است، اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شمیرانات توسط تندیس آنلاین برای کسانی که نیاز به ارسال سریع و نصب و راه اندازی رایگان دارند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شمیرانات

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه توانبخشی تنفسی است که برای اکسیژن درمانی استفاده می شود. این دستگاه اکسیژن را از هوای اتمسفر “جمع آوری” می کند و آن را از طریق یک غربال مولکولی ویژه هدایت می کند که به نوبه خود نیتروژن را جدا می سازد. در نهایت اکسیژن با غلظت تا ۹۵ درصد در خروجی دستگاه به دست می آید. بعضی از مدل های اکسیژن ساز مجهز به نبولایزر هستند.

دستگاه اکسیژن ساز چگونه کار می کند؟

هوای ناخالص محیط وارد دستگاه شده و بعد از عملیات گازهای دیگر از آن جدا می شود. سپس به سمت خروجی دستگاه و لیوان مرطوب کننده هدایت می شود و سپس اکسیژن خالص توسط بیمار تنفس می شود.

 

چه بیمارانی نیاز به اجاره اکسیژن ساز دارند؟

یک متمرکز کننده اکسیژن در درجه اول برای افرادی که از بیماری های خاص ریه و سیستم قلبی عروقی رنج می برند ضروری است. علاوه بر این، اکسیژن درمانی به روند بهبودی پس از بیماری ها و عمل های جدی کمک می کند و از مصارف دیگر آن جهت بهبودی تنفسی بعد از کرونا است.

 •  انسداد ریه (برونشیت و …)
 • بیماری ذات الریه و آسم
 • بیماریهای قلبی
 • همچنین نوزادانی که نارس بدنیا می آیند و نیاز به ترمیم بافت ریه دارند در هنگام نفس کشیدن نمی توانند اکسیژن کافی را از هوا دریافت کنند که دچار تنگی نفس و بی خوابی و بی قراری و سرفه و … می شوند. این بیماران با توجه به تجویز پزشک نیاز اکسیژن با غلظت بالاتری دارند که این امر (با در نظر داشتن زمان نیاز به اکسیژن بیشتر) با استفاده از کپسول اکسیژن و یا خرید یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله دارآباد میسر می‌شود.

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز از تندیس آنلاین :

 • اکسیژن ساز های ما به راحتی قابل حمل می باشد.
 • سهولت تهیه و اجاره آن از تندیس آنلاین
 • در زمانی که توانایی خرید آنرا ندارید اجاره ماهانه آن مقرون به صرفه است.
 • پاسخگویی شبانه روزی
 • پشتبانی عالی(درصورت بروز هرگونه مشکل کارشناسان ما سریعا جهت رفع اشکال اقدام خواهد کرد).
 • ارسال و نصب و راه اندازی رایگان توسط کارشناس پرستار
 • دادن اطلاعات و مشاوره رایگان جهت خرید و اجاره دستگاه مناسب
 • آموزش رایگان جهت نحوه استفاده از دستگاه و چگونگی چک کردن علائم بالینی بیمار توسط تکنسین خبره

تندیس آنلاین با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شمیرانات و دیگر محله های تهران همراه با ایاب ذهاب رایگان این امکان را جهت تهیه آسان و دسترسی سریع برای شهروندان عزیز فراهم می کند.

چرا یک فرد سالم به دستگاه نیاز دارد؟

هوا در کلان شهرها پز از آلاینده هاست. در نتیجه، ساکنان شهرهای بزرگ ممکن است برخی از علائم هیپوکسی و دیگر بیماری های تنفسی را تجربه کنند. فقط برای جبران این شرایط، پزشک ممکن است استفاده از دستگاه اکسیژن ساز را توصیه کند.

اگر به اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شمیرانات نیاز دارید، پس باید با مسئولیت پذیری زیاد به انتخاب دستگاه بپردازید. برای استفاده کوتاه مدت، سرویس اجاره مناسب تر است، اما هنگامی کهمدت زمان طولانی به دستگاه نیاز دارید ، البته بهتر است که دستگاه اکسیژن ساز خود را خریداری کنید. انجام این کار در تهران دشوار نخواهد بود: مرکز تندیس آنلاین بهترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز را ارائه می دهد.

ویژگیهای دستگاه اکسیژن ساز

 1. موجود ۵ تا ۱۰ لیتر
 2.  صدای کم
 3.  راندمان بالا
 4. کارآیی شبانه روزی
 5. دستگاه تولید اکسیژن نامحدود و به برق خانگی وصل می شود.

دراجاره دستگاه اکسیژن ساز در شمیرانات چه پارامترهایی را باید در نظر گرفت؟

 1. کارایی
 2. اشباع جریان خروجی با اکسیژن
 3. مدت زمان کار مداوم
 4. ابعاد، سطح سر و صدا
 5. در دسترس بودن توابع اضافی

برای مصارف خانگی دستگاه هایی با ظرفیت حداکثر ۵ تا ۱۰ لیتر در دقیقه مناسب هستند. غلظت جریان می تواند به ۹۵٪ برسد، مدت زمان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز بستگی به نیاز به اکسیژن دارد، . اگر در انتخاب تجهیزات مناسب، مشکل دارید، کارکنان تندیس به شما در انتخاب کمک می کنند.

برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شمیرانات با شرایط مطلوب، از خدمات مجموعه تندیس آنلاین استفاده کنید. می توانید یک دستگاه اکسیژن ساز با تحویل در هر زمان مناسب اجاره کنید.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی شبانه روزی به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه ارسال تجهیزات پزشکی به محل مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شمیرانات و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

این مطلب مفید بود؟

۰ / ۵. تعداد ۰