دستگاه اکسیژن ساز یا همان غلیظ کننده اکسیژن از مهمترین وسایل کمک درمانی است، اکسیژن مورد نیاز بیمار را با غلیظ کردن هوای اطراف و تبدیل مداوم آن به اکسیژن خالص به بیمار تحویل می دهد.

مزیت اجاره اکسیژن ساز در محله کلاهدوز:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله کلاهدوز تهران برای بیمارانی که در منزل نیاز به اکسیژن  درمانی دارند و توانایی خرید دستگاه را ندارند مورد مصرف زیادی دارد.

انواع اکسیژن سازهای خانگی:

  • دستگاه اکسیژن ساز ثابت:

این دستگاهها در ظرفیتهای ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ موجود است. که اکسیژن مورد نیاز را بصورت پیوسته تولید می کند و حمل و نقل آن با استفاده از چرخ هایی که در قسمت زیر دستگاه تعبیه شده بسیار آسان شده است.

ظرفیت های این اکسیژن ساز ۲ و ۳ و ۵ لیتر می باشد، که وزن کمتر است.و دارای باتری قابل شارژ داخلی است. این دستگاه ها برای مصارف بیرون از منزل کاربردی است تا فرد در محیط کار و در سفر تنفسی راحت داشته باشد.

معمولا پزشکان، مقدار اکسیژن مورد نیاز بیماران را با واحد لیتر در دقیقه محاسبه می کنند.(وقتی می گویند یک اکسیژن ساز ۵ لیتری است.یعنی مقدار اکسیژنی که در دقیقه تحویل بیمار خواهد شد ۵ لیتر در دقیقه است). حجم اکسیژن دریافتی بستگی به نوع بیماری و تجویز پزشک معالج دارد.

چه زمانی یک فرد نیاز به دستگاه اکسیژن ساز دارد؟

در حال حاضر افراد زیادی از بیماری های ریوی و قلبی و دیگر بیماری های تنفسی رنج می برند، که بسیاری از آنها نیاز به دستگاههای کمک تنفسی در خانه یا بیمارستان دارند و اکسیژن تراپی بهترین و راحتترین درمان برای آنهاست. که با اجاره اکسیژن ساز در محله کلاهدوز این امر برایتان ساده تر خواهد بود.

چند ساعت در روز می توانید از دستگاه استفاده کنید؟

ساعت های استفاده از دستگاه بسته به تجویز پزشک معالج از ۱ تا ۲۴ ساعت متغیر است. اما بهتر است بعد از هر سه ساعت استفاده از اکسیژن ساز به مدت بیست دقیقه به آن استراحت دهید.

مزیت های اجاره اکسیژن ساز:

  • به دلیل فیلتر به کار رفته در دستگاه اکسیژن ساز، این اکسیژن تولید شده هیچ بویی ندارد و بهداشتی است .
  • دستگاه اکسیژن ساز دو نوع اکسیژن خشک و مرطوب را تولید می کند.
  • تولید همیشگی اکسیژن نگران تمام شدن اکسیژن نیستید. همیشه اکسیژنی نامحدود خواهید داشت.
  • از بروز حوادث احتمالی ناشی از انفجار کپسول جلوگیری می شود.
اجزای تشکیل دهنده دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ و نحوه استفاده از دستگاه چگونه است ؟

استفاده ار دستگاه بسیار آسان است زیرا کارشناسان ما هنگام تحویل متمرکز کننده توضیحات لازم جهت طرز استفاده از دستگاه اکسیژن ساز هنگام اجاره اکسیژن ساز در محله کلاهدوز ارائه خواهند داد و آن را برای بیمارتان نصب و راه اندازی خواهند کرد.

شما در وبلاگ های آموزشی تندیس آنلاین با لوازم جانبی دستگاه اکسیژن ساز آشنا خواهید شد و همچنین نحوه استفاده از دستگاه را هم خواهید دید .

تندیس :

در مجموعه خدمات درمانی و پزشکی تندیس آنلاین که شامل کادری مجرب و ماهر می باشد شما می توانید هماهنگی لازم را در زمینه اجاره و خرید تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… و همچنین اعزام آمبولانس خصوصی و اخذ نوبت بهترین متخصصین (مانند جراح عمل دیسک کمر و ارتوپد و زیبایی و …) در بهترین بیمارستانهای طرف قرارداد تهران انجام دهید.

می توانید در  اینستاگرام نیز تندیس آنلاین را دنبال کنید.

اجاره اکسیژن ساز در محله کلاهدوز

Rate this page