اجاره اکسیژن ساز در محله شریعتی

اجاره اکسیژن ساز در محله شریعتی

دستگاه اکسیژن ساز یا همان غلیظ کننده اکسیژن از مهمترین وسایل کمک درمانی است ،اکسیژن مورد نیاز بیمار را با غلیظ کردن هوای اطراف و تبدیل مداوم آن به اکسیژن خالص به بیمار تحویل می دهد.

مزیت اجاره اکسیژن ساز در محله شریعتی:

اجاره اکسیژن ساز در محله شریعتی تهران برای بیمارانی که در منزل نیاز به اکسیژن  درمانی دارند و توانایی خرید دستگاه را ندارند مورد مصرف زیادی دارد.

انواع اکسیژن سازهای خانگی:

  • دستگاه اکسیژن ساز ثابت:

این دستگاهها در ظرفیتهای ۳ و ۵ و ۸ و ۱۰ موجود است.که اکسیژن مورد نیاز را بصورت پیوسته تولید می کند و حمل و نقل آن با استفاده از چرخهایی که در قسمت زیر دستگاه تعبیه شده آسان شده است.

  • دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل (پرتابل):

ظرفیت های این اکسیژن ساز ۲ و ۳ و ۵ لیتر می باشد، که وزن آن ها کمتر است.و دارای باتری قابل شارژ داخلی هستند.

معمولا پزشکان ، مقدار اکسیژن مورد نیاز بیماران را با واحد لیتر در دقیقه محاسبه می کنند.(وقتی می گویند یک اکسیژن ساز ۵ لیتری است.یعنی مقدار اکسیژنی که در دقیقه تحویل بیمار خواهد داد، ۵ لیتر در دقیقه است)

چه زمانی یک فرد نیاز به دستگاه اکسیژن ساز دارد؟

در حال حاضر افراد زیادی از بیماری های ریوی و قلبی و دیگر بیماری های تنفسی رنج می برند ، که بسیاری از آنها نیاز به دستگاههای کمک تنفسی در خانه یا بیمارستان دارند و اکسیژن تراپی بهترین و راحتترین درمان برای آنهاست ،که با اجاره اکسیژن ساز در محله شریعتی این امر برایتان ساده تر خواهد بود.

چند ساعت در روز می توانید از دستگاه استفاده کنید؟

ساعت های استفاده از دستگاه بسته به تجویز پزشک معالج از ۱ تا ۲۴ ساعت متغیر است. اما برای اکسیژن رسانی بهینه و بهتر لازم است بعد از هر سه ساعت استفاده از دستگاه اکسیژن ساز به مدت بیست دقیقه آن را خاموش نمائید.

مزیت های اجاره اکسیژن ساز:
  • به دلیل فیلتر های به کار رفته در این دستگاه ها، اکسیژن تولید شده توسط آن ها هیچ بویی ندارد و بهداشتی است .
  • اکسیژن را به دو صورت خشک و مرطوب تولید می کند. به این صورت که دستگاه مجهز به لیوان مرطوب کننده است اگر لیوان را از آب مقطر پر کنید و سپس از آن استفاده نمائید یک اکسیژن پزشکی مرطوب خواهید داشت.
  • تولید همیشگی اکسیژن
  • نگران تمام شدن اکسیژن نیستید.
  • از بروز حوادث احتمالی ناشی از انفجار کپسول جلوگیری می شود.
اجزای تشکیل دهنده دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ و نحوه استفاده از دستگاه چگونه است ؟

شما در وبلاگ های آموزشی تندیس آنلاین با لوازم جانبی دستگاه اکسیژن ساز آشنا خواهید شد و همچنین نحوه استفاده از دستگاه اکسیژن ساز را هم خواهید دید .

تندیس :

در مجموعه خدمات درمانی و پزشکی تندیس آنلاین که شامل کادری مجرب و ماهر می باشد شما می توانید هماهنگی لازم را در زمینه اجاره و خرید تجهیزات پزشکی ریه مانند اکسیژن ساز در محله شریعتی و … و همچنین اعزام آمبولانس خصوصی و اخذ نوبت بهترین متخصصین (مانند جراح عمل دیسک کمر و ارتوپد و زیبایی و …) در بهترین بیمارستانهای طرف قرارداد تهران انجام دهید.

می توانید در  اینستاگرام نیز تندیس آنلاین را دنبال کنید.

اجاره اکسیژن ساز در محله شریعتی

متخصص بیماری های عفونی