اجاره دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهمترین احتیاجات برای بیماران دارای مشکلات تنفسی حاد است، اگر قصد خرید و یا اجاره اکسیژن ساز را دارید در ادامه مطلب با تندیس آنلاین همراه باید تا با معرفی اکسیژن ساز خوب خارجی چه ویژگیهایی دارد، شما را با این دستگاه بیشتر اشنا کنیم.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ارم چگونه است؟

هوایی که ما تنفس می کنیم شامل ۷۸% نیتروژن و ۲۱% اکسیژن و ۱% گازهای دیگر است. دستگاه اکسیژن ساز با کمپرس کردن هوای داخل اتاق به مخازن زﺋولیت، نیتروژن موجود در آن را تحت شرایطی خاص  جدا کرده و اکسیژن خالص بالای ۹۵% را در اختیار بیمار قرار می دهد. در ادامه به بررسی ویژگی های یک اکسیژن ساز خوب و استاندارد برای اجاره در محله ارم میپردازیم:

حجم اکسیژن خروجی از دستگاه:

یکی از تفاوت های عمده دستگاه اکسیژن سازحجم اکسیژنی است که از تغلیظ هوا برای استفاده بیمار پمپاژ میکند. دستگاه‌های اکسیژن ساز در حجم‌های ۳، ۵، ۸، ۱۰ لیتری در بازار موجود هستند. برخی به اشتباه معتقدند که حجم بیشتر دستگاه نشانه بهتر بودن دستگاه برای بیمارشان است. در حقیقت این یک باور اشتباه است، اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ارم با میزان نیاز بیمار شما به اکسیژن و میزان استفاده از دستگاه اکسیژن ساز رابطه مستقیم دارد. پس دقت نمایید که حتما حجم بیشتر نشانه مناسبتر بودن دستگاه برای بیمار شما نیست.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز ایرانی یا خارجی ؟

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه با حساسیت و تکنولوژی نسبتا بالایی است، پس طبیعی است که برخی نمونه‌های خارجی دستگاه کیفیت خیلی بهتری از دستگاه های داخلی داشته باشند.شما می تواند از طریق مجموعه تندیس آنلاین خدمات  بهترین اکسیژن ساز خارجی و اجاره دستگاه اکسیژن ساز را در محله ارم تهران دریافت کنید.

میزان صدای مزاحم دستگاه اکسیژن ساز

این دستگاه به دلیل داشتن کمپرسور در هنگام کار ایجاد صدایه مزاحمی میکند. با در نظر گرفتن این نکته که اکثر بیمارانی که از این دستگاه استفاده می کنند حتی در هنگام خواب و استراحت نیز نیاز به پمپاژ اکسیژن دارند، پس حتما دقت نمایید که در اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ارم دستگاهی را انتخاب کنید که صدای حین کار کمتری داشته باشد.

خدمات پس از فروش و لوازم جانبی دستگاه

اگر قصد خرید دستگاه اکسیژن ساز دارید حتما به این نکته دقت نمایید که دستگاهی را انتخاب نمایید که در صورت نیاز دارای خدمات پس از فروش و لوازم جانبی موجود باشد.

پرتابل یا ثابت بودن دستگاه

دستگاه اکسیژن ساز مانند بسیاری از دستگاه های دیگر دارای دو نوع قابل حمل و ثابت است که نمونه های پرتابل معمولا به خاطر داشتن باتری دارای قیمت بالاتری هستند. اما باید بدانید که استفاده از دستگاه پرتابل و یا ثابت صرفا با توجه به شرایط و نیاز بیمار شما تعیین می‌شود.

بهترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ارم موجود در بازار ایران

در زیر برخی از مدل های بهترین برندهای دستگاه اکسیژن سازهای پرتابل و خانگی را معرفی می کنیم:

نکته مهم: حتما به یاد داشته باشید که قبل از خرید و یا اجاره اکسیژن ساز درباره شرایط و میزان نیاز بیمار خود با پزشک معالجش مشورت نمایید.

تندیس :

برای دریافت مشاوره رایگان، خرید و یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ارم تهران می‌توانید از طریق شماره‌های زیر به صورت شبانه روزی با مشاورین ما در تماس باشید.

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

Rate this page