دستگاه اکسیژن ساز چیست؟ تغلیظ کننده اکسیژن یک دستگاه مراقبت بهداشتی تنفسی است که تنفس غنی شده با اکسیژن را تسهیل می کند. اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک برای استفاده خانگی می تواند تامین مداوم اکسیژن را تضمین کند و این دستگاه آرام و کارآمد می تواند اکسیژن درمانی در خانه را بدون دردسر کند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک

بیمارانی که از آسم، پنومونی، سندرم دیسترس تنفسی (RDS)، دیسپلازی برونش ریوی (BPD)، بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD)، آپنه خواب و غیره رنج می‌برند، ملزم به استفاده طولانی‌مدت از دستگاه اکسیژن ساز هستند، بنابراین اجاره بها مقرون به صرفه خواهد بود.

راه حل تهیه برای آنها که نیازمند دستگاه در کوتاه مدت هستند.

انواع مختلفی از غلیظ کننده های اکسیژن در بازار وجود دارد. بیمار می تواند با توجه به راحتی و ترجیح خود مدلی را انتخاب کند. کنسانتره های اکسیژن قابل حمل برای جابجایی راحت در خانه و برای بیمارانی که مکرر مسافرت می کنند عالی هستند. با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک می توانید در سریع ترین زمان با صرف هزینه کمترنسبت به خرید کنتراسته اقدام کنید.

چگونه یک دستگاه اکسیژن انتخاب کنیم؟

برخی از ویژگی هایی که می توانید هنگام انتخاب دستگاه اکسیژن در نظر داشته باشید عبارتند از:

  • سبک و نه چندان حجیم
  • شکل کوچک و براق
  • تعمیر و نگهداری کم
  • پورت کردن آسان
  • نباید سر و صدا ایجاد کند
  • آسان برای استفاده
  • استفاده کارآمد از برق

چه مدل هایی در بازار موجود است؟

ما  جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک در tandisonline گسترده ترین طیف دستگاه تولید اکسیژن را بر اساس مدل و ویژگی های آنها ارائه می دهیم.

Devilbiss یکی از مدل های متمرکز اکسیژن قابل اعتماد موجود در ۵ و ۱۰ لیتر است این مدل دارای LED های روشن که از فاصله دور قابل مشاهده است، اتصالات کانول محافظت شده آن حداکثر راحتی بیمار را تضمین می کند.

انواع گزینه های دیگر مانند اکسیژن ساز قابل حمل است، اکسیژن ساز ۵ لیتری Nidek Nuvo، اکسیژن ساز yuwell و EMG و توماس و  Zyklusmed نیز در tandisonline جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک ارائه داده می شود.

چگونه می توان یک دستگاه اکسیژن را اجاره کرد؟

اگر می‌خواهید قبل از تصمیم‌گیری برای خرید یک دستگاه اکسیژن ساز به صورت اجاره استفاده کنید، ما بدون دردسر بهترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز را در درب منزل شما تحویل خواهیم داد. کارشناسان نصب و راه اندازی بسیار مجرب و آموزش دیده ما می توانند کاربرد صحیح ماشین آلات را نشان دهند و شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. حتی پس از نصب، تیم مراقبت از مشتری ما برای ارائه پشتیبانی ۲۴*۷ به شما آماده است. لطفاً با شماره ۰۲۱۲۲۶۱۵۰۵۳ تماس بگیرید یا ارجاع خود جهت خرید و یا اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک را به آدرسtandisonline.com@gmail.com ایمیل کنید و یکی از مدیران خدمات مشتری ما در همان روز با شما تماس خواهد گرفت تا به شما کمک کند. و یا از طریق اینستاگرام ما را دنبال کنید.

تندیس آنلاین یک کنسانتره اکسیژن را به صورت اجاره با هزینه مقرون به صرفه ارائه می دهد. ما در تهران به دلیل ارائه خدمات تجهیزات پزشکی و اجاره دستگاه اکسیژن در مناطق مختلف تهران مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک و شهرهای اطراف  شناخته شده ایم. برای اجاره دستگاه اکسیژن با قیمت بسیار رقابتی با ما تماس بگیرید.

مزایای استفاده از دستگاه اکسیژن جهت اجاره

اگر برای خود یا شخص دیگری به دستگاه اکسیژن نیاز دارید، ممکن است به فکر اجاره آن باشید. اینطور نیست؟ بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند و به دلایل واضح. در اینجا برخی از مزایای اجاره دستگاه اکسیژن به جای خرید آن وجود دارد:

  • هزینه اجاره ارزان تر از خرید است اجاره دستگاه اکسیژن برای شما هزینه کمتری دارد زیرا آن را برای مدت زمان کمتری خواهید داشت.
  • در بحث اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله گمرک نیازی به نگرانی در مورد تعمیر و نگهداری نیست، فرض کنید دستگاه اکسیژن را اجاره می‌کنید و دستگاه به درستی کار نمی‌کند، در آن زمان شرکت ما مسئول تعمیر و نگهداری آن خواهد بود. حتی ممکن است آن دستگاه را به جای تعمیر بدون هیچ هزینه ای تعویض کنند.

بنابراین با خیالی راحت و هزینه به صرفه تر می توانید بهترین و محبوب ترین دستگاه اکسیژن ساز را در منزل داشته باشید.

خدمات مرتبط:

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در شهرهای مختلف ایران

مانیتور پزشکی

Rate this page