اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانپارس

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانپارس

اجاره تجهیزات پیشرفته با شرایط شما. اگر به دنبال اجاره کوتاه‌مدت یا بلندمدت هستید، اما سرمایه‌ای برای خرید ندارید، تجهیزات ما یک گزینه اجاره عالی هستند. شما می توانید تجهیزات را تا زمانی که نیاز دارید.با قیمتی مقرون به صرفه اجاره کنید.

نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانپارس

اجاره یک دستگاه اکسیژن ساز ثابت و یا قابل حمل با tandisonline بسیار آسان است. لطفاً با شماره های درج شده تماس بگیرید.تا اجاره دستگاه اکسیژن را در مقصد خود ترتیب دهید.یا درخواست قیمت آنلاین کنید. اجاره اکسیژن نیاز به نسخه پزشک شما دارد. تندیس آنلاین می تواند اکسیژن را به محل اقامت، شما برساند. هر گونه که برای شما راحت تر باشد.

دستگاه اکسیژن ساز چیست؟

اکسیژن ساز پرتابل استانداردی کوچک و بی صدا است.زمانی که بیمار نیاز به استراحت کامل دارد و یا یک اتاق را با دیگران به صورت اشتراکی استفاده می کند، ایده آل است. اجاره دستگاه اکسیزن ساز در تهرانپارس به شما ۱-۵ لیتر در دقیقه (LPM) اکسیژن درجه پزشکی را برای استفاده در اتاق ارائه می دهد. اجاره شامل لوله ۲۵ اینچی، کانول بینی ۷ اینچی و یک بطری مرطوب کننده (در صورت نیاز) است.ما همچنین یک متمرکز کننده جریان بالا داریم.که یک منبع ثابت ۱-۱۰ LPM از اکسیژن درجه پزشکی را برای استفاده در اتاق ارائه می دهد.که منبع تغذیه آن برق خانگی است.با هر نفس سالم تر سال ها ی بعد در هزینه ها صرفه جویی کنید. برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانپارس برای افراد در هر سنی در نظر گرفته شده است.تا آنها را قوی تر، سالم تر، پرانرژی تر و احساس کند.

انواع اکسیژن سازها

اکسیژن سازها در مدل های ثابت و قابل حمل وجود دارند.که فرق آن‌ها فقط در قابلیت حمل آن‌ها است. باید گفت که دستگاه اکسیژن ساز پرتابل قابل حمل و جابه‌جایی هستند.و مدل ثابت آن‌ این قابلیت را ندارد، وگرنه از لحاظ نوع کارآیی و نیز اکسیژن رسانی برای بیماران با هم تفاوتی ندارند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله معمولا خانگی وثابت هستند.و به‌ صورت مداوم اکسیژن تولید می‌کنند، اما اکسیژن سازهای قابل حمل معمولاً اکسیژن را فقط به‌صورت پالسی تولید و ارائه می دهند.و قابلیت جابه‌جایی را نیز از طریق چرخ هایی که در زیر آنها تعبیه شده دارا می ‌باشند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانپارس

چه زمانی اکسیژن ساز خانگی را اجاره کنیم و  این دستگاه چطور کار می کند؟..اکسیژن درمانی برای همه افراد مبتلا به نوعی نارسایی تنفسی، خواه مزمن یا حاد، صرف نظر از بیماری زمینه ای ریوی، توصیه می شود. اشخاص مبتلا به این بیماری ها نمی توانند.نیاز اکسیژن بدن خود را، فقط با تنفس تامین کنند.پس نیاز به اکسیژن درمانی وجود دارد.که می توان با استفاده یک دستگاه اکسیژن ساز تامین کرد.

موقع اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله  باید به چه  مسائلی توجه کرد؟

انوع قابل حمل (پرتال) اکسیژن ساز برای کسانی که نیاز به استفاده ۲۴ ساعته دارند، اما قصد متوقف کردن.فعالیت های روزانه خود را ندارند، کاربرد دارد.

دستگاه های اکسیژن سازی که با باتری کار میکند. برخلاف سری های قدیمی که وجود داشت هستند. نسخه های نسل جدید دارای باتری بادوام تا ۵ ساعت هستند.که می توان با یک باتری اضافی میزان کارکرد آن ها را افزایش داد.این گونه متمرکز کننده اکسیژن می تواند تا ۱۰ ساعت کار اکسیژن رسانی را انجام دهد. این نوع از اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانپارس  شامل یک شارژر خارجی یا آداپتور است.که خواهید توانست در هر شرایطی باتری را شارژ نمایید. مزیت دیگر سطح صدای کم دستگاه است. با تامین اکسیژن قابل حمل که در هر شرایط ممکن برای بدن نیاز باشد، احساس تنگی نفس را کاهش می دهد.و به فرد اجازه بهتر نفس کشیدن را می دهد.

مزایای اجاره دستگاه

اجاره کنسانتره اکسیژن به دلیل نیاز بالا به مصرف اکسیژن بسیار مرسوم شده است. اما تصمیم برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در تهرانپارس بسته به شرایط فرد و مدت زمان استفاده از آن متفاوت است. اگر قصد استفاده از دستگاه اکسیژن ساز را به مدت طولانی را دارید، بهتر است آن را خریداری کنید.و اگر توقع می رود.که یک یا دو ماه از آن استفاده کنید، اجاره دستگاه اکسیژن ساز بسیار مقرون به صرفه است. تندیس آنلاین مفتخر تمامی خدمات درمانی و پزشکی و اجاره اتواع تجهیزات پزشکی  را به هموطنان عزیز عرضه کند. تکنسین های ما با صبر و حوصله به سوالات شما از طریق شماره های موجود در سایت و یا ارسال پیام در واتساپ و اینستاگرام جوابگو خواهند بود.

خدمات مرتبط:

اجاره تخت بیمارستانی

اجاره بای پپ