اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر خدماتی از شرکت تندیس آنلاین است که به شما امکان می دهد برای مدت زمانی دلخواه یک دستگاه تهیه کنید و در هزینه خرید دستگاه صرفه جویی کنید.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر

اکسیژن درمانی یک روش مدرن برای درمان بیماری های تنفسی مختلف است، همچنین از آن برای توانبخشی، بهبودی رفاه عمومی استفاده می شود. تغلیظ کننده های اکسیژن دستگاهی ارگونومیک برای تولید  اکسیژن مطلوب از هوای محیط هستند. این دستگاه هم برای اکسیژن درمانی و هم برای تولید کوکتل های اکسیژن کارآیی دارند.

Tandisonline طیف قابل توجهی از دستگاه های اکسیژن ساز اجاره ای را با مطلوب ترین کیفیت و شرایط ارائه می دهد. اجاره دستگاه اکسیژن ساز یک راه حل مناسب و مقرون به صرفه برای کسانی است که می خواهند دستگاه را آزمایش کرده و قبل از خرید آن را امتحان کنند یا یک دوره کوتاه مدت اکسیژن درمانی را با حداقل هزینه انجام دهند.

با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر، می توانید به راحتی از آن در خانه استفاده کنید. و به طور مستقل برنامه و تنظیمات درمان را که پزشک تجویز کرده را اعمال کنید. متخصصان ما دستورالعمل دقیقی در مورد عملکرد و نحوه راه اندازی دستگاه انجام می دهند و پاسخگوی تمامی سوالات شما هستند.

انواع و نحوه نصب دستگاه اکسیژن ساز چگونه است؟

شرکت ما مدل های مختلف از غلیظ کننده اکسیژن را از بهترین برند های دستگاه اکسیژن ساز ساخته شده توسط ایالات متحده آمریکا، آلمان، فرانسه، چین و سایر کشورها ارائه می دهد. تمام اکسیژن سازهای ما دارای مجوز هستند و با قابلیت اطمینان، کیفیت و عملکرد مدرن متمایز می شوند. هنگام اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر، تجهیزات اجاره ای قبل از اجاره تحت بررسی فنی اجباری و استریل کامل قرار می گیرند.

این کیت به همراه اکسیژن ساز اجاره ای دارای یک دستگاه رطوبت ساز و نازال اکسیژن می باشد. به انتخاب شما، مجموعه کامل با ماسک تنفسی یا کانول بینی تکمیل می شود. کلیه لوازم جانبی اکسیژن تراپی نو و استریل عرضه می گردد.

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز چگونه است؟

ما همچنین خدمات کامل تعمیر و نگهداری دستگاه های خود را در مرکز دارای مجوز خود انجام می دهیم. تغلیظ کننده های اکسیژن در سرتاسر ایران و مناطق مختلف تهران مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر در سریع ترین زمان توسط یک کارشناس فنی ک برای نصب و راه اندازی ارسال می شود.

تندیس آنلاین مدل های متمرکز کننده اکسیژن را برای استفاده خانگی و حرفه ای ارائه می دهد.

مجموعه ما، متخصص در امور اجاره دستگاه های اکسیژن ساز، پالس اکسی متر، ونتیلاتور، کپسول اکسیژن و … است.

دامنه تغلیظ کننده های اکسیژن امروزه بسیار گسترده است.

اکسیژن درمانی برای بیمارانی که به آن نیاز دارند

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر و اکسیژن درمانی برای افراد مبتلا به بیماری های قلبی، سیستم تنفسی، پس از COVID19، ذات الریه، نارسایی قلبی، COPD و… مورد نیاز است.

دستگاه اکسیژن ساز در لیست تجهیزات پزشکی و کمک تنفسی قرار دارد.

و در نهایت، متمرکز کننده اکسیژن به شما امکان می دهد اکسیژن درمانی را در خانه سازماندهی کنید. آنها راه حل بهینه برای بیمارانی هستند که از بیمارستان مرخص می شوند، اما نمی توانند بدون اکسیژن مضاعف زندگی کنند.

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر و دیگر مناطق تهران

  • سرعت عمل در زمان ارسال دستگاه
  • ما بدون وثیقه کار می کنیم.
  • حمل و نقل رایگان در سراسر تهران
  • هنگام اجاره یک متمرکز کننده، کانول های استریل یکبار مصرف و ماسک
  • ما به شما نحوه استفاده از تجهیزات را آموزش خواهیم داد.
  • تجهیزات ما به طور مرتب تحت مراقبت و بررسی های لازم (تجزیه و تحلیل، تعویض فیلتر و غیره) قرار می گیرند.
  • در صورت نیاز به انتقال بیمار، کیسه اکسیژن و کارتریج اکسیژن تهیه می کنیم.
  • حداقل مدت اجاره دستگاه اکسیژن ساز دو هفته است.
  • ما متمرکز کننده های اکسیژن را ارائه می دهیم که می تواند برای هریک از مناطق مشخص شده قابل استفاده است. ما نه تنها تجهیزات را اجاره می کنیم، بلکه فرصتی برای خرید یک دستگاه اکسیژن ساز جدید در تهران فراهم می کنیم.

سخن پایانی

اگر علاقه مند به اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله ویلاشهر هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما در مورد همه مسائل به شما مشاوره می دهیم و به شما کمک می کنیم تا تجهیزاتی را انتخاب کنید که بهترین نیازهایتان را برآورده می کند. ما با ارسال تجهیزات پزشکی به محل بهترین خدمات را ارائه می کنیم.

در اینستاگرام هم ما را دنبال نمائید.

Rate this page