تغلیظ کننده اکسیژن یک دستگاه پزشکی تنفسی است که تنفس غنی شده با اکسیژن را تسهیل می کند. این دستگاه با تمرکز اکسیژن از منبع گاز در حالی که نیتروژن را جدا می کند. تا جریان گاز محصول غنی شده با اکسیژن را تامین کند. با اجاره اکسیژن ساز در محله بزرگراه آیت الله سعیدی می توانیم تامین مداوم اکسیژن را تضمین کنیم.و این دستگاه پرکاربرد، می تواند اکسیژن درمانی در خانه را به راحتی انجام دهد.

چه کسانی به اجاره اکسیژن ساز در محله بزرگراه آیت الله سعیدی نیاز دارند؟

بیمارانی که از:

 • آسم
 •  پنومونی
 •  سندرم دیسترس تنفسی (RDS)
 •  دیسپلازی برونش ریوی (BPD)
 •  بیماری مزمن انسدادی ریه (COPD)
 • آپنه خواب

و غیره رنج می‌برند، ملزم به استفاده طولانی‌مدت از دستگاه اکسیژن ساز هستند، بنابراین اجاره اکسیژن ساز در اجاره اکسیژن ساز در محله بزرگراه آیت الله سعیدی مقرون به صرفه تر خواهد بود.

دستگاه اکسیژن چگونه کار می کند؟

هوا به طور کلی از ۸۰ درصد نیتروژن و ۲۰ درصد اکسیژن تشکیل شده است. به عبارت ساده، یک دستگاه اکسیژن ساز دریافتی خود را تصفیه می کند و به اکسیژن خالص تبدیل می سازد. که بیمار می تواند از طریق ماسک تنفس کند. هوای تصفیه شده ای که بیمار در آن تنفس می کند شامل ۹۰ تا ۹۵ درصد اکسیژن خالص و ۵ تا ۱۰ درصد نیتروژن است.

تخت های غربال و فیلترهای موجود در اکسیژن ساز به حذف نیتروژن از هوای اطراف کمک می کند که منجر به اکسیژن خالص مناسب برای دریافت از طریق ماسک یا کانولای بینی می شود. این دستگاه با فشرده سازی کار می کند و دارای مکانیزم خنک کننده داخلی است که از گرم شدن بیش از حد آن جلوگیری می کند.

چگونه یک دستگاه اکسیژن انتخاب کنیم؟

برخی از ویژگی هایی که می توانید هنگام انتخاب دستگاه اکسیژن در نظر داشته باشید عبارتند از:

 • سبک و نه چندان حجیم
 • شکل کوچک و براق
 • تعمیر و نگهداری کم
 • پورت کردن آسان
 • نباید سر و صدا ایجاد کند
 • آسان برای استفاده
 • استفاده کارآمد از برق

برای اجاره اکسیژن ساز در محله بزرگراه آیت الله سعیدی چه مدل هایی در تندیس موجود است؟

ما در تندیس آنلاین گسترده ترین طیف اکسیژن ساز را بر اساس مدل و ویژگی ارائه می دهیم.

اکسیژن ساز زیگلاس مد که یکی از پرمصرف ترین ترین دستگاه های کمک تنفسی هستند، زیرا با طراحی کوچک و شیک و وزن پایین، اکسیژن درمانی بدون محدودیت را در خانه ارائه می دهد. این نوع آسان برای استفاده در مدل ۵ لیتری نیز موجود است و هیچ صدایی ایجاد نمی کند. دستگاه کارآمد تا دو سال نیازی به تعویض فیلتر ندارد.

دستگاه اکسیژن ساز یوول یکی دیگر از مدل های متمرکزکننده اکسیژن قابل اعتماد موجود در ۵ لیتر است. این مدل مجهز به کنترل‌های قابل دسترس بیمار، LED‌های روشن که از فاصله دور قابل مشاهده است، اتصالات کانولای محافظت‌شده و دهانه مرطوب‌کننده فرورفته برای جلوگیری از آسیب، ایمنی و حداکثر راحتی بیمار را تضمین می‌کند.

انواع گزینه های دیگر اجاره اکسیژن ساز در محله بزرگراه آیت الله سعیدی مانند اکسیژن ساز ایرسپ، اکسیژن ساز ۵ لیتری دویل بیس، اکسیژن ساز پنج لیتری وده لیتری زنیت مد، اکسیژن ساز تایوانی ای ام جی و نیز دستگاه اکسیژن سازچویس پلاس  و دستگاه اکسیژن ساز لانگفیان است.

چگونه می توان یک دستگاه اکسیژن را اجاره کرد؟

اگر می‌خواهید قبل از تصمیم‌گیری برای خرید یک دستگاه اکسیژن ساز اجاره ای استفاده کنید، مجموعه ما یک تجربه بدون دردسر را با اجاره‌هایی قیمت مناسب، در درب منزل شما ارائه می‌کنیم. کارشناسان نصب و راه اندازی بسیار مجرب و آموزش دیده ما می توانند کاربرد صحیح دستگاه را نشان دهند و شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند. حتی پس از نصب، تیم مراقبت از مشتری ما برای ارائه پشتیبانی ۲۴*۷ به شما آماده است. لطفاً با شماره ها موجود در سایت تماس بگیرید تا کمک های مورد نیاز خود را دریافت کنید. در اینستاگرام هم ما را دنبال کنید.

مزایای اجاره دستگاه اکسیژن ساز

اگر برای خود یا شخص دیگری به دستگاه اکسیژن نیاز دارید، ممکن است به فکر اجاره آن باشید. اینطور نیست؟ بسیاری از مردم این کار را انجام می دهند و به دلایل واضح. در اینجا برخی از مزایای اجاره دستگاه اکسیژن به جای خرید آن وجود دارد.

قیمت اجاره اکسیژن ساز در محله بزرگراه آیت الله سعیدی ارزان تر از خرید آن است. اجاره دستگاه اکسیژن برای شما هزینه کمتری دارد زیرا آن را برای مدت زمان کمتری لازم خواهید داشت.

نیازی به نگرانی در مورد تعمیر و نگهداری دستگاه اکسیژن ساز نیست. فرض کنید دستگاه اکسیژن را اجاره می‌کنید و دستگاه به درستی کار نمی‌کند، در آن زمان مجموعه تندیس آنلاین مسئول تعمیر و نگهداری آن خواهد بود. حتی در صورت نیاز، آن دستگاه را به جای تعمیر بدون هیچ هزینه ای تعویض می کند.

Rate this page