آیا برای تعطیلات و یا در منزل به یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل یا ثابت نیاز دارید؟ یا شاید بیمارتان برای مدت زمان معین به اکسیژن نیاز دارد؟ مجموعه تندیس آنلاین در استخدام کنسانتره‌های اکسیژن تخصص دارد و طیف گسترده‌ای از تغلیظ‌کننده‌های قابل حمل، باتری، DC و جریان اصلی را با دوز پالس و جریان ثابت اکسیژن برای اجاره در اختیار شما قرار می‌دهد. برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل و ساکن در محله علی آباد با ما تماس حاصل نمائید.

اجاره اکسیژن ساز در محله علی آباد

نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی است که هم در محیط های بالینی و هم در منزل قابل استفاده است. تغلیظ کننده های اکسیژن برای سازماندهی اکسیژن درمانی برای بیماران مبتلا به نارسایی تنفسی استفاده می شود.

اصل کار دستگاه متمرکز کننده اکسیژن جداسازی هوای جوی به نیتروژن و اکسیژن است. جداسازی با استفاده از یک جاذب مخصوص – زئولیت انجام می شود که دارای خاصیت حفظ مولکول های نیتروژن در سطح آن است. جریان هوا از یک ستون پر از میکروگرانول های زئولیت عبور می کند. در عین حال در خروجی ستون تا ۹۵ درصد اکسیژن داریم که برای اکسیژن درمانی بیش از حد کافی است

برای اجاره اکسیژن ساز در محله علی آباد از tandisonline، بیمار باید تحت نظارت پزشکی باشد و از پزشک متخصص خود برای استفاده از دستگاه تاییدیه داشته باشد، ما باید بدانیم که پزشک شما چه مقدار جریان (LPM) را تجویز کرده است، و باید مطمئن شویم که شما به دستگاه با چه جریان ثابت اکسیژن نیاز دارید. تمام کنسانتره‌ها و دستگاه های قابل حمل اکسیژن ما دارای تاییدیه وزارت بهداشت هستند، بنابراین هیچ مشکلی در استفاده از آنها در سفر هوایی یا …  نخواهید داشت.

دوره اجاره

جهت اجاره اکسیژن ساز در محله علی آباد، دستگاه هایی با سرعت تحویل اکسیژن از ۳ لیتر در دقیقه تا ۱۰ لیتر در دقیقه مناسب هستند. انتخاب نرخ تحویل اکسیژن عمدتاً با درجه نارسایی تنفسی در یک بیمار خاص تعیین می شود.

ما معمولاً (به جز در مواقع اضطراری) دستگاه اکسیژن ساز اجاره ای شما را چند ساعت قبل از نیاز به کنسانتره در منزل یا بیمارستان به شما تحویل می دهیم. شما مطمئن می شوید که متمرکز کننده در زمان نیاز وجود دارد، بدون هراس در آخرین لحظه.

تحویل زود هنگام و به موقع تضمین می کند که دستگاه را در زمان لازم حتی در تعطیلات دریافت می کنید، همچنین هنگام  اجاره اکسیژن ساز در محله علی آباد به شما این امکان را می دهد که قبل از استفاده با عملکرد و تنظیمات متمرکز کننده اکسیژن آشنا شوید و ما زمان لازم را برای  شما جهت آموزش های لازم و راه اندازی دستگاه اختصاص خواهیم داد می دهد تا مطمئن شوید که تمام باتری ها کاملاً شارژ شده اند(در صورتی که یک متمرکز کننده اکسیژن قابل حمل است)، همچنین به ما زمان می دهد تا مطمئن شویم که از آن راضی هستید. لوله و کانول و در صورت نیاز، موارد اضافی را برای شما ارسال کنید.

خرید یا اجاره

اجاره کنسانتره اکسیژن در حال تبدیل شدن به یک سرویس محبوب است. اما تصمیم برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز بستگی به مدت زمان استفاده از آن دارد. اگر قصد استفاده از غلیظ کننده را به مدت شش ماه یا بیشتر دارید، بهتر است آن را خریداری کنید. اگر انتظار دارید یک یا دو ماه از آن استفاده کنید، اجاره یک کنسانتره اکسیژن بسیار سودآورتر است. کارشناسان ما با کمال میل به سوالات شما پاسخ خواهند داد و در انتخاب مدل مناسب به شما کمک خواهند کرد.

ما می توانیم قیمت اجاره اکسیژن ساز در محله علی آباد را به مشتریان واجد شرایط به حداقل برسانیم. ما در تعهد به اهداف کیفیت خود، در فرآیندهای جدید تولید و تکنیک های تولید نوآورانه سرمایه گذاری کرده ایم.
برای بیمارانی که مشکلات تنفسی دارند، یک کنسانتره اکسیژن فراهم کننده اکسیژن مکمل برای حفظ متابولیسم هوازی در طول درمان است.

اجاره اکسیژن ساز در خیابان کارگر چگونه به بیماران کمک می کند؟

به بیماران اجازه می دهد تا از اکسیژن درمانی ۲۴/۷ استفاده کنند که به افزایش شانس زنده ماندن کمک می کند.
با دستگاه اکسیژن سار قابل حمل، به بهبود تحمل ورزش کمک می کند و به کاربر اجازه می دهد مدت طولانی تری ورزش کند.
به افزایش استقامت برای فعالیت های روزانه کمک می کند.
مشکلی برای پر کردن مجدد وجود ندارد.
لطفا در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد دستگاه اکسیژن ساز برای اجاره یا فروش با ما تماس بگیرید. در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

تعمیر دستگاه اکسیژن ساز چگونه است؟

کرایه دستگاه اکسیژن ساز در سراسر کشور

Rate this page