اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه

اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه

از دستگاه های اکسیژن ساز برای درمان و پیشگیری از بیماری های سیستم قلبی عروقی و تنفسی بدن استفاده می شود. اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه هم در شرایط درمان بستری و هم در منزل قابل استفاده است.( اکسیژن درمانی در منزل )

اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه

یک متمرکز کننده اکسیژن چگونه کار می کند؟

هوای محیط از طریق فیلترهای هوا به کمپرسور می رسد. سپس هوا وارد غربال مولکولی (ستون های زئولیت) می شود و چرخه جذب را طی می کند، یعنی. فیلتراسیون. سیستم دریچه نیتروژن و ناخالصی ها را به بیرون آزاد می کند و اکسیژن غلیظ وارد مخزن ذخیره می شود. مخلوط اکسیژن-هوا که در حین کار گرم می شود (غلظت اکسیژن ۹۰٪ و بالاتر) از طریق کانول یا ماسک** متصل به بیمار عرضه می شود یا به تجهیزات اضافی متصل می شود (مثلاً برای تهیه کوکتل های اکسیژن).
تنفس اکسیژن در بیمارستان

نکاتی برای استفاده و مراقبت

در اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه قبل از استفاده از دستگاه حتما دستورالعمل ها را مطالعه کنید. اصل عملکرد دستگاه ها تقریباً یکسان است، اما ممکن است تفاوت های ظریف در کار وجود داشته باشد. دکمه های کنترل، محل مرطوب کننده و غیره.

روش استفاده از یک متمرکز کننده اکسیژن:

دستگاه را به برق وصل کنید. بسته به توصیه پزشک، حالت کار و قدرت را تنظیم کنید. اگر درمان طولانی است (بیش از نیم ساعت)، پس مطمئن شوید که آب کافی در مرطوب کننده وجود دارد – حداقل باید نیمی از مخزن باشد.
کانول یا ماسک تنفسی را به خروجی اکسیژن وصل کرده و درمان را شروع کنید.
بسته به وضعیت سلامتی و توصیه های پزشک، اکسیژن درمانی از ۱۵ تا ۲۰ دقیقه تا ۲۰ ساعت در روز طول می کشد. قبل از شروع اکسیژن درمانی لازم است با یک متخصص مشورت کنید.

نکات مفید در اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه

قبل از اجاره دستگاه اکسیژن ساز، توصیه می شود با پزشک مشورت کنید و در مورد جزئیات استفاده درمانی یا پیشگیری از دستگاه در خانه صحبت کنید. برنامه جلسات اکسیژن درمانی و مدت زمان آنها به صورت جداگانه انتخاب می شود. اگر این با توصیه یک متخصص در تضاد است، تنظیمات را به صلاحدید خود تغییر ندهید.
اکیداً توصیه نمی شود که حداکثر جریان را برای مدت طولانی تنظیم کنید. این می تواند منجر به عوارض جانبی و سایش زودرس دستگاه اکسیژن شود.
هنگام انتخاب مکان برای هاب، مناطق بزرگ و دارای تهویه مناسب را انتخاب کنید. توصیه می شود توپی را با مبلمان “زور” نکنید.
در موقع اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه بهتر است بدانید که دستگاه باید دور از باتری ها و سایر عناصر گرمایشی قرار گیرد.
فاصله متمرکز کننده تا هر قطعه مبلمان یا دیوار باید حداقل ۳۰ سانتی متر باشد این امر برای اینکه گازهای جدا شده آزادانه در فضا پراکنده شوند و در مناطق صعب العبور متمرکز نشوند ضروری است.
اگر متمرکز کننده توسط چندین بیمار استفاده شود، هر بیمار از یک ماسک / کانول جداگانه استفاده می کند.
برای عملکرد صحیح و ایمن دستگاه باید به طور مرتب رطوبت ساز را تمیز کرده و آب موجود در آن را تعویض کنید، لوله ها و کانول ها را تمیز و تعویض کنید و فیلترهای هوا را ضدعفونی یا تعویض کنید.
برای درمان طولانی مدت، باید از مرطوب کننده استفاده شود تا مجاری تنفسی بیمار خشک نشود.

از دستگاههای اکسیژن ساز در کجا استفاده می شود؟

هنگام اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه بهتر است بدانید که کپسول اکسیژن و متمرکز کننده های اکسیژن به روشی مشابه کار می کنند و اکسیژن غلیظ (تا ۹۵٪) را از هوای معمولی اتمسفر (به طور متوسط ​​۲۰٪ اکسیژن در هوا) تولید می کنند. با این تفاوت که دستگاه اکسیژن ساز، اکسیژن نامحدود تولید می کند.

اکسیژن کنسانتره و اجاره اکسیژن ساز جایگزینی هستند که می توان از آنها در خانه استفاده کرد. آنها بر اساس همان اصل سیلندرهای اکسیژن کار می کنند، اما فشرده تر و سبک تر هستند. وزن دستگاه اکسیژن ساز ۱۰-۲۰ کیلوگرم است و غلظت اکسیژن در خروجی اکسیژن ساز و همچنین در ژنراتور یا سیلندر اکسیژن به ۹۰-۹۵٪ می رسد. به عنوان یک قاعده، فشار خروجی تا ۰.۵ بار است که برای اکسیژن درمانی برای افراد بیمار و سالم کاملاً کافی است.

به دلیل راندمان و فشردگی بالا، متمرکز کننده های اکسیژن عمدتا در خانه برای اکسیژن درمانی، در موسسات پزشکی و برای تهیه کوکتل اکسیژن استفاده می شود.

از آنجایی که اجاره اکسیژن ساز در محله شهرک رضویه عمدتاً در خانه کاربردی تر است، مهم ترین ملاحظات هنگام انتخاب کنسانتره های اکسیژن جریان موثر اکسیژن، اندازه، سطح صدا و قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز است. با توجه به جریان اکسیژن خروجی، اکسیژن سازها به ۳ لیتری، ۵ لیتری، ۸ لیتری و ۱۰ لیتری تقسیم می شوند. شما می توانید با تندیس آنلاین تماس بگیرید و از خدمات نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز و مشاوره کارشناسان ما بهره مند شوید و همچنین در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

اجاره کپسول اکسیژن 

اجاره دستگاه ساکشن

اعزام آمبولانس خصوصی