اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی

اکسیژن سازها لوازم خانگی هستند که هدف آنها تولید اکسیژن برای مصرف کننده است. تندیس آنلاین با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در مناطق و محله های مختلف تهران مانند اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی به شما در دسترسی سریع کمک می کند.

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی

دستگاه اکسیژن ساز یک تجهیزات پزشکی است که برای اکسیژن درمانی هم برای اهداف پیشگیرانه و هم در درمان بیماری های جدی همراه با هیپوکسی طراحی شده است.

اصل عملیات

تغلیظ کننده اکسیژن خالص را از هوای اطراف تولید می کند. این به دلیل یک سیستم فیلتراسیون خاص اتفاق می افتد: با عبور از متمرکز کننده، هوا از گرد و غبار، باکتری ها، اتم های نیتروژن، آلرژن ها و سایر ناخالصی های بالقوه خطرناک پاک می شود و O2 خالص مرطوب شده از طریق تجهیزات تنفسی وارد بیمار می شود.

دستگاه اکسیژن ساز برای چیست؟

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی جهت اکسیژن درمانی برای بیماران تحت مراقبت های ویژه. در چنین مواردی، متمرکز کننده ها به طور مداوم برای مدت طولانی استفاده می شوند.

انجام اکسیژن درمانی بدون وقفه در منزل یا بیمارستان. این ممکن است برای تسکین شرایط حاد یا پیشگیری از آنها در تعدادی از بیماری ها ضروری باشد.

تقویت سیستم ایمنی و افزایش لحن کلی بدن. برای این منظور می توان از هاب ها در منزل، موسسات آموزشی، بیمارستان ها استفاده کرد. بسیاری از مردم در حال حاضر از هیپوکسی به هر شکلی رنج می برند، حتی بدون اینکه بدانند. با اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی، انجام تنها یک جلسه اکسیژن درمانی به افزایش نشاط و بهبود زمینه احساسی کمک می کند.

تولید کوکتل های اکسیژن در باشگاه های ورزشی، مراکز آرایشی و بهداشتی، موسسات کودکان، در منزل. این کوکتل ها مدت هاست که دیگر چیزی شگفت انگیز یا استثنایی نیستند، آنها را می توان به راحتی در هر مکانی تهیه کرد. این به یک متمرکز کننده اکسیژن و تجهیزات اضافی نیاز دارد.

انتخاب بهترین عملکرد در اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی

ظرفیت یک متمرکز کننده اکسیژن میزان جریان اکسیژنی را که ارائه می کند را نشان می دهد. اکسیژن ساز نیاز به پر کردن و هزینه های رفت و امد پی در پی ندارد. نشتی نمی دهد

به طور مشروط می توان متمرکز کننده ها را به ۴ گروه تقسیم کرد:

  • ۱-۳ لیتر در دقیقه: تجهیزات برای انجام کوتاه مدت اکسیژن درمانی دوره ای در خانه. همچنین می توان از آن برای تهیه کوکتل های اکسیژن استفاده کرد.
  • ۴-۶ لیتر در دقیقه: دستگاه های مورد استفاده برای جلوگیری از هیپوکسی و ایجاد کوکتل های اکسیژن در موسسات مختلف (مدارس، مهدکودک ها، مراکز زیبایی، سالن های زیبایی، باشگاه های بدنسازی و غیره). چنین تاسیساتی خانگی در نظر گرفته می شوند، اما برای استفاده مداوم در بیمارستان و خانه و همچنین ایجاد کوکتل های اکسیژن در مقادیر زیاد نیز مناسب هستند.
  • ۷-۱۰ لیتر در دقیقه: از این تغلیظ کننده ها برای اکسیژن درمانی مداوم در بیمارستان ها استفاده می شود. در صورت وجود چنین نیازی می توان آنها را در خانه خریداری کرد. برای خانه، معمولاً اگر یکی از اعضای خانواده بیماری جدی داشته باشد که نیاز به اکسیژن درمانی منظم دارد، متمرکز کننده هایی با این عملکرد خریداری می شود. اگر قدرت کافی در دسترس باشد، می توان از اجاره دستگاه اکسیژن در محله پیروزی، در ترکیب با دستگاه هایی برای تهویه غیرتهاجمی ریه استفاده کرد.
  • ۱۱-۱۵ لیتر در دقیقه: تجهیزات با چنین ظرفیتی بسیار تخصصی است، زمانی که بیمار نیاز به ارائه جریان ثابت O2 خالص دارد، در موسسات پزشکی استفاده می شود. چنین متمرکز کننده هایی به ونتیلاتورها، ایستگاه های اکسیژن، تاسیسات بیهوشی متصل می شوند. می تواند برای کمک به دو بیمار در یک زمان استفاده شود.

ارائه خدمات تندیس آنلاین:

خدمات آنلاین ما طیف گسترده ای از ژنراتورهای اکسیژن( اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله پیروزی ) را ارائه می دهد. در مجموعه ما می توانید مشاوره تخصصی دریافت کرده و دستگاه اکسیژن ساز را با قیمت مناسب خریداری و اجاره کنید. در اینستاگرام به ما بپیوندید و از طریق دکمه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

خدمات مرتبط:

اعزام آمبولانس خصوصی

اجاره اکسیژن ساز در تهران