اجاره کنسانتره اکسیژن در تهران و منطقه های آن.
در مجموعه ما می توانید دستگاه اکسیژن ساز ساخت آمریکا، چین، آلمان یا تایوان و … را برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله فردوسی رزرو کنید. تمامی دستگاه های ارائه شده از قابلیت اطمینان بالایی برخوردار بوده و قبل از تحویل به مشتری تحت بررسی فنی اجباری قرار می گیرند.

اجاره اکسیژن ساز در محله فردوسی

اگر برای یک دوره ۱ تا ۶ ماهه به اکسیژن درمانی نیاز دارید، مطمئناً اجاره دستگاه اکسیژن ساز سود بیشتری نسبت به خرید خود دارد.
تعمیر و نگهداری دستگاه های اکسیژن ساز در مراکز خدمات تخصصی ما انجام می شود. قبل از هر اجاره، دستگاه اکسیژن ساز تحت تشخیص، پردازش و استریل کردن کامل قرار می گیرد.

هر یک از دستگاه های اکسیژن ساز مجهز به کیت جدید و استریل برای اجاره و انجام اکسیژن درمانی می باشد.
تحویل دستگاه های اکسیژن ساز برای اجاره اکسیژن ساز در محله فردوسی همه روزه از ساعت ۱۱ الی ۱۹ انجام می شود. در صورت توافق قبلی، زمان تحویل ممکن است تغییر کند.
شامل می شود:
محبوب ترین دستگاه اکسیژن ساز برای پاسخگویی به تقاضاهای بالای بیماران و چالش های هزینه ای که ارائه دهندگان خدمات با آن مواجه هستند، در مجموعه ما موجود است. عرضه تا ۵ تا ۱۰ لیتر در دقیقه با غلظت بالای اکسیژن در همه انوع اکسیژن ساز.

چه کسی می تواند تجهیزات را اجاره کند

هم افرادی که شهروندتهران هستند و هم اشخاصی در شهرهای مختلف ایران می توانند به عنوان مستاجر عمل کنند و از خدمات ما بهره ببرند.

امضای قرارداد جهت اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله فردوسی

واقعیت انتقال تجهیزات با امضای قرارداد اجاره ثبت می شود. برای انعقاد قرارداد، افراد ملزم به ارائه مدرک شناسایی به عنوان یک شخص حقوقی یا حقیقی هستند.

حداقل مدت اجاره
کمترین میزان نگهدای دستگاه دو هفته می باشد اما عموما قرارداد اجاره برای مدت ۱ ماه منعقد می شود. اما اگر بعداً به این نتیجه رسیدید که دستگاه برای مدت طولانی تری مورد نیاز بیمار شما است، فقط باید اجاره ماه آینده را پرداخت کنید و قرارداد به طور خودکار برای یک دوره جدید تمدید خواهد شد.
در انعقاد قرارداد، علاوه بر اجاره ماه اول، باید یک سفته ضمانت جهت تضمین برگشت دستگاه را نیز امضا بفرمایید. مبلغ ضمانت از ۱۰ میلیون تا ۲۰ میلیون تومان است. بسته به مدل متمرکز کننده اکسیژن.
این ودیعه یک سپرده تضمینی است که در زمان بازگرداندن تجهیزات به طور کامل آن را پس می گیرید. در صورت خرابی یا خرابی تجهیزات، مبلغ لازم برای پوشش هزینه های تعمیر از کارمزد گارانتی کسر می شود.

پرداخت هزینه تحویل تجهیزات

هزینه تحویل تجهیزات (هزینه جابه جایی دستگاه اکسیژن ساز) برای اجاره اکسیژن ساز در محله فردوسی و کل تهران رایگان است اما در مناطق حاشیه و شهرهای اطراف شامل هزینه رفت و آمد خواهد شد.

برای صرفه جویی در زمان: اگر نیاز به تحویل فوری دارید، اما به دلیل مشغله رانندگان نمی توانیم آن را انجام دهیم، می توانید تجهیزات را از دفتر ما تحویل بگیرید. ما به بارگیری آن در خودروی شما در ساعات کاری روزهای هفته (و آخر هفته ها با توافق) کمک خواهیم کرد.

دستورالعمل استفاده از دستگاه

تحویل تجهیزات توسط یک پیک ساده انجام نمی شود، بلکه توسط کارمند شایسته فروشگاه ما انجام می شود. او نه تنها تجهیزات را بلند می کند و آن را بر بالین کاربر نصب می کند، بلکه آن را در شرایط کار قرار می دهد و به او در مورد عملکرد دستگاه آموزش می دهد و به تمام سوالات احتمالی پاسخ می دهد.

علاوه بر این، در صورت داشتن هر گونه سوال جهت اجاره اکسیژن ساز در محله فردوسی و دیگر مناطق تهران، همیشه می توانید با تماس با شماره ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  از خدمات پشتیبانی مشتریان ما استفاده کنید.

مجموعه رایگان لوازم تنفسی

علاوه بر یک متمرکز کننده اکسیژن، لوازم جانبی تنفسی برای اکسیژن درمانی ضروری است. برای راحتی شما مجموعه ای را گردآوری کرده ایم که شامل هر آنچه شما نیاز دارید را شامل می شود. آن شامل:

  •  یک لیوان آب مقطر، که باید به دستگاه اکسیژن ساز وصل شود تا اکسیژن عرضه شده به کاربر مرطوب شود.
  •  ماسک صورت اکسیژن یا کانول بینی؛
    فکر نکنید که در اجاره اکسیژن ساز در محله فردوسی، همان لوازم بیمار قبلی را اکسیژن دریافت می کنید. همیشه لوازم یکبار مصرف کاملاً جدید و مهر و موم شده را دریافت خواهید کرد. در پایان دوره اجاره ما فقط دستگاه اکسیژن ساز را پس می گیریم، آنرا استریل و سرویس می کنیم و به همراه لوازم جانبی مورد نیاز تحویل بیمار جدید می دهیم. جهت اطلاع از خدمات شرکت در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

مراقبت های بعد از عمل آی وی اف

متخصص قلب

Rate this page