آمبولانس خصوصی

اورژانس آنلاین

اورژانس آنلاين

شما نمی توانید پیش بینی کنید که چه زمانی ممکن است شرایط اضطراری رخ دهد،اما فرقی نمی‌کند.کجا کار می‌کنید، دفاتر، مدارس، سازمان‌های شرکتی، کارگاه‌ها، شرکت‌های ساختمانی یا حتی در خانه. حوادث و حوادث اضطراری می توانند.در هر زمان و هر روز اتفاق بیفتند،اورژانس آنلاین کمک رسان شما خواهد بود.

اورژانس آنلاین

سوال این است که چقدر برای مدیریت و درمان شرایط اضطراری آمادگی دارید؟

مراقبت های اورژانسی بلافاصله به مصدوم بعد از حادثه ارائه می شود. هدف از کمک های اولیه به حداقل رساندن آسیب و ناتوانی در آینده است. در موارد جدی، تماس با اورژانس آنلاین وکمک های اولیه ممکن است.برای زنده نگه داشتن قربانی ضروری باشد.

مرکز تماس اضطراری ۲۴ ساعته

کمک اور‍انس، مراقبت از لحظه شروع درخواست اضطراری آغاز می شود. چه با خط تلفن اورژانس ما تماس بگیرید یا درخواستی را با استفاده از برنامه واتساپ برای ما ارسال کنید، یک تیم پزشکی آماده است تا فوراً یک گروه کارشناس را اعزام کند، مرکز آمبولانس خصوصی ما در حالی که پشتیبانی کمک های اولیه تلفنی و اطمینان خاطر را ارائه می دهد، می تواند حتی شدیدترین شرایط را آرام کند. . تماس با مجموعه ما با شماره ۰۲۱۲۲۶۱۵۰۵۳ قابل دسترسی است. سایت تندیس آنلاین را جهت سرویس رسانی اورژانس آنلاین جستجو کنید.

خدمات اولین پاسخگوی پزشکی

tandis دارای بهترین شبکه پاسخ دهی اور‍‍‍ژانس آنلاین در تهران است.که شامل پزشکان، پرستاران و امدادگران، که برای ارائه کمک های اولیه و حمایت از زندگی در شرایط اضطراری مختلف از جمله

  • بیماری ناگهانی
  • آتش سوزی
  • تصادفات جاده ای
  • بیماری های قلبی و تنفسی

غیره آموزش دیده و گواهینامه دریافت کرده اند، می باشد.

پاسخ دهندگان اور‍ژانس خصوصی ما در تهران اولین کسانی هستند.که به لطف برنامه های فناوری تلفن همراه ، اغلب در عرض چند دقیقه به صحنه می رسند. آنها مجهز به کیت پزشکی می باشند. و می توانند بیماران را در صحنه، درمان و تثبیت کنند.و در صورت نیاز آنها را برای جا به جایی آماده کنند.

خدمات آمبولانس اضطراری در تهران

هنگامی که بیمار نیاز به انتقال از خانه به بیمارستان، کنار جاده به بیمارستان، یا بیمارستان به بیمارستان دارد، مرکز آمبولانس خصوصی ما آماده کمک است. اورژانس آنلاین با وسایل نقلیه کاملاً مجهز که در مکان‌های مختلف مستقر هستند، بیماران از حمل و نقل پزشکی سریع و نجات‌بخش مطمئن می‌شوند. تیم حمل و نقل آمبولانس ما تضمین می کند.که مراقبت های با کیفیت ارائه شده توسط بهترین تجهیزات در صحنه اورژانس بدون وقفه تا زمان تحویل بیمار به بیمارستان ادامه می یابد.

برنامه بیمارستان آماده اورژانس

هر بیمارستانی برای هر موقعیت اورژانسی مناسب نیست. ما با بیمارستان آماده اورژانس ارتباط برقرار می کنیم.و همچنین با مؤسسات پزشکی منتخب همکاری می کنیم.تا بیماران را از مراقبت با کیفیت و بدون تأخیر اطمینان دهیم. بیمارستان های آماده پذیرش،  بر اساس معیارهای سختگیرانه بررسی شده اند.و نشان اعتماد به آنها اعطا شده است. مشترکین tandis می توانند.اطمینان خاطر داشته باشند.که یک درخواست اضطراری را از طریق اورژانس آنلاین با مراقبت کامل از پایان به انتها با کیفیت ارائه می دهیم. برای گرفتن خدمات از بیمارستان برای مسائل اضطراری، به tandisonline.com@gmail.com ایمیل بزنید.

ارزیابی آمادگی اضطراری

هنگامی که یک وضعیت اضطراری رخ می دهد، اقدامات انجام شده در چند دقیقه اول توسط افراد حاضر می تواند.تفاوت بین زندگی و مرگ باشد. شرکت‌ها، املاک مسکونی و گردهمایی‌ها مانند مراکز خرده‌فروشی و مراکز رویدادها باید یک طرح اضطراری و اعضا/کارکنانی داشته باشند. که برای اجرای آن آموزش دیده باشند.و آمبولانس استقرار مشکلات به وجود آمده در این راستا را رفع می سازد. تجهیزات مختلف و ضروری، کیت های کمک های اولیه، دستگاه های کمک تنفسی و … را نصب و نگهداری می کنیم.

پوشش رویدادها

ما با ارائه سرویس جهت رویداد های مختلف و مناسب با حادثه ی به وجود آمده، ما در اورژانس آنلاین ایمنی را در اتفاق رخ داده.پوشش می دهیم. با انواع وسایل نقلیه اورژانس بزرگ و کوچک و شبکه ای از اولین پاسخ دهندگان پزشکی که در اختیار داریم، می توانیم.تیم پاسخگویی متناسب با قالب و تجهیزات مخصوص رویداد به شما ارائه دهیم.

مجموعه پزشکی درمانی تندیس آنلاین آماده سرویس رسانی جهت اعزام آمبولانس خصوصی، اجاره تجهیزات پزشکی و کلیه خدمات درمانی می باشد. در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

آمبولانس زمینی

آمبولانس نوزادان

مقالات مرتبط:

آمبولانس ICU

بهترین آمبولانس خصوصی در تهران