۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳

 

کارشناس تغذیه و رژیم درمانی :

متخصص تغذیه به شما در موارد زیر کمک می کند :

مشاوره و رژیم درمانی برای رژیم‌های لاغری، چاقی، ورزشکاری رژیم غذایی بیماری های دیابت، قلبی عروقی، گوارشی، کلیوی
تغذیه در دوران بارداری, شیردهی، کودکی و نوجوانی و رژیم غذایی تعیین جنسیت نوزاد قبل از بارداری

تغذیه کودکان از ۶ ماهگی تا یک سالگی

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

وقتی کودک به سن ۶ ماهگی می رسد نگرانی بسیاری از مادران، نحوه شروع غذای کمکی است. اینکه ابتدا از کدام ماده غذای شروع کنند و چه مقدار باید به کودکشان غذا دهند تا کودک دچار اضافه وزن و یا سوتغذیه نشود. متخصص تغذیه به اکثر سوالات مادران عزیز در این زمینه پاسخ داده می شود. تغذیه تکمیلی کودکان از ۶ ماهگی به بعد .

تغذیه مناسب کودکان در سنین مدرسه 

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

تغذیه سالم و مناسب در دوران مدرسه در رشد، سلامت و قدرت یادگیری کودکان نقش بسزایی دارد. برنامه غذایی در این سنین باید متنوع با انتخاب غذاهایی با چگالی بالای مواد مغذی و میزان کافی انرژی تنظیم شود. مطالعه بیشتر درباره تغذیه کودکان در سنین مدرسه و مشاوره با متخصص تغذیه تندیس آنلاین به شما کمک خواهد کرد .

تغذیه در دوران بارداری

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

در دوران بارداری ممکن است مادران عزیز در اثر ویار بارداری یک سری از مواد غذایی خاص را نتوانند مصرف کنند و یا دچار مشکلاتی مانند یبوست، سوزش سر دل و.. شوند. در مقاله زیر توصیه های غذایی در دوران بارداری و راهکارهای غذایی برای درمان مشکلات دوران بارداری توضیح داده می شود. توصیه های تغذیه ای در دوران بارداری توسط متخصص تغذیه

تغذیه در دوران یائسگی

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

متخصص تغذیه تندیس آنلاین

بعضی از زنان در دوران یائسگی تجاربی مانند گرگرفتگی را تجربه می کنند. متخصص تغذیه تندیس آنلاین که می توانند به کاهش عوارض دوران یائسگی کمک کنند توضیح می دهد. مشکلات دوران یائسگی و توصیه های تغذیه ای در این دوران .

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.