اجاره دستگاه ساکشن

اجاره دستگاه ساکشن

 

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

اجاره دستگاه ساکشن خانگی :

اجاره دستگاه ساکشن خانگی توسط تندیس آنلاین: وسیله طبی برای بیمارانی است که به علت ترشح و تجمع خون و عفونت در مجاری تنفسی و عدم توانایی در دفع این مایعات امکان خفگی شان وجود دارد .

اجاره دستگاه ساکشن:

دستگاه های پزشکی هستند که به وسیله پمپ مکش و با به وجود آوردن خلا سبب ایجاد فشار منفی شده و مایعات و هوا را مکش می کند.و برای بیرون کشیدن یک سری مایعات و مخاط های ناخواسته بیمار ، ساکشن تراشه، پاک سازی و تخلیه مخاط از دهان و گلو و…مورد استفاده قرار می گیرند.

ادامه :

دستگاه ساکشن خانگی شامل یک دستگاه پمپاژ برقی الکترونیکی است.که قادر می باشد انواع مایعات ترشح شده در ناحیه گلو را خارج سازد. ودر داخل مخزن شیشه ای تعبیه شده در کنار دستگاه ذخیره می کند. دستگاه دارای پیچ تنظیم قدرت مکش می باشد.که شما به راحتی می توانید مناسب با وضعیت بیمار قدرت مکندگی دستگاه را تنظیم کنید. همچنین دستگاه دارای یک فیلتر HPEA می باشد.که مانع از ورود ترشحات و مایعات به داخل دستگاه می شود.

اهمیت اجاره دستگاه:

نگهداری بیمار در منزل منوط به یادگیری آموزش های اصولی و داشتن وسایل و امکانات مورد نیاز می باشد . هزینه های سرسام آور نگهداری بیمار در بیمارستان و جو ناسالم آن می تواند.برای بیمار و خانواده او از نظر روانی و مالی مشکلاتی را به همراه داشته باشد . اگر فرد بیماری را در خانواده خود دارید که نیاز به اجاره دستگاه می باشد.می توانید با اجاره کردن دستگاه از مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین، وبا صرفه جویی در هزینه ها نسبت به بستری کردن بیمار در بیمارستان باعث افزایش آرامش بیمار خود در محیط منزل شوید.

موارد کاربرد و اجاره دستگاه ساکشن خانگی :

استفاده از چنین دستگاه‌هایی معمولاً توسط پزشک تجویز می‌شود. اما به‌طور کلی :
• اگر سرفه‌های طولانی‌مدتی دارید.که خلط را در لوله‌های تنفسی خود احساس می‌کنید؛ امکان استفاده از چنین تجهیزاتی را دارید.
• همچنین افرادی که به تشخیص پزشک متخصص دارای ترشحات مشکوک معده یا سیستم تنفسی فوقانی هستند؛ ملزم به استفاده از دستگاه ساکشن خانگی طی چند هفته خواهند بود.
ی همچنین بسیاری از افرادی که دچار کاهش ظرفیتی حیاتی یا اشباع اکسیژن در ریه‌ها می‌شوند؛ با بهره‌گیری از چنین سیستم‌هایی بهبود می‌یابند.

انواع دستگاه ساکشن خانگی :

این دستگاه در دو مدل تک شیشه و دو شیشه باکیفیت عرضه می شود. بیمار باید پیش از خرید دستگاه ساکشن پزشکی خانگی به تک شیشه ای یا دو شیشه ای بودن آن توجه نمایند و با توجه به نیاز خود آن را خریداری کنند.
بیمارانی که دارای وضعیت بهتری هستند می توانند از ساکشن های تک شیشه ای و بیمارانی که دارای وضعیت حساس تر هستند بهتر است از ساکشن دو شیشه استفاده کنند.

• اجاره دستگاه  تک شیشه:

دستگاه تک شیشه ای برای بخش هایی از بدن به کار برده می شود که احتیاج به قدرت زیادی ندارند مثل ریه، گوش و بخش هایی که بافت نرم دارند.

• اجاره دستگاه  دو شیشه:

دستگاه دو شیشه ای برای قسمت هایی از بدن به کار برده می شود که دارای عفونت بالایی باشند مانند شکم.

تندیس آنلاین :

دستگاه های ساکشن موجود در مرکز ما به بیماران بستری در منزل کمک می کنند.تا با آرامش بیشتری این دوران را سپری کنند. وجود موتورهای قوی که هر گونه بو و مواد آلوده را از ریه ها و دهان بیمار خارج می کند و از وارد شدن آن در اندام های داخلی و یا ریخته شدن آن به داخل اتاق جلوگیری می کند، از ویژگی های این محصول به شمار می آید. مرکز خدمات پزشکی ندیس آنلاین برای اجاره دستگاه ساکشن خانگی بهترین نوع این محصول را انتخاب کرده.و در اختیار شما قرار داده است. این دستگاه ها از فناوری های هوشمند برای انجام کارهای خود استفاده می کنند.

کافیست با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید .

از دیگر خدمات تندیس آنلاین اعزام آمبولانس خصوصی به محل می باشد .

ما را دراینستاگرام دنبال کنید.

دستگاه ساکشن تک شیشه

اجاره دستگاه ساکشن

دستگاه ساکشن دو شیشه

اجاره دستگاه ساکشن