متخصص شنوایی سنجی تندیس آنلاین

متخصص شنوایی سنجی تندیس آنلاین

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

متخصص شنوایی سنجی تندیس آنلاین :

شنوایی شناس یا ادیولوژیست کیست Audiologist  است متخصص شنوایی سنجی تندیس آنلاین در زمینه تشخیص، شناسایی، درمان و نظارت بر بیماری های دستگاه شنوایی و دهلیزی سیستم شنوایی افراد. همچنین از دیگر حوزه های فعالیت شنوایی شناس می توان به مدیریت،درمان مشکلات شنوایی و تعادل اشاره کرد. تجویز سمعک ، فیتینگ و دیگر وسایل کمک شنوایی در بیماران با عارضه کم شنوایی نیز بر عهده آنها می باشد. در زمینه کاشت حلزون شنوایی و برنامه ریزی پُرتز کاشت حلزون نیز مهارت داشته و مشاوره نیز ارائه می دهند.

ادیولوژیست ( شنوایی سنجی تندیس آنلاین ) کیست و چه وظایفی دارد؟

در خانواده هایی که به تازگی تشخیص کم شنوایی در نوزادان آنها داده شده است ادیولوژیست وظیفه مشاوره به این افراد را دارد. شاید این سوال برای شما هم پیش آید که ادیولوژیست کیست و چه وطیفه ای دارد؟ آموزش مهارت در ارتباط با دیگران و برای سازگاری با کم شنوایی اکتسابی در افراد بزرگسال نیز جزء وظایف ادیولوژیست یا شنوایی شناس می باشد.

متخصص شنوایی سنجی تندیس آنلاین :

مشارکت در برنامه هایی همانند اجرا و برنامه ریزی برنامه های حفظ شنوایی فردی و صنعتی، غربالگری نوزادان در زمان تولد، غربالگری سیستم شنوایی، پیشگیری از کم شنوایی و ساخت و فیتینگ تجهیزات شنوایی نقش مهمی را داراست.

حیطه های فعالیت شنوایی سنجی تندیس آنلاین :

شنوایی شناس حفاظت و پیشگیری
شنوایی شناس توانبخشی
شنوایی شناس تشخیصی
شنوایی شناس حفاظت و پیشگیری
همانطور که از عنوان این شاخه پیداست بیشتر بر پیشگیری از آسیب و ایجاد معلولیت در سیستم شنوایی متمرکز می باشد. دراین شاخه بر اساس روشی به نام غربالگری (Screening) که در سطوح مختلفی هم انجام می پذیرد اقدام می شود.

سطوح غربالگری در شنوایی سنجی تندیس آنلاین شامل :

در کاخانه ها و مکان های صنعتی شلوغ
برای نوزادان قبل از تولد، مهد کودک ها و مدرسه ها
مکان های نظامی و همچنین انتظامی
انجام پروژه های بررسی میزان آلودگی صوتی، مشخص کردن نقاط مجاز و غیر مجاز
حضور در برنامه هایی در جهت ارائه راه کارهای کاهش و کنترل اصوات
اجرای برنامه های حفاظت شنوایی

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

متخصص شنوایی سنجی تندیس آنلاین

متخصص بیماری های عفونی