متخصص جراحی عمومی تندیس آنلاین

متخصص جراحی عمومی تندیس آنلاین

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس (دستگاه گوارش, پستان, شکم و لگن)

آشنایی با متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس

جراحی یکی از شیوه‌های درمانی در پزشکی است. در این روش معمولاً از برش برای برداشتن بخشی از بدن ) مانند کیسه صفرا، لوزه یا آپاندیس) یا بافت عفونی یا سرطانی و یا کارگذاشتن وسیله‌ای (مانند پروتز یا دریچه مصنوعی) یا دستکاری و اصلاح نقصی (مانند دوختن آنوریسم یا باز کردن رگ( استفاده می‌شود. به احتمال قوی جراحی همزمان با پیدایش پزشکی بوجود آمده است.

 متخصص جراحی عمومی چه کسی هست؟

به فردی که توانایی انجام صحیح جراحی را دارد،دکتر جراح یا متخصص جراحی عمومی می گویند.

جراحی ها انواع مختلفی دارند از جمله:

جراحی قلب، جراحی مغز و اعصاب، جراحی زنان و زایمان، جراحی زیبایی و … که هر کدام را فوق تخصص جراحی عمومی آن رشته انجام می دهد.

متخصص جراح عمومی باید به بیمارانش آرامش داده و اعتماد و اطمینان آنها را برانگیزد. او باید فشار کاری زیادی را تحمل کرده.و تصمیمات درست و سریعی بگیرد. جراح باید دانش زیاد و عمیقی در حوزه های مختلف علوم پزشکی به ویژه فیزیولوژی، بیوشیمی، پاتولوژی و آناتومی داشته باشد.

کار جراح سنگین و دشوار است. ساعت کار جراح معمولا طولانی است و گاهی در روزهای تعطیل و شب ها نیز ادامه می یابد. بسیاری از جراحان طبق مقررات باید در بخشی از ساعات غیرکاری هم در دسترس باشند. بنابراین ورود به این شغل (متخصص جراحی عمومی ) نیازمند روحیه ای خستگی ناپذیر است.

کار متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس چیست ؟

جراح عمومی (general surgeon ) برخلاف نامش، تخصص جراحی‌ای است که بر اندام‌های شکمی (مانند روده‌ها) تمرکز دارد،.که شامل مری، معده، روده کوچک، روده بزرگ، کبد، لوزالمعده، کیسه صفرا

و مجراهای صفرا، و اغلب غده تیروئید (به نسبت میزان دسترسی به متخصصان جراحی سر و گردن) می‌شود. متخصص جراح عمومی همچنین با بیماری‌های دربردارنده ی پوست، پستان، و فتق سروکار دارد. آن‌ها عمدتاً با تنه سروکار دارند .

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

متخصص جراحی عمومی بیمارستان تندیس

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله جهاد