متخصص ارتوپد

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

ارتوپد یک تخصص پزشکی است

ارتوپد یک تخصص پزشکی است که به روی تشخیص، اصلاح، پیشگیری و درمان بیماران مبتلا به ناهنجاری اسکلتی- اختلالات استخوان، مفصل، عضله، رباط، تاندون، عصب و پوست- تمرکز دارد.

به پزشکان متخصص این حوزه جراح ارتوپد یا ارتوپدیست می گویند.

مرکزخدمات پزشکی تندیس آنلاین سعی دارد.تا با معرفی بهترین جراح ارتوپد در تهران ،شما عزیزان را در جهت تشخیص و درمان مشکلات مربوط به سیستم عضلانی اسکلتی اعم از شکستگی و در رفتگی، پارگی رباط‌ها، پیچ خوردن و رگ به رگ شدن مفاصل ، بیرون زدگی دیسک، سیاتیک، کمردرد، اسکولیوز، آرتریت روماتوئید یا روماتیسم ، صدمات وارده به تاندون‌ها، کشیدگی عضلات، بورسیت و ساییدگی غضروف‌ها ، کوتاهی و کجی پا، پینه پا، پا پرانتزی، زانوی ضربدری و نابرابر بودن طول دو پا ،انحراف شست، آرتروز و پوکی استخوان، تومور استخوان، دستروفی عضلانی و فلج مغزی ، و ناهنجاری انگشتان دست و پا و اختلالات رشد ، صدمات ناشی از ورزش یا کارو… را یاری کند .

جراح ارتوپد چه نوع جراحی‌هایی انجام می‌دهد؟

• آرتروسکوپی: روشی که با استفاده از دوربین‌ها و تجهیزات خاص آن، می‌توان مشکلات درون مفاصل را مشاهده کرد.و سپس بیماری را تشخیص داد و درمان کرد.
• فیوژن یا همجوشی: یک فرایند همجوشی است که در آن استخوان‌ها با پیوند استخوانی و ابزارهای داخلی، به هم پیوند می‌خورند.(مانند میله‌های فلزی) تا به یک تک استخوان محکم تبدیل شوند.
• تثبیت داخلی: روشی که با استفاده از صفحات فلزی، پین‌ها یا پیچ‌ها تکه‌های شکسته‌ی استخوان را در یک موقعیت مناسب نگه می‌دارد.
• تعویض مفصل (جزئی، کلی و بازبینی): زمانی که یک مفصل آسیب‌دیده برداشته.و به جای آن یک مفصل مصنوعی به نام پروتز قرار داده می‌شود.
• استئوتومی: اصلاح ناهنجاری‌های استخوان با برش و جابجا کردن استخوان
• ترمیم بافت نرم: ترمیم بافت‌های نرمی مانند تاندون‌ها یا رباط‌های پاره شده

بهترین جراحان متخصص ارتوپد در تهران

بهترین جراحان متخصص ارتوپد در تهران در مجموعه تندیس آنلاین، در تلاش برای بهبود مراقبت از بیمار و رسیدن به نتایج درمانی مناسب متعهد به تحقیق و نوآوری هستند. مهارت‌های جراحی، تجربه و دانش این پزشکان می‌تواند به شما کمک کند تا به سبک زندگی فعال خود بازگردید. این مجموعه با ارائه‌ی تکنیک‌های جدید جراحی و پیوند اجزای پروتزی و مصنوعی، به صورت ایمن و مؤثر مشکلات بالقوه را قبل از اینکه بالفعل شده.و از دست خارج شوند اصلاح می‌کند. در مجموعه تندیس آنلاین همیشه بهترین پزشکان در انتظار شما هستند.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.