۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

اهمیت اجاره ویلچر :

اجاره ویلچر یکی از مسائلی است ممکن است ذهن بسیاری از بیماران حرکتی و حتی خانواده های آن ها را به خود درگیر کرده باشد. مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین انواع ویلچر ها را با ویژگی های متفاوتی در سایت قرار داده است.و کار را برای کسانی که می خواهند ویلچر اجاره کنند راحت کرده است. ویلچرها قابلیت جمع شدن دارند و برای حمل و نقل و قرار دادن در ماشین راحت تر است و حجم کمتری را اشغال می کند که این موضوع یکی از مسائل مهم در ساخت انواع ویلچرها می باشد.


ویلچر ها قیمت های بسیار بالایی دارند و گاها خرید آن ها برای افراد بسیار سخت است و یا امکان پذیر نیست. اجاره ویلچر به شما کمک می کند تا با پرداخت هزینه ای کمتر ویلچر مورد نظر خود را با توجه به نیازی که از یک ویلچر دارید برای تعداد روزی مشخص اجاره کنید.

انواع مختلف :

ویلچرها انواع مختلفی دارند که هرکدام از آن ها برای دسته ای از معلولین و بیماران کاربرد دارد. به طور کلی ویلچر ها به دو دسته کلی  دستی و  برقی تقسیم می شوند.

• اجاره ویلچر دستی

اجاره ویلچر دستی برای کسانی که نیاز به جا به جایی دارید اما توانایی حرکت را ندارد مورد استفاده قرار می گیرد. به این ولچرها صندلی چرخ دار هم گفته می شود. همه‌ی ویلچرها و همچنین ویلچرهای دستی باید توانایی تحمل وزن های بالا را داشته باشند.به همین منظور ویلچرهای دستی از جنس فولاد هستند.و تحمل وزن بالا در آن ها باعث می شود دچار مشکل نشوند.
جنس بدنه ویلچر دستی از نوع استیل روکش کروم است که وزنی حدود ۱۴ کیلوگرم دارد. ویلچر و یا صندلی چرخ دار دستی، شامل زیرپایی و زیر دستی است که برای راحتی فرد این زیردستی ها و زیرپایی ها به صورت محرک تعبیه شده است و قابل تنظیم است.

اجاره ویلچر برقی

که یکی از انواع وسایل حرکتی است، برای بیماران و جانبازان و معلولین در نظر گرفته شده است. ویلچرهای برقی وزن بالایی ندارند و این موضوع باعث شده است.که جابه جایی آن ها آسان شود. صندلی های چرخ دار برقی نسبت به نوع دستی آن ها راحت تر است.

ویلچرهای برقی شارژی هستند و باید آن ها را برای حرکت شارژ کرد. اگر شارژ ویلچر کامل باشد می توان حدود ۴۰ کیلومتر پیمایش داشته باشد. ویلچرهای برقی هم مانند ویلچر های دستی جایی برای استراحت دست و پا دارند که قابل تنظیم است.

مزایای اجاره ویلچر از وبسایت تندیس آنلاین

اجاره تجهیزات بیمارستانی از این وب سایت مزایای زیادی برای شما خواهد داشت .
• یکی از مهم ترین مزایای اجاره تجهیزات بیمارستانی از تندیس آنلاین این است که شما می توانید با کمترین هزینه ممکن اقدام به اجاره ویلچر و سایر تجهیزات بیمارستانی مورد نیاز خود کرده و نیازی نیست که هزینه زیادی را برای خرید اینگونه لوازم و تجهیزات پرداخت کنید.

دومین مزیت

• دومین مزیت اجاره ویلچر از وب سایت تندیس آنلاین این است که این وب سایت به صورت کامل کیفیت محصولات خود را تضمین می کند که شما می توانید نهایت اطمینان را نسبت به کیفیت آنها داشته باشید.
• مزیت آخر اجاره ویلچر از این وب سایت این است که شما می توانید برای هر مدت زمانی که نیاز داشتید.این ویلچرها و تجهیزات بیمارستانی را اجاره کنید، شما می توانید به صورت یک یا چند روزه، یک یا چند هفته ای و حتی چند ماهه این محصولات را اجاره کنید. برای اجاره تجهیزات بیمارستانی از تندیس آنلاین کافی است با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید.تا همکاران ما راهنمایی های لازم را درومورد شرایط اجاره ویلچر به شما عزیزان ارائه دهند .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

ما را در اینستاگرام جستجو کنید .