مقالات مربوط به اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز EMG

دستگاه اکسیژن ساز EMG
۵
(۲)

هدف از این وبلاگ انتخاب مناسب و استفاده بهینه برای دسترسی به اکسیژن درمانی و کاهش مرگ و میر ناشی از هیپوکسی و دیگر بیماری های تنفسی است. ما به شما دستگاه اکسیژن ساز EMG تایوانی را پیشنهاد می دهیم.

دستگاه اکسیژن ساز EMG چیست؟

این دستگاه تولید اکسیژن  حرفه ای در زمینه تجهیزات پزشکی است.که با داشتن کمپرسور بسیار قوی و خلوص اکسیژن بالایی که ارائه می دهد، مورد توجه بیماران بیشماری قرار گرفته است.

اکسیژن رسانی دستگاه اکسیژن ساز چگونه است؟

دستگاه اکسیژن ساز پزشکی EMG بر اساس اصل جذب سریع نوسان فشار کار می کند که در آن نیتروژن با استفاده از مواد معدنی زئولیت که آن را جذب می کنند.از هوا خارج می شود.و گازهای دیگر را عبور می دهد.و اکسیژن را به عنوان گاز اولیه باقی می گذارد.
ترکیب هوا (۷۸٪ نیتروژن، ۲۱٪ اکسیژن و ۱٪ گازهای دیگر مانند دی اکسید کربن، آرگون و غیره) به وضوح نشان می دهد که هوا عمدتاً از دو گاز تشکیل شده است: نیتروژن و اکسیژن (با هم ۹۹٪). اگر نیتروژن از هوا حذف شود، گاز اولیه باقیمانده اکسیژن با خلوص حدود ۹۰-۹۵ درصد خواهد بود.

اصل کار دستگاه اکسیژن سازEMG

یک متمرکز کننده اکسیژن دارای یک کمپرسور هوا، دو سیلندر پر از گلوله های زئولیت، یک مخزن یکسان کننده فشار و دریچه ها و لوله ها است. در طول نیم چرخه اول، سیلندر اول هوا را از کمپرسور دریافت می کند.که حدود ۳ ثانیه طول می کشد. در این مدت فشار در استوانه اول از اتمسفر به چند برابر فشار معمولی جوی (حدود ۲۰ psi) افزایش می یابد.و زئولیت با نیتروژن اشباع می شود.

مطالب پیشنهادی:

بهترین برندهای دستگاه اکسیژن ساز

بهترین اکسیژن ساز خانگی

دستگاه اکسیژن ساز EMG

دستگاه اکسیژن ساز تایوانی

ادامه عملیات اکسیژن رسانی

در دستگاه اکسیژن ساز EMG با رسیدن سیلندر اول به اکسیژن خالص (مقادیر کمی آرگون، CO2، بخار آب، رادون و سایر اجزای جزئی جوی وجود دارد.) یک دریچه باز می شود و گاز غنی شده با اکسیژن به مخزن یکسان کننده فشار جریان می یابد که به شیلنگ اکسیژن بیمار متصل می شود. . در پایان نیمه اول چرخه، هوای کمپرسور به سیلندر ۲ هدایت می شود. فشار در سیلندر اول با حرکت اکسیژن غنی شده به مخزن کاهش می یابد و به نیتروژن اجازه می دهد تا دوباره به گاز دفع شود.
در قسمتی از نیمه دوم چرخه، موقعیت سوپاپ دیگری تغییر می کند تا گاز سیلندر اول را به اتمسفر محیط بازگرداند و غلظت اکسیژن در مخزن یکسان کننده فشار را از حدود ۹۰ درصد کاهش دهد. فشار در شیلنگ که اکسیژن را از مخزن اکولایزر می رساند توسط یک شیر کاهش فشار ثابت نگه داشته می شود. و این گونه اکسیژن خالص توسط ماسک اکسیژن و یا نازال قابل دریافت می شود.

مشخصات

دستگاه اکسیژن ساز تایوانی ای ام جی دارای کیفیت ساخت مناسب و قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز EMG بسیار عالی و با ظاهری زیبا و وزن تقریبی ۱۷ کیلو گرم است. این دستگاه جزئی از تجهیزات کمک تنفسی است که قادر به تولید میزان اکسیژن از ۱ تا ۵ لیتر در دقیقه می باشد. آن را میزان صدای کم در طول شبانه روز می توانید استفاده کنید و با وجود فیلتر جذب میکرو باکتری و غبار جای نگرانی برای فیلتر وجود ندارد و مجهز به سنسور خلوص اکسیژن،دسترسی آسان جهت تعویض فیلترها است.

دستگاه اکسیژن ساز EMG

دستگاه اکسیژن ساز EMG

در نهایت ویژگی های کلی دستگاه اکسیژن ساز ای ام جی تایوانی عبارتند از:

 • وزن: تقریبا ۱۷ کیلو گرم
 • ابعاد:  ۱۶.۵*۱۵سانتی متر
 • میزان صدای دستگاه: بین ۴۸ تا ۵۰ دسی بل
 • خلوص اکسیژن: ۹۳ تا ۹۵ درصد
 • میزان اکسیژن دهی در دقیقه: از۱ تا ۵ لیتر در دقیقه
 • دارای سنسور آلارم خلوص اکسیژن
 • دسترسی آسان برای تعویض فیلترها
 • دارای آلارم افت فشار و خلوص اکسیژن
 •  مصرف برق بهینه نسبت به بقیه اکسیژن سازها
 • دارای LCD عملکرد و زمان سرویس دستگاه
 • دارای فیلترهای ضد باکتری و گردوغبار

شما می توانید برای اجاره دستگاه اکسیژن ساز EMG در هر ساعت از شبانه روز با ما تماس بگیرید. تا کارشناسان ما در اسرع وقت دستگاه را در منزل تحویل شما دهند. تکنسین های تندیس آنلاین دستگاه را برای شما نصب و راه اندازی دستگاه اکسیژن ساز می کنند و آموزش های لازم را خدمت تان ارائه می کنند. شما می توانید با مطالعه دیگر صفحات وب سایت ما و پیگیری صفحه اینستاگرام تندیس از دیگر خدمات مجموعه آگاهی یابید.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۲

بازگشت به لیست