مقالات مربوط به اکسیژن ساز

شارژ دستگاه اکسیژن ساز

شارژ دستگاه اکسیژن ساز
۵
(۱)

اکسیژن سازهای قابل حمل بسته به باتری و شرکت تحت گارانتی قیمت های متفاوتی دارد. آن ها معمولا تولیدات شرکت های خارجی هستند. شارژ دستگاه اکسیژن ساز می تواند هم از طریق فندک ماشین و هم برق خانگی انجام شود و به بیمار قابلیت جا به جایی آسان را خواهد داد.

شارژ دستگاه اکسیژن ساز

در گذشته، شرایط مزمن رایج مانند COPD یا آمفیزم به این معنی بود که بقیه عمر خود را در خانه با دستگاه اکسیژن ساز سپری کنید. تا به تنفس شما کمک کند. اکسیژن ساز های قابل حمل (PO2s) یا پرتابل این شرایط را تغییر داده اند. وقتی دغدغه شارژ دستگاه اکسیژن ساز و منبع تغذیه را ندارید، امکان سفر دورتر از خانه و حفظ یک زندگی مستقل و فعال برای شما فراهم می شود.

یک کنسانتره اکسیژن قابل حمل اکسیژن اضافی را برای افرادی با شرایط بیماری خاص که دوست دارند فعال بمانند را فراهم می کند.

هزینه خرید دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

قیمت دستگاه های اکسیژن ساز قابل حمل از ۶۰ میلیون شروع می شود. استفاده از یک دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل می تواند به شما کمک کند زندگی سالم و فعالی داشته باشید در شرایطی که به اکسیژن مکمل نیاز دارید. با پرداخت هزینه ای بیشتر از اکسیژن ساز ثابت این آرامش را برای بیمار خود فراهم کنید.

اگر پزشک برای شما اکسیژن مکمل تجویز کرده است، استفاده از یک متمرکز کننده اکسیژن قابل حمل، که دستگاه اکسیژن ساز پرتابل نیز نامیده می‌شود، می‌تواند راه حل مناسبی برای رفع نیاز اکسیژن شما باشد، در حالی که هنوز بیرون می‌روید و تمام کارهایی را که دوست دارید انجام می‌دهید. شارژ دستگاه اکسیژن ساز به راحتی حتی با فندک ماشین انجام می شود.

شارژ دستگاه اکسیژن ساز

شارژ دستگاه اکسیژن ساز پرتابل

چرا از دستگاه اکسیژن ساز پرتابل استفاده می کنید؟

مهم است که فعال بمانید حتی اگر به اکسیژن اضافی نیاز دارید. طبق تحقیقات منتشر شده سالمندانی که از نظر اجتماعی فعال هستند، از سلامت جسمانی و رفاه عاطفی بهتری برخوردارند.

همچنین، مطالعه‌ای در سال ۲۰۲۱ روی بیش از ۳۲۰۰۰ بزرگسال مبتلا به بیماری انسداد مزمن ریوی (COPD) یا انواع خاصی از ریه انجام شد. بیماری‌ها دریافتند که افرادی که از نظر بدنی فعال بودند، طول عمر بیشتری داشتند و ضربان قلبشان بهبود می‌یابد.

یک دستگاه اکسیژن قابل حمل می‌تواند به شما کمک کند تا با ارائه ایمن و مؤثر اکسیژن در حین بیرون رفتن، فعال بمانید.

از طرف دیگر، متمرکز کننده های اکسیژن خانگی ثابت می توانند اکسیژن مداوم را بدون نیاز به شارژ مجدد باتری تامین کنند. اکثر دستگاه های اکسیژن خانگی اکسیژن درمانی با جریان مداوم را ارائه می دهند، به این معنی که اکسیژن بدون توقف جریان می یابد. اما آن ها را فقط زمانی که برق خانگی در دسترس است می توان استفاده کرد.

شارژ دستگاه اکسیژن ساز

آرامش با دستگاه اکسیژن ساز

 

به همراه دستگاه اکسیژن ساز

 1. باتری
 2. پایه شارژر
 3. پریز دیواری AC
 4. سیم برق AC
 5. آداپتور برق متناوب

وجود دارد

 

راهنمای شارژ دستگاه اکسیژن ساز.

 1. جک منبع تغذیه AC را به پایه شارژر وصل کنید
 2. سیم برق متناوب را به آداپتور برق متناوب وصل نمائید.
 3. سیم برق متناوب را به پریز برق AC وصل کنید.
 4. باتری را در پایه شارژر قرار دهید.
 • چراغ روشن = در حال شارژ
 • چراغ خاموش = کاملاً شارژ شده است

زمان شارژ

زمان شارژ باتری تقریباً ۳.۵ ساعت است. اما باز هم دستگاه ها و نوع باطری ها متفاوت هستند.

شارژ دستگاه اکسیژن ساز

نحوه شارژ دستگاه اکسیژن ساز

همراه با تندیس

یافتن بهترین غلیظ کننده اکسیژن برای نیازهای شما می تواند گیج کننده باشد. به خصوص اگر برای اولین بار است کهمی خواهید آن را بخرید. تیم بررسی ما در مورد بهترین برند دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل موجود در بازار به شما مشاوره می دهد. همچنین ما محبوب ترین دستگاه های اکسیژن ساز خانگی را نیز در مجموعه تندیس در اختیار داریم. ما اطلاعاتی در مورد قیمت، ویژگی‌ها، عمر باتری و موارد دیگر را در اختیار شما قرار می دهیم، تا به شما کمک کنیم بهترین مدل را برای خود انتخاب کنید. در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۱

بازگشت به لیست