اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

دستگاه اکسیژن ساز نوعی دستگاه کمک تنفسی است که برای رساندن اکسیژن به اشخاصی که دارای اختلالات تنفسی هستند کاربرد دارد.

ویژگی های عملکرد دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

مدل های تولید کنندگان آمریکایی کار چندین فیلتر هوا را انجام می دهند:

 در این نوع از اکسیژن ساز ناخالصی های مکانیکی و آلرژن ها حذف می شوند.

پاکسازی باکتری ها و سایر میکروارگانیسم ها انجام می گیرد. هوای با فشار بالا از یک غربال مولکولی زئولیت مصنوعی عبور می کند. جاذب نیتروژن را به دام می اندازد و به مولکول های اکسیژن اجازه عبور می دهد. در نتیجه تا ۹۵ درصد اکسیژن خالص آزاد می شود و ۵ درصد باقیمانده گازهای دیگر هستند.

مزایای دستگاه اکسیژن ساز

تفاوت کیفی بین دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی یک برنامه هوشمند یکپارچه است که به شما امکان می دهد دستگاه را با نیازهای فردی بیمار مطابقت دهید. این برنامه نه تنها حالت تامین اکسیژن را کنترل می کند، بلکه به دستگاه اجازه می دهد بدون مصرف انرژی غیر ضروری کارآمدتر کار کند.

انواع و کاربرد دستگاه های متمرکز ساخت آمریکا

دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

اجاره دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

کارآیی دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی

 مصرف اکسیژن آن ۵-۱۰ لیتر در دقیقه است، آنها در بیمارستان ها، مراکز درمانی، اتاق های عمل، واحدهای مراقبت های ویژه برای مراقبت های پزشکی اورژانس و درمان طولانی مدت، بیماری های قلبی و سیستم تنفسی استفاده می شوند. ونتیلاتورها، میزهای نوزادان، انکوباتورها و کوکتل ها را می توان به اکسیژن ساز ثابت متصل کرد.آنها در خانه و محیط بیرون از خانه استفاده می شوند. لوازم جانبی مانند نبولایزر، ماسک و شاخک بینی، لیوان و غیره متفاوت است.

دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل آمریکایی

مدل های قابل حمل دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی برای استفاده در خانه و در حال حرکت به کار می رود. تولید اکسیژن آن ۱-۳ لیتر در دقیقه است. در وزن کم و فشردگی متفاوت است. این بسته شامل لوازم جانبی برای استنشاق، باتری، کیف و چرخ دستی برای حمل و نقل است.یک دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل یک دستگاه پزشکی با اندازه کوچک است که تا ۹۵٪ اکسیژن خالص را از هوای محیط تولید می کند.

اهداف استفاده از دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل

برای بهبود میکرو اقلیم در اتاق کاربرد دارددستگاه اکسیژن ساز آمریکایی در طول دوره توانبخشی پس از عمل بیمار استفاده می شود.برای پیشگیری و درمان بیماری های تنفسی (COPD، آسم، برونشیت و غیره)؛پیشگیری و درمان آسیب شناسی قلبیبهبود عملکردهای شناختی و عملکرد مغز (بهبود حافظه، تمرکز توجه، هماهنگی روانی حرکتی)، عادی سازی سیستم عصبی مرکزی

 از بین بردن بی خوابی، استرس، تظاهرات افسردگی

تسکین درد عضلانی و تقویت بدن در ورزشکاران حرفه ای

اولویت دستگاه آمریکایی به دیگر دستگاه ها چیست؟

کنسانتره های اکسیژن قابل حمل ایالات متحده دستگاه های فشرده و بادوام برای بیماران مبتلا به بیماری شدید ریوی هستند. دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی نه تنها در خانه، بلکه در جاده ها نیز قابل استفاده هستند.

شما می توانید دستگاه های اکسیژن ساز اصلی (ایالات متحده آمریکا) را با مقرون به صرفه ترین قیمت تندیس آنلان سفارش دهید و همچنین می توانید چندین  نوع دستگاه را از ما اجاره و یا خریداری کنید.

ژنراتور اکسیژن از هوای اتمسفر استفاده می کند، آن را فیلتر می کند تا از شر ناخالصی ها خلاص شود و سپس اکسیژن تصفیه شده را از آن استخراج می کند. در عین حال نیتروژن بر روی ستون های زئولیت حفظ شده و به محیط باز می گردد. محبوب ترین تولید کنندگان دستگاه اکسیژن ساز آمریکایی در ایالات متحده AirSep و Invacare هستند.

دستگاه های اکسیژن ساز چگونه کار می کنند؟

دستگاه ها می توانند هم از برق و هم از باتری کار کنند. آنها عملا بی صدا هستند (۳۰-۵۰ دسی بل) و می توانند بدون وقفه کار کنند. اصل عملکرد مدل های سیار با متمرکز کننده های پزشکی حرفه ای مورد استفاده در بیمارستان ها تفاوتی ندارد.

متمرکز کننده ها هوا را در مراحل زیر فیلتر می کنند:

تمیز کردن از آلرژن ها، گرد و غبار و سایر ناخالصی های مکانیکی؛

انتشار از میکروارگانیسم های بیماری زا، باکتری ها و ویروس ها؛

در دستگاه اکسیژن ساز و دیگر دستگاه ها عبور هوا از یک “الک” مولکولی زئولیت مصنوعی، جایی که جاذب مولکول های نیتروژن را حفظ می کند و به اکسیژن اجازه عبور می دهد و در نتیجه اکسیژن خالص را تحویل می دهند.

مجموعه تندیس آنلاین دستگاه های اکسیژن ساز آمریکایی AirSep، Philips، Devilbiss،Nidek و دیگر برندهای معروف را جهت اجاره ارائه می دهد. با ما در اینستاگرام و یا از طریق شماره های درج شده د سایت دنبال کنید.

خدمات مرتبط:

اجاره بای پپ

اجاره تخت بیمارستانی

مقاله های مرتبط:

اجاره کپسول اکسیژن

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در کرج