اعزام آمبولانس های هوایی درمحل

اعزام آمبولانس های هوایی درمحل

از خدمات ویژه آمبولانس خصوصی در تندیس آنلاین ،خدمات پزشکی هوایی توسط آمبولانس های هوایی است.

اعزام آمبولانس های هوایی در محل در ایران :

ایران از لحاظ بلایای طبیعی جز ده کشور پرخطر دنیا و ششمین کشور در آسیاست. حوادث و تلفات ناشی از این بلایا در پهنه گسترده اقلیم ایران پراکنده است.که از لحاظ وسعت نوزدهمین کشور بزرگ دنیا و ششمین کشور بزرگ آسیا و از متنوع‌ترین کشورهای دنیا از لحاظ جغرافیای طبیعی است.
در چنین شرایطی، رسیدن بر بالین بیمار یا مصدوم در کوتاهترین زمان ممکن ، نیازمند امکانات و وسایل نقلیه متنوع همانند اعزام آمبولانس های.هوایی درمحل و سازگار با انواع شرایط جغرافیایی است.

اعزام آمبولانس های هوایی در محل در ایران :

خوشبختانه در کشور عزیزمان درصد قابل توجهی از مساحت کشور تحت پوشش اورژانس با استاندارد مورد انتظار قرار گرفته است، لیکن در مناطقی همچنان این خدمات قابل توسعه است. به ویژه در راه‌های فرعی و مناطق کوهستانی و صعب العبور و نقاط دورافتاده که دسترسی به جاده تقریبا غیر ممکن است ، تنها وسیله‌ای که به شکل بسیار موثری این خلا را پوشش خواهد داد، هلیکوپتر است.
هلیکوپتر بعنوان یکی از بهترین هواگردها برای امداد رسانی در نقاط مختلف جهان محسوب می شود این وسیله قادر میباشد.در شرایط سخت که حتی هیچگونه باند پرواز در دسترس نیست برای انتقال مجروحین و بیماران و جابه جایی تیم های امدادی وارد عمل شده و بخوبی از عهده وظایف برآید. گروه کمکی آمبولانس هوایی، مجهز به وسایلی هستند که می‌توانند معالجه بیمار و فرد مجروح را تا رسیدن به بیمارستان به عهده بگیرند. این وسایل شامل دارو، دستگاه نوار قلب، دستگاه تنفس مصنوعی و برانکارد هستند.

خدمات اورژانس هوایی :

خدمات اورژانس هوایی در همه دنیا گران است بنابراین شامل همه مددجوها نخواهد شد. ما اعزام آمبولانس های هوایی درمحل را به مددجوهایی ارائه می‌دهیم که تشخیص‌مان این باشد که در سلامتی بیمار موثر است. اگر این خدمت به مصدوم ارائه نشود بیمار جان خود را از دست می‌دهد.یا سلامت دائمی‌اش از بین می‌رود و معلول می‌شود یا برای نقل و انتقال اعضای بدن و داروهای نایاب و ضروریاستفاده میشود. در همه دنیا یک سری آموزشها برای اعزام بالگرد تعریف شده و در کتاب‌های تخصصی این رشته نیز موجود می باشد. مثلا اگر کسی دست یا پایش قطع شده یا بیماری که MI (سکته قلبی) یا CBA (سکته مغزی) کرده است.می‌تواند از خدمات اورژانس هوایی استفاده کند.

تندیس :

خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین با کادری مجرب آماده خدمت رسانی ۲۴ ساعته به شما عزیزان می‌باشد.

جهت هماهنگی در زمینه تجهیزات پزشکی مانند اکسیژن ساز و… یا خدمات پزشکی و درمانی با شماره های ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ و ۲۲۶۱۵۰۵۳-۰۲۱  و ۰۹۰۲۵۵۸۸۸۰۶  و ۳۳۷۴۲۲۳۱-۰۲۱ تماس حاصل نمایید .

تندیس آنلاین با معرفی متخصصین مجرب مانند متخصص عمل دیسک کمر  و ارتوپد و متخصص زیبایی و … به شما در تصمیم گیری جهت انتخاب پزشک یا جراح مناسب مشاوره خواهد داد.

برای اعزام آمبولانس خصوصی با ما تماس حاصل نمایید.

در اینستاگرام ما را دنبال کنید.

اعزام آمبولانس های هوایی درمحل

اجاره دستگاه اکسیژن ساز در محله جهاد