مقالات مربوط به اکسیژن ساز

مزایای دستگاه اکسیژن ساز

مزایای دستگاه اکسیژن ساز

بیمارستان‌های سراسر کشور در ماه‌های اخیر به دلیل افزایش شدید موارد کووید که نیاز به اکسیژن درمانی دارند، شاهد کمبود شدید اکسیژن بوده‌اند. از مزایای دستگاه اکسیژن ساز، داشتن تنفسی بی دغدغه و راحت است.

ساخت دستگاه اکسیژن ساز با توجه به مزایای دستگاه اکسیژن ساز

با توجه به مزایای دستگاه اکسیژن ساز بوده که علاقه ناگهانی در میان بیمارستان ها برای سرمایه گذاری در یک کارخانه تولید کننده اکسیژن وجود داشته باشد تا از تامین پایدار اکسیژن نجات دهنده با هزینه های معقول اطمینان حاصل شود.

چرا از دستگاه اکسیژن ساز استفاده کنیم؟

دستگاه اکسیژن ساز در محل تا حد زیادی خطر انفجار را کاهش می دهد و حمل سیلندر به شدت کاهش می یابد. علاوه بر این، ترس از عبور گاز از بین رفته است.

این یک آرامش بزرگ برای همه بخش ها است. از مزایای دستگاه اکسیژن ساز خانگی این است که شما از فضای بزرگی برای ذخیره سازی استفاده نمی کنید، خطر انفجار کاهش می یابد، در هزینه ها صرفه جویی می کنید.و دولت زمان بسیار بیشتری برای تمرکز روی کار سازنده دارد.

مزایای دستگاه اکسیژن ساز

آیا هزینه کردن برای اکسیژن ساز ایده خوبی است؟

بیمارستان‌های سراسر جهان در ماه‌ های اخیر به دلیل افزایش شدید موارد کووید که نیاز به اکسیژن درمانی دارند، شاهد کمبود شدید اکسیژن بوده ‌اند. با توجه به مزایای دستگاه اکسژن ساز که در سطرهای پایین توضیحات داده شده است، نیاز شدید.به اکسیژن ساز خانگی یا قابل حمل در بین بیمارستان ها  و همینطور بیماران باعث شده.تا علاقه برای سرمایه گذاری در یک کارخانه تولید کننده اکسیژن به وجود آید، بدین وسیله از تامین همیشگی اکسیژن.برای نجات دادن جان بیماران با هزینه های معقول اطمینان حاصل می شود. تندیس آنلاین این خدمات مهم را ارائه می کند.

آیا اکسیژی ساز در مقایسه با سیلندرهای اکسیژن (اکسیژن پزشکی مایع) بهترند؟

سیلندرها یا همان کپسول های اکسیژن قابل احتراق بوده و همینطور حمل و نقل آن جهت شارژ مجدد سخت و مقرون به صرفه نمی باشد. از مزایای دستگاه اکسیژن ساز تولید اکسیژن نامحدود است.

مزایای دستگاه اکسیژن ساز

چرا علایق ناگهانی برای استفاده اکسیژن ساز بوجود امده است؟

۱. ما هرگز شاهد چنین نوسانات عظیم در قیمت سیلندرهای اکسیژن ، یا بحران کمبود سیلندر اکسیژن ساز  به حدی نبوده ایم..که ده ها بیمار از نفس نفس زدن در ICU جان خود را از دست بدهند. هیچ کس خواهان تکرار مجدد چنین حوادثی نیست.

۲. بیمارستان های کوچک و متوسط ​​منابعی برای سرمایه گذاری اولیه در ژنراتورها ندارند. آنها ترجیح دادند.آن را به عنوان هزینه متغیر نگه دارند.و به بیماران منتقل کنند، چون به مزایای دستگاه اکسیژن ساز کاملا واقف شدند. بنابراین دولت راه اندازی نیروگاه های تولید کننده اکسیژن را مورد حمایت قرار داده است.

اکسیژن ساز چگونه اکسیژن لازم را فراهم می سازد؟

تغلیظ کننده های اکسیژن (که گاهی اوقات به عنوان ژنراتور اکسیژن شناخته می شوند.) می توانند.به عنوان جایگزینی برای سیلندرهای گاز فشرده استفاده شوند. آنها ۹۰ تا ۹۵ درصد اکسیژن را از هوای اتاق با جذب نیتروژن تولید می کنند. اکسیژن سازهای قابل حمل عموماً ۴-۱۰ لیتر در دقیقه تولید می کنند.و از مزایای دستگاه اکسیژن ساز بزرگتر این است، که حداکثر ۲۵ لیتر در دقیقه اکسیژن تحویل می دهند..و قادر به تأمین چندین دستگاه بیهوشی هستند.نیز تهیه آنها آسان است. همه این دستگاه ‌ها به صورت الکتریکی کار می‌کنند، بنابراین قطع برق منجر به قطع شدن اکسیژن می‌شود،.مگر اینکه یک ژنراتور آماده به کار، یا یک باتری پشتیبان و اینورتر برق در دسترس باشد. از طرف دیگر، یک سیلندر اکسیژن را می توان برای استفاده اضطراری نگه داشت.

مزایای دستگاه اکسیژن ساز

تفاوت اکسیژن ساز ثابت و اکسیژن ساز قابل حمل

اکسیژن ساز پرتابل

از آنجایی که جریان گاز از یک دستگاه اکسیژن ساز قابل حمل، نسبتا کم است، دکمه اکسیژن اضطراری در دستگاه بیهوشی به درستی کار نمی کند، اما روشن کردن جریان سنج می تواند به سرعت بخار بی حس کننده را از سیستم تنفسی خارج کند. جریان کم و فشار کمتر گازی که از این واحدها تامین می‌شود، این دستگاهها که تا ظرفیت ۵ لیتر موجود هستند، استفاده از آن ‌ها را در برخی از مکانها محدود می‌کند. با این حال، در مواقعی که مدت زمان زیادی را در خارج از منزل یا محیط بیرون می گذرانید،.دستگاه های کوچک و نسبتا قابل حمل برای شما مناسب هستند.

مزایای دستگاه اکسیژن های اکسیژن ساز ثابت

ویژگی مهم این دستگاه ها است.که در اتاق‌ها یا مکانهای کوچک، جایی که حمل و نقل و متمرکز کردن سیلندرهای اکسیژن می‌تواند.مشکل ساز باشد، دستگاه‌ های جدیدتر نسبت به مدل‌های قدیمی ‌تر به‌ طور قابل‌توجهی بی‌ صدا یا کم صدا هستند، و به دلیل ایکه حجم کمی را اشغال می کنند..جهت استفاده برای بیمار در محیط کوچک راحت تر هستند. قیمت اجاره دستگاه اکسیژن ساز ثابت پایین تر است.

یکی از ویژگیهای مجموعه خدمات درمانی و تجهیزات پزشکی تندیس آنلاین خرید، فروش و اجاره اکسیژن ساز در انواع مختلف با بهترین قیمت است. با تماس با شماره های درج شده و دنبال کردن اینستاگرام تندیس با ما همراه باشید.

Rate this post
بازگشت به لیست