مقالات مربوط به اکسیژن ساز

دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری

دستگاه اکسیژن ساز 8 لیتری

دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری دستگاهی است با برق اصلی که اکسیژن هوای محیط را متمرکز می کند و ۹۳ تا ۹۵ درصد اکسیژن غلیظ را به شیوه ای کنترل شده به بیمارانی که نیاز به اکسیژن درمانی دارند، از طریق یک خروجی تا ۸ LPM تحویل می دهد.

دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری

تغلیظ کننده های اکسیژن برای استفاده به عنوان منبع اکسیژن برای سایر تجهیزات پزشکی که پشتیبانی تنفسی را فراهم می کنند، مانند ونتیلاتورها، دستگاه های CPAP، با جریان بالا و غیره مناسب هستند.
در ایران دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری با ویژگی ها و برندهای مختلف وجود دارد. این دستگاه ها با جریان پیوسته ۸ لیتر در دقیقه کار می کنند و فقط به عنوان یک واحد خانگی در دسترس هستند. انتخاب های متعدد برای نیاز شما وجود دارد ما اینجاییم تا به شما در انتخاب بهتر و نحوه انتخاب تجهیزات پزشکی برای اکسیژن درمانی کمک کنیم.

نحوه کار کردن دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری چگونه است؟

این گونه تجهیزات پزشکی به روند درمانی و توانبخشی بدن و ذهن کمک می کنند. آنها کارایی بالایی دارند و از چندین جهت مفید هستند. اکسیژن ساز ۸ لیتری برای بیماران انعطاف پذیر و راحت است. آنها ساده اما در عملکرد خود موثر هستند. تجهیزات را می توان به راحتی از مکانی به مکان دیگر در صورت نیاز حمل کرد زیرا دارای وزن نرمال و حجم مناسب و چرخ در زیر آن هستند.
این تجهیزات پیشرفته در از بین بردن مشکل کمبود اکسیژن و کاهش درد بسیار تاثیر گذار هستند. آنها با ارائه یک راه ساده تر توانبخشی به جلوگیری از جراحی کمک می کنند. استفاده از اینها تحرک بدن را بهبود می بخشد و به بهبود یا پیشگیری از آسیب کمک می کند.

مزایا

از اجاره دستگاه اکسیژن ساز  ۸ لیتری لذت ببرید زیرا کار با آنها آسان است. آنها از مواد با کیفیت ساخته شده اند که به آنها برای استفاده طولانی و مداوم قابل استفاده هستند. استفاده از این تجهیزات خوب است زیرا کمترین صدا را تولید می کنند و استفاده از آنها را خوشایند می کند. آنها را می توان مطابق با اولویت کاربر سفارشی کرد و حداکثر نتیجه را ارائه داد. آنها به راحتی قابل تنظیم هستند و قطعات متحرک به راحتی روی بدنه قرار می گیرند. مواد قوی و باکیفیت آنها را برای استفاده برای همه کاربران ایمن می کند و دارای لاستیک های ضد لغزش برای افزایش ایمنی و راحتی در هنگام حرکت است. در صورن نیاز به اکسیژن کمتر می توانید فلومتر دستگاه را روی عدد پایین تر تنظیم کنید.

چند نمونه از کنتراسته اکسیژن ۸ لیتری

دستگاه اکسیژن ساز یوول ۸ لیتر

اکسیژن ساز YUWELL 8F-8 یک محصول پیشرفته است، ساخته شده از مواد با کیفیت بالا که عملکرد ایمن و مطمئن دستگاه را تضمین می کند.
چه چیزی آن را متفاوت می کند؟
غلظت اکسیژن بالا، تا ۹۵.۵٪، سیستم هشدار با قطع منبع تغذیه و فشار بسیار بالا یا پایین، حفاظت از عملکرد کمپرسور، اندازه و وزن کوچک و همچنین مصرف کم انرژی، غلظت بالایی از اکسیژن را برای درمان خانگی و حرفه ای فراهم می کند.
ویژگی های دستگاه:

 • استفاده آسان
 • جریان اکسیژن: ۰.۵-۸ لیتر در دقیقه
 • سنسور غلظت اکسیژن
 • دستگاه اکسیژن ساز یوول ۸ لیتری تک جریان است.

مشخصات فنی

 • تولید اکسیژن و جریان مداوم و متغیر اکسیژن غلیظ ۹۳% (۳±%) حاصل از هوای اتاق را تا حداکثر سرعت ۸ لیتر در دقیقه فراهم می کند.
 • دارای نمایشگر اکسیژن برای بررسی غلظت
 • مجهز به یک خروجی اکسیژن با فلومتر قابل کنترل.
 • آلارم های صوتی و/یا بصری برای غلظت کم اکسیژن (<82٪) و خرابی منبع تغذیه.
 • آلارم صوتی و تصویری برای خرابی دما و فشار بالا.
 • راندمان برق ≤ ۷۰ W/LPM.
 • فلومتر به طور مداوم قابل تنظیم، با علامت گذاری حداکثر ۰.۵ فواصل LPM.
 • کل واحد قابل جابجایی با چهار چرخ.
 • این واحد دارای فیلترهای داخلی و خارجی برای تمیز کردن ورودی هوا می باشد.
 • تمام فیلترهای قابل جابجایی توسط کاربر قابل تمیز کردن هستند. دستورالعمل های تمیز کردن فیلترها در دستورالعمل استفاده گنجانده شده است.

دستگاه اکسیژن ساز نایدک ۸ لیتر
۸ لیتری نایدک یکی از جدیدترین محصولات سری قدرتمند Nidek Nuvo می باشد. عملکرد قدرتمندی را ارائه می دهد اما مصرف انرژی نسبتاً کمی در ۴۹۰-۶۲۵ وات دارد. Nuvo با غلظت ۹۰٪ اکسیژن در ۸ لیتر در دقیقه، بسیار قابل اعتماد و کارآمد است.

اکنون با استفاده از کمپرسورها، فیلترها و غربال های پیشرفته، می دانید محصولی دارید که می توانید روزانه به آن اعتماد کنید. مجموعه Nuvo توسط Nidek یکی از محبوب ترین انتخاب ها در مراقبت های تنفسی است. گزینه ۸ لیتری دوام و استحکام را بهبود بخشیده است تا یکی از بهترین متمرکز کننده های اکسیژن را بهتر کند.

جهت مشاوره نحوه اجاره دستگاه اکسیژن ساز ۸ لیتری و دیگر تجهیزات پزشکی با تندیس آنلاین تماس بگیرید و اینستاگرام ما را دنبال نمائید.

مقالات مرتبط:

دستگاه اکسیژن ساز ۱۰ لیتری

دستگاه اکسیژن ساز ۵ لیتری

Rate this post
بازگشت به لیست