اعزام آمبولانس خصوصی درتهران

اعزام آمبولانس خصوصی

۰۲۱-۲۲۶۱۵۰۵۳

اعزام آمبولانس خصوصی کددار :

آمبولانس خصوصی در تهران مزیت های زیادی دارند.هنگامی که شما دچار مصدومیت های شدید و یا بیماری ها و حالات جسمی وخیم می شوید بطوریکه برای مراجعه به مراکز درمانی توانایی طی مسیر را ندارید نیازمند وسیله نقلیه و تیم انتقال دهنده ای هستید تا شمار را علاوه بر رساندن به مقصد درمانی در طول مسیر مراقبت کرده و درمان های پیش بیمارستانی را برای شما انجام دهند. آمبولانس خصوصی همان وسیله نقلیه و تیم تکنسین های فوریت های پزشکی ( پارامدیک ها) همان اشخاصی هستند که شما در زمان حادثه به آنها نیاز دارید.

افراد در اکثر مواقع برای درخواست آمبولانس با اورژانس تهران تماس میگیرند.

افراد در اکثر مواقع برای درخواست آمبولانس خصوصی تماس میگیرند اما مشکلی که اغلب متقاضیان با این مرکز دارند این است که این مرکز شما را تنها به بیمارستان های دولتی آن هم نزدیک ترین آنها بدون توجه به کیفیت خدمات مقصد منتقل می کند.در نتیجه شما برای انتقال مصدوم یا بیمار خود به بیمارستان مدنظرتان باید از طریق شرکت های اآمبولانس خصوصی در تهران اقدام نمایید.
انتخاب خودروها بر اساس استانداردهای کشوری انجام شده است و در این میان، مجهزترین و جدیدترین گزینه ها در نظر گرفته شده اند. برای تامین و انتخاب تجهیزات داخلی  علاوه بر داشتن استانداردهای اجباری داخلی، سایر استانداردهای بین المللی مورد توجه در انتقال پزشکی را نیز لحاظ شده است.

مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین به منظور تامین این نیاز و اطمینان خاطر از کیفیت خدمات ارائه شده است.

 مدیریت مناسب بر سرویسهای ارائه شده در هر انتقال، واحد آمبولانس خود را در قالب موسسه خصوصی ، فعال نموده است تا خدماتی با کیفیتی مطابق استانداردهای بین المللی به اعضا و نیز بیمارانی که نیازمند انتقال پزشکی اند، ارائه نماید:
ارسال آمبولانس خصوصی  کددار در محل

ادامه

ارسال موتور آمبولانس در محل
ارسال آمبولانس های هوایی درمحل
ارسال آمبولانس های کد دار در محل
•ارسال آمبولانس تیپ A درمحل

آمبولانس خصوصی در تهران :

بنابراین، مرکز خدمات پزشکی تندیس آنلاین با در اختیار داشتن کادری مجرب از تکنسینهای آموزش دیده و پزشکان اورژانس با تجربه و دانش روز ، در آمبولانس خصوصی کددار آمادگی دارد تا در هر ساعت از شبانه روز، سرویسهای انتقال پزشکی بیماران در شرایط CCU، ICU، NICU و PICU را در کوتاهترین زمان و با رعایت ضوابط مراکز نظارتی انجام داده و همچنین، در زمان انجام عملیات انتقال، پزشک مسئول فنی بر حسن انجام کار نظارت کامل خواهد داشت.کافیست با شماره های ۲۲۶۱۵۰۵۳ و ۰۹۱۲۸۹۴۲۱۴۳ تماس حاصل فرمایید.

تندیس آنلاین را در اینستا دنبال کنید.

اعزام آمبولانس خصوصی درتهران

کلینیک داخلی مغز واعصاب

اعزام آمبولانس خصوصی درتهران

آمبولانس خصوصی

آمبولانس خصوصی در تهران

آمبولانس خصوصی در تهران